Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Siti ce dobiti 3-4 razlike obe tekme, u najmanju ruku 2 razlike. Nema potrebe da se lozite.

    Ajde da razumem da nas dobije Murinjo jer je on to sto jeste ali da imas 3:0 protiv Palasa i prokockas, tvrdim da se ne bi Partizanu i Zvezdi desilo. Luzerski mentalitet i to je to. Tacno je da smo u rebuilding procesu i dalje, tacno je da ima dosta posla oko sklapanja tima i dubine, tacno je da nam je klupa go kurac, tacno je da cim nema 2 bitna igraca da je to skroz druga prica, tacno je da su svi ocekivali plafon 4. mesto ove sezone ali +3 na 3 kola do kraja je moralo da se iskoristi. Ovo ce verovatno mentalno uticati lose na ekipu dogodine.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Cuj LFC najbaksuzniji tim na svijetu, give me a break

      Njuka 0-4 do 4-4.

      Povreda, Fabregasa, Walcotta u kljucnoj sedmici.

      Lom noge Eduarda.

      Povreda Walcotta i Remzike.

      Najveci broj povreda svake sezone.

      Razmislite o tome epitetu najbaksuzniji.
      6-3, 6-0, 5-1 predaja. Oh wait, ovo nije tenis. Nema tu baksuzluka nikakvog, samo bezmudost.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Cuj LFC najbaksuzniji tim na svijetu, give me a break

        Njuka 0-4 do 4-4.

        Povreda, Fabregasa, Walcotta u kljucnoj sedmici.

        Lom noge Eduarda.

        Povreda Walcotta i Remzike.

        Najveci broj povreda svake sezone.

        Razmislite o tome epitetu najbaksuzniji.
        I na sve te povrede tvoj Arsen(al) ne dovede igraca u januaru pardon dovede ali povredjenog e to nije baksuzluk nego glupost covjeka po imenu Arsen Wenger

        Comment


        • Bolje sad nego kasnije, uci se na greskama, a Rodgers ce sigurno izvuci poruku iz ove tekme danas. YNWA

          Comment


          • All the moves like Jagger
            I've got the moves like Jagger
            I've got the moves like Jagger uuuuuuuuuuuu



            [VINE]hEIQUUFJnlJ[/VINE]
            Last edited by AIRBORNE; 05-05-14, 22:37.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • [VINE]M6MQVvlm5Du[/VINE]

              Suarezu je izgleda najteze palo...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Siti ce dobiti 3-4 razlike obe tekme, u najmanju ruku 2 razlike. Nema potrebe da se lozite.

                Ajde da razumem da nas dobije Murinjo jer je on to sto jeste ali da imas 3:0 protiv Palasa i prokockas, tvrdim da se ne bi Partizanu i Zvezdi desilo. Luzerski mentalitet i to je to. Tacno je da smo u rebuilding procesu i dalje, tacno je da ima dosta posla oko sklapanja tima i dubine, tacno je da nam je klupa go kurac, tacno je da cim nema 2 bitna igraca da je to skroz druga prica, tacno je da su svi ocekivali plafon 4. mesto ove sezone ali +3 na 3 kola do kraja je moralo da se iskoristi. Ovo ce verovatno mentalno uticati lose na ekipu dogodine.
                Zvezda teško da bi prokockala 3:0 protiv Reala za 10 i kusur minuta, da ne pričamo o Palasu mesarskom.

                Ma titula je rešena kad ste izgubili od Čelzija, ovo što sada pišete je samo loženje u prazno, smem ruku u vatru da stavim da Sitiju treba 7 golova razlike za titulu da bi i to uradili, dobili bi 7:0 onako ili ovako Vilu npr. u sledećem meču.

                Comment


                • Лакше би ми било да смо трећи, и да нисмо имали шанси, и да се ово није десило. Увек се боље осећа онај који освоји бронзу, него онај који изгуби у финалу, ма колико сребро било вредније.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Zvezda teško da bi prokockala 3:0 protiv Reala za 10 i kusur minuta, da ne pričamo o Palasu mesarskom.

                    Ma titula je rešena kad ste izgubili od Čelzija, ovo što sada pišete je samo loženje u prazno, smem ruku u vatru da stavim da Sitiju treba 7 golova razlike za titulu da bi i to uradili, dobili bi 7:0 onako ili ovako Vilu npr. u sledećem meču.
                    Znam ja da je resena, al opet ne smes primiti 3 gola ni od koga za 10 min. Nema veze sto neces uzeti titulu. Postoji nesto sto se zove karakter, ovi to nemaju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo molim Boga da City ne odigra nerijeseno u ova 2 meca , jer bi se vjerovatno ubio veci broj Liverpoolovih navijaca da se to desi ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Znam ja da je resena, al opet ne smes primiti 3 gola ni od koga za 10 min. Nema veze sto neces uzeti titulu. Postoji nesto sto se zove karakter, ovi to nemaju.
                        Nestvarno meni da Liverpul uzme titulu, kao npr. da Arsenal dobije Junajted, to neko poređenje.

                        A pazi kada Siti odigra X u poslednjem kolu namerno čisto da bude epska priča da bi Liverpu uzeo titulu da nije ispustio 3 gola za 10 minuta protiv Palasa

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Nestvarno meni da Liverpul uzme titulu, kao npr. da Arsenal dobije Junajted, to neko poređenje.

                          A pazi kada Siti odigra X u poslednjem kolu namerno čisto da bude epska priča da bi Liverpu uzeo titulu da nije ispustio 3 gola za 10 minuta protiv Palasa
                          Meni je bilo nestvarno dok ovi ne kiksnuse protiv Sanderlenda. Onda sam mislio da je to ova sezona ali posle ovoga sam siguran da nema nista od titule narednih 50 godina.

                          Gazi Siti ovo 3-4 razlike minimum obe tekme, overice sampionski.
                          sigpic

                          Comment


                          • A mozda je i ovako bolje, nego da ispane da je Gerrard jedini krivac...

                            Comment


                            • Јбг на грешкама се учи. Скуп цех смо платили. Радиће на томе Брендан, ја не сумњам ни мало. Мора да се одради обнова до краја, летњи прелазни је за нас од непроценљиве важности, то ће одредити и наше амбиције како у ЛШ, па тако и у лиги. А доиста појединим играчима мислим да је време одавно прошло, стога, или раус из клуба или на клупу.
                              @Нешко прећера га, ђе нађе 50, бог те.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Big Andy donosi titulu u nadoknadi
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X