Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, ali pogledaj šta je Fresh napisao. Kazna i registracija će biti umesto 25 na 21.

    Jedno je home grown, ali mislim da se posebno računaju igrači koji su dobili drzavljanstvo.

    Opet nek me demantuje neko ako nije tako. Ne mogu tačno da se setim...

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

    Comment


    • Pa evo, Eric je sve rekao, nema potrebe za pojasnjavanjem.
      Da bude gore po City, Aguero opet povredjen.

      Sky Sports News ‏@SkySportsNews 16m
      More bad news for City, Sergio Aguero is injured & will miss tomorrow's match against Aston Villa
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Resice to opet Dzeko... ne igra ni Vili Benteke, tako da su skoro pa na istom.

        Comment


        • Zajebano ce biti za Siti, kapiram da ce juriti na leto sigurno makar jednog od Soua, Lalane, Barklija, mozda cak i Oksa...

          Ali skoro izvesno da ce morati da prodaju odredjeni broj igraca, da bi iskontrolisali wage cap, doduse cija se cifra jos ne zna.

          Ovo je sve relativno, jer ove kazne stupaju na snagu ako Siti prihvati Uefine optuzbe za krsenje FFP-a (kao PSZ), ali kako javljaju svi novinari sa Ostrva Siti ce se zaliti, a onda moze svasta da se desi.
          sigpic

          Comment


          • City, sa trenutnom listom HG igraca bez akademije ima potencijalno 9 igraca. Standardnih pet su Hart, Lescott, Milner, Rodwell, Richards i treci golman za kojeg niko nije ni cuo, Wright, a onda su tu i Barry koji sada mozda i ne zavrsi u Evertonu za stalno, i Sinclaira koji je u WBA. Deveti igrac je Boyata, koji nije Englez, ali pravilom koji je Eric naveo, moze biti naveden kao HG igrac, jer je proveo i vise od 3 sezone u Cityu, do 21. godine.

            Da, to sam hteo da dodam, ali je Eric vec rekao, ovo je samo nagodba, a City se vec zalio, ako ne uspeju da odrade deal, kazna moze biti dosta veca, mada ne toliko da bi iskljucila City iz evropskih takmicenja.
            Last edited by Freshman; 06-05-14, 14:19.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Stvarno su ih rebnuli. Mislim na MCity
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Da, ali sa tim da je neozbiljno da ulazis u LS sa Rodvelom i Rajtom u ekipi . Cak je i Ricards najavio da ce napustiti klub na kraju sezone.

                Ma nije to problem, oni mogu recimo da uzmu Fabregasa i da popune jedno homegrown mesto odlicnim igracem. Ima jos dosta stranaca koji se kotiraju kao "domaci", samo kao sto rekoh, morace dosta da prodaju.

                Moguce da im sledece sezone bude bas istumban tim.
                sigpic

                Comment


                • A moras tu da uracunas da ne smeju previse ni da trose na igrace, a moraju i kontrolu nad wage bill-om da imaju, jos niko ne zna koliki ce taj wage cap biti. Cak i da uzmu tog Fabregasa, sumnjam da mu mogu dati ogromnu platu, a da ne prodaju neke igrace. Koliko sam ja shvatio wage bill se sigurno nece moci povecavati u naredne 3 godine, a da li ce se smanjiti wage cap-om, to cemo jos videti. Nimalo naivna situacija.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Dzeko, Joveta, Havi Garsija, Kolarov... ce sigurno osloboditi dobar deo plata.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam nesto racunao, sa ovih osam Engleza, tu dodas 13 igraca koji bi po mom nekom izboru bili: Company, Zabaleta, Nasri, Negredo, Dzeko, Kolarov, Navas, Aguero, Silva, Clichy, Fernandinho, Nastasic, Yaya Toure.

                      Od ovih bitnijih sam izbacio samo Garciu, Demichelisa, Jovetica. Pa i nije toliko strasno.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ne znam da li je i Klisi homegrown. On je stigao sa 18 u Arsenal, ali ne znam da li je uspeo da nakupi tacno 36 meseci do 21. rodjendana.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prodaće Džeka i Kolarova siguran sam, dok ne znam kome Garsiju mogu da uvale.

                          Comment


                          • Ja nesto mislim da ce i Aguero da napusti Siti... pretpostavljam da bi on sam hteo, ali retko koji klub moze sebi da priusti takvog igraca i sa takvom platom.

                            Comment


                            • Koliko god da odobravam i podržavam uvođenje, pa i forsiranje mladih nada (mnogo puta sam "tražila" to od Mojesa)... toliko mi ove trenerove pesničke slobode nikada nisu bile jasne.
                              Prva i možda u ovoj situaciji najvažnija.. da kapitena na poslednjoj utakmici na OT nije kapiten (jedino ako je nameravao da menja Kerika, pa je zbog povrede Džonsa moralo je da dođe do izmene plana, što sumnjam) i
                              ova promena mesta ili šta je već.. Kagave i Felainija...
                              Last edited by miloolja; 06-05-14, 21:50.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tantuz Kerik napolje, Felaini napolje, iz kluba odmah, ajde molim te ne mogu više da ih gledam.

                                Drago mi je što je ovaj mali dao gol, ovaj dan će pamtiti i zbog Nemanje i zbog svog gola.

                                Igra kao igra, očajna, sporo sve u nazad ide, kao Barsu da gledam, samo što je ovo još gore.

                                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X