Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Sto je najgore i jest se posprdao. Zatvorio je sve moguce prilaze golu. Nije imao LFC nijednu direktnu sansu za go. Zatvorio im sredinu terena gdje su im zujale lopte u prostor u svim drugim tekmama. Otjerao ih na krila. Tu ima dva agresivna beka i dva disciplinovana krila koja te i tu zatvore, a ako prodje centarsut to ce lako da rijese gromade Ivanovic i Kalas sa nadmocnijom visinom u ondosu na Suareza, Coutinha ili Sterlinga. Dao go Ba iz sretne situacije, ali po prilikama cak je i bio Chelsea bolji, jer im penal nije sviran.

    Mou odradio derbi takticki kako treba, Rodgers nije. Probao je na isti nacin i zajebo se. Protiv Moua ne mozes igrat kao sto igras stalno, zato sto igra na tvoje slabosti i vrlo dobro ih eksplatise. U napadu je radio na momente presing i Dembaru je postavio bukvalno da smeta Gerardu i iz toga su dali go. Malo srece i bum. Nadigrao ih Mou ko malu djecu.


    Bas kao sto sam rekao, zatvorio sredinu, tacnije prostor 'desetke' i sa ova dva kao 'wingbacka' zatvorio i krila i to je to.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pa nije velika nauka to provaliti i naterati tim, koji iako po Rodgersu igra bazira na posed, daleko najopasnija ekipa u ligi po svojim kontrama(sto je paradoks), na mucena dodavanja u sredini terena, i terati ekipu na krila, koji bi u tom slucaju slepo centrirali na target man-a kojeg Liverpool nema(otisao Carroll u WH).

      Mada, veceras su fino Garry i Carra objasnili, bilo je prilika da se da lopta u prostor, mada je lako u emisiji izabrati najbolje resenje, slazem se, ali bilo je momenata, kada se mogla gurnuti lopta u prostor, Suarezu, ali su se igraci iz ocaja odlucivali na druge opcije, poput suteva sa 20-25m.
      Ipak, cak i ovako savrsen "bunker" Liverpool je probijao i stvarao sanse, imao si sansu Coutinha, pa onaj sut Suareza, pritisak je bio evidentan, ali je cini mi se gol Dembe bio taj koji je na mentalnom planu potpuno unistio Liverpool, a najvise Gerrarda koji je posle iz ocaja pokusavao nemoguce.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ne znam sto se brinete, nije Martinez kompleksas, sigurno nece postaviti tim da izgubi na Gudisonu. A ako im se ne vrati Silva, (a nece), Aguero tesko da ce dostici punu formu do tada (gledao sam ga protiv Palasa, ekstremno rovit), Everton uzima bod minimum.

        Mislim da navijaci Liverpula vise treba da se brinu da im tim ne klone nakon ovog poraza, a verovatno nece.

        Meni je Liverpul i dalje favorit br.1 za titulu.
        sigpic

        Comment


        • Ne moze favorit broj 1 da bude neko ko nema sve u svojim rukama. Martinez nece pustiti ali to ne znaci da Siti nece dobiti tu utakmicu. Izgleda ni Pelegrini ne moze vise da bude baksuz pa da gubi za 1 gol, 1 bod tako da ce uzeti sada najverovatnije. Mora sve da se okrene u zivotu, osim Liverpulu.

          Treba i Tonija dobiti u gostima koji je bio i ostao smrt za najjace timove. Srecom je izborio opstanak, inace mislim da bi tu dosao 1X. To sam mislio i pre onoga u nedelju a sad posebno.
          sigpic

          Comment


          • Ma osvaja Siti. Sami su u Liverpulu krivi sto na svom terenu ne mogu da izvuku jebeni bod protiv Murinja i upropaste celu sezonu.

            Comment


            • Ovo necu nikad prezaliti posebno zbog Stivija, ko zna kad cemo biti u ovakvoj situaciji opet.

              Ostaje nam nada u Everton

              Comment


              • Ahahaha nije vrijeđanje ali kuku vama (navijačima Liverpula) kad vam je gradski rival jedina nada
                Al dobro i ja bi iskreno volio da osvoji Liverpul, zato što kao tim su.Svi za jedan,Jedan za sve...

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ne moze favorit broj 1 da bude neko ko nema sve u svojim rukama. Martinez nece pustiti ali to ne znaci da Siti nece dobiti tu utakmicu. Izgleda ni Pelegrini ne moze vise da bude baksuz pa da gubi za 1 gol, 1 bod tako da ce uzeti sada najverovatnije. Mora sve da se okrene u zivotu, osim Liverpulu.

                  Treba i Tonija dobiti u gostima koji je bio i ostao smrt za najjace timove. Srecom je izborio opstanak, inace mislim da bi tu dosao 1X. To sam mislio i pre onoga u nedelju a sad posebno.
                  Moraju prvo da dobiju Everton u gostima da bi imali sve u svojim rukama. Jako zajebano, ima Pelegrini jaci tim, ali je Martinez mnogo veca masina od njega. Zavisi samo kakva ce atmosfera vladati u gradu/upravu/medju navijacima ovih dana, pa mozda posustane pod pritiskom. Ako Martinez ne zeli da izgubi siguran sam 100% da nece. Siti pada pod pritiskom, videlo se na Enfildu, videlo se prosle sezone. Mogli su samo pre 2 sezone kada su imali -8 i kada ih je Roberto skroz rasteretio, a Junajted pao. Pogledaj im jos ucinak na Gudisonu zadnjih 6 godina, krajnje mizeran.

                  Sto se Pjulisa tice, Sitiju nikakav otpor nije pruzio, mislim da se on zasitio kada je ova sezona u pitanju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Moraju prvo da dobiju Everton u gostima da bi imali sve u svojim rukama. Jako zajebano, ima Pelegrini jaci tim, ali je Martinez mnogo veca masina od njega. Zavisi samo kakva ce atmosfera vladati u gradu/upravu/medju navijacima ovih dana, pa mozda posustane pod pritiskom. Ako Martinez ne zeli da izgubi siguran sam 100% da nece. Siti pada pod pritiskom, videlo se na Enfildu, videlo se prosle sezone. Mogli su samo pre 2 sezone kada su imali -8 i kada ih je Roberto skroz rasteretio, a Junajted pao. Pogledaj im jos ucinak na Gudisonu zadnjih 6 godina, krajnje mizeran.

                    Sto se Pjulisa tice, Sitiju nikakav otpor nije pruzio, mislim da se on zasitio kada je ova sezona u pitanju.
                    Mislim da ce posle ovoga u nedelju lakse Siti dobiti na Gudisonu nego mi Palas, pitanje da li cemo uopste dobiti. Everton pitanje da li ima motiv na -4 da igra. Venger ce 1 od 2 imati. Taj zna dve stvari, da od prve 3 ekipe primi po 5-6 komada i bude 4.

                    Ne iskljucujem ni da i mi i oni izgubimo i da Murinjo uzme. Meni on najsigurniji da ce da bije Noric i Kardif. On je tu jedini rodjeni pobednik, ocigledno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ubedjen sam da nema sanse da izgubite od Palasa, najgora varijanta x.

                      Predao si se prerano druze, ima jos da se igra. Ustvari mozda ti je tako lakse .
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Ubedjen sam da nema sanse da izgubite od Palasa, najgora varijanta x.

                        Predao si se prerano druze, ima jos da se igra. Ustvari mozda ti je tako lakse .
                        Pricam realno sada, bio sam ubedjen da necemo izgubiti od Murinja(posebno kada sam video da Azara nece biti) i da uzimamo na kraju konacno.

                        Da je Everton dobio Sautempton, nadao bih se i dalje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma lakse mu je tako, a i meni vala.

                          Ono sto moze biti problem, da se momci skroz predaju, ako City i uzme Everton. O tome je Carra pricao sinoc, to ce biti jako veliki psiholoski test za Brendana i momke. Inace Garry juce totalno ne veruje Cityu i veruje da ce kiksnuti na jednoj od ove tri, bilo da je WH, Everton ili Aston Villa. Neko ce reci, lagano oni to dobijaju, ali slicno se desilo i sa Sunderlandom. Aston Villa je realno lud tim, ne znaju sa slabima, ali protiv jacih ove sezone sasvim respektabilni, strasna kontra, vrlo zajeban tim. A tu je i Big Sam i njegov bunker.

                          Trka za titulu je i dalje potpuno otvorena.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ko
                            Originally posted by KingEric7 View Post
                            Moraju prvo da dobiju Everton u gostima da bi imali sve u svojim rukama. Jako zajebano, ima Pelegrini jaci tim, ali je Martinez mnogo veca masina od njega. Zavisi samo kakva ce atmosfera vladati u gradu/upravu/medju navijacima ovih dana, pa mozda posustane pod pritiskom. Ako Martinez ne zeli da izgubi siguran sam 100% da nece. Siti pada pod pritiskom, videlo se na Enfildu, videlo se prosle sezone. Mogli su samo pre 2 sezone kada su imali -8 i kada ih je Roberto skroz rasteretio, a Junajted pao. Pogledaj im jos ucinak na Gudisonu zadnjih 6 godina, krajnje mizeran.

                            Sto se Pjulisa tice, Sitiju nikakav otpor nije pruzio, mislim da se on zasitio kada je ova sezona u pitanju.
                            Evertonu su povredjeni Dzagelka i Distan, tako da tesko da mogu da se nose sa sitijem. Pa pogledaj im prethodnu utakmicu, odbrana dala dva autogola.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Inace Garry juce totalno ne veruje Cityu i veruje da ce kiksnuti na jednoj od ove tri, bilo da je WH, Everton ili Aston Villa.
                              Iskreno mislim da je to rekao samo da bi "motivisao" Siti da uzme sve 3 . Znamo obojica koliko on ne podnosi Liverpul.

                              Inace slazem se za Vilu, ali samo kod kuce, mislim da su u gostima potpuno druga ekipa. VH je bas raspad trenutno, uzasna atmosfera, navijaci se okrenuli protiv Sema. Sreca pa su nesto skupili iz prvog dela sezone, forma im je za ispadanje.

                              Originally posted by PRINCE View Post
                              Evertonu su povredjeni Dzagelka i Distan, tako da tesko da mogu da se nose sa sitijem. Pa pogledaj im prethodnu utakmicu, odbrana dala dva autogola.
                              Martinez je rekao da ocekuje povratak Dzagelke i Bejnsa protiv Sitija. Opasan je Martinez, to sto je izgubio od Sotona ne treba nista da govori. Razbio je kuci i vas i nas.
                              sigpic

                              Comment


                              • Eric, duzan si mi avatar inace, niste usli u LS.

                                Posto cu avatar dobiti, moze sa mnom ko hoce u bilo sta da se kladi da Liverpul nece uzeti titulu posle onoga. Onakva utakmica i onakav luzerski potez Dzerarda su jasan znak, tu pomoci nema. Atletiko ili Dortmund koji imaju sampionski karakter bi ono resili 2 razlike. Odlican smo tim, imamo sistem, perspektivu ali ce titula da saceka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X