Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murinjo je dosao da ostvari 0:0 i da svima ubije volju za zivotom i fudbalom. Sva tri zadatka su mu uspela. LFC ispred Mancestera, davno to ne bese...
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Колико је смешно звучи отписати Јунајтед од борбе за титулу, тек сада видим.

      Са оваквом одбраном они су фаворит број 1, зајебите ваше филозофије.

      Comment


      • Etkinsone, nista penal? J*bem ti mater!

        Runi najbolji igrac na terenu

        Rejected One dosao da odigra ziheraski i da se provuce sto mu je i uspjelo. Nikako nisam zadovoljan,ali makar sad znam da je kod Mojesa sve na mjestu.

        Comment


        • Derbi nista posebno zaista, mislio sam da ce biti nesto, kad ono obe ekipe zatvoreno i takticki sigurno. Rooney pravi razliku za Utd i to nenormalnu ovakav im treba cele sezone. A Wellbeck im ne treba, koliko taj momak nema osecaj za gol, havarija, usere se kad treba da sutne. Sa druge strane Hazard kad treba da iskoci nema ga, nema on takvu licnost da bude glavni u ekipi kad treba, takav sam neki utisak stekao, previse je "hladan", ali zato dobra strana je da od njega ne mozes da ocekujes da pogresi, konstantno igra na tom nekom nivou, ali treba da iskoci malo, dobro mlad je jos.

          Fali Mata ocigledno je. Taktika sa Schurrleom je propala, trebao je Lukaku, neko ko ima to oko za gol, cak i kad je Torres usao, igra je ostala ista i nisu uopste bili opasni. Utd je i pripretio malo, ali i to je bilo jalovo.

          Za derbi, jedna losa tekma, pogotovo posto sam celu tekmu gledao bez zvuka, iz ne znam kojeg razloga, pa sticem utisak da je tekma bila jos vise smaracka...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • zbog ovoga vise volim el clasico od eng derbija..u spaniji prsti kad je derbi,ovde jedva 0-0
            MESSI 10

            Comment


            • Nista posebno ali očekivano sto se utakmice tice.

              Ipak utisak prethodnih sedam dana su dva cista nedosudjena penala protiv Celzija.

              Comment


              • Gdje su sad oni sto su pricali da je Runi izgubio zelju, otromio, oslabio, uspavao se i tome slicno? Pokidao momak danas. Pokrivao cijeli teren, izvlacio, razigravao... tj. kod njega sve po starom

                Covjek ode i na beka i na veznog...lijevo, desno... dje oces i grize za svaku loptu. Runi propao..nema sta.

                Comment


                • Kako se pozelim Beniteza u ovakvim situacijama da ih ispresavija da ne znaju gdje udaraju,ovako Mourinho dosao po bod i dobio ga...sramota da ne igra Mata,sramota

                  Ja samo ne znam kako je vama ono penal,napucao ga covjek iz sve snage,a ovaj okrenuo facu i pogodila ga...jedino da je otkinuo sebi ruke
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Remi na kraju najrealniji ishod ove utakmice, u kojoj su obje ekipe odigrale mimo svih očekivanja i može se reći podbacile. Tromo i jalovo je to izgledalo od obje ekipe tokom većeg dijela susreta. Tek poneka konkretnija prilika, ali ništa posebno. Nije odavno bila ovako dosadna utakmica između klubova iz velike četvorke. Prvo poluvrijeme je izgledalo tako kao da je Mourinho došao da ne izgubi - bod puna šaka brade, drugo nešto otvorenije i agresivnije. Sve u svemu jako loše od Uniteda i Chelseae, nadam se da će već slijedeći derbi biti puno zanimljiviji i bolji.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Ocekivano.Mourinho rutinski odradio posao..
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Koliko je ocaj Oskar precenjen igrac to je strasno
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ja samo ne znam kako je vama ono penal,napucao ga covjek iz sve snage,a ovaj okrenuo facu i pogodila ga...jedino da je otkinuo sebi ruke
                          nije namerno ali mu je ruka bila ispruzena kao da se pozdravlja sa nekim
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Ma kakav penal, ni govora...

                            Ne znam sto Mata ne igra, nek' mi neko kaze da je povredjen, ali ovo je smesno. Razumem da igra KdB, mali kida na svojoj poziciji, ali Oscar ispred Mate, smesno bre...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ipak sledeće nedelje sledi pravi derbi!

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post

                                Ja samo ne znam kako je vama ono penal,napucao ga covjek iz sve snage,a ovaj okrenuo facu i pogodila ga...jedino da je otkinuo sebi ruke
                                Skroz ispruzena ruka i lopta ga pogodi po sred sake i vrati se u istom pravcu iz kojeg je dosla. Samo Etkinson i slicne avetnije nece svirati penal.

                                Comment

                                Working...
                                X