Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste ovde odradio Jose sjajan posao, ali treba biti realan i reci da je Liverpool sam sebe pobedio, u potpunosti. Ali treba cestitati Mourinhu, onakva disciplina u odbrani je zaista nesto fascinantno, ne interesuje me sto je to los fudbal za gledanje, ne interesuje me sta je on govorio i kako, jer sve sto on govori je cista igra sa svetom, covek je strasan menadzer.

    Sastav nije mnogo bitan, kada sam video iste, otprilike sam znao da ce biti jednako opasno i tesko, nisu to neki levi igraci, i zna se kakvu dubinu ima Chelsea, a kakvu Liverpool. Mada, ocekivao sam ako nista, bar bod, a desilo se ono najgore. Primas gol, na bednu gresku, na klizanje, pred sam kraj poluvremena.
    Ostatak utakmice nije mnogo bitan, otprilike ono isto sto je Atletico radio u prvom mecu LS, drugi gol je plod totalno pada, i opet jbene greske, ali sada Aspasa.

    Eto za nauk onima koji unapred upisuju i cestitaju neke titule, nesto sto najvise mrzim. Teret se prenosi na City, jer sada oni imaju sve u svojim rukama.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • PFA Premier League Team of the Year: Cech, Shaw, Kompany, Cahill, Coleman, Hazard, Y Toure, Gerrard, Lallana, Suarez and Sturridge.
      Evo tima godine, a nagrada za mladog najboljeg igraca otisle su Hazardu, ocekivano.

      Najbolji igrac lige je Luis Suarez.

      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Presmijesno je sto je Kompany u timu godine. Bas presmijesno, covjek nije igrao 11 utakmica.

        Mertesacker ili Koscienly vise su zasluzili da se nadju tu. Kos je uz Cahila najbolji stoper lige i to je jasno kao dan. Remzika je se isto tako trebao hladno naci u ovom timu da nije bio povrijedjen 4 mjeseca.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Svidja mi se tim, samo slazem se sa Ajnstajnom, Kompany nije zasluzio da se nadje u timu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Pa jedini je Kompany ovde "uljez", meni bi i Terry bio u timu bez problema. Treba istaci da za tim, i ove igrace glasaju sami igraci, tako da ako treba neko kriviti, treba kriviti njih.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Steta bas za poraz, mogli su bar na neresno da idu... Uzdam se sad u nase gradske rivale
              Last edited by s_hyperion; 28-04-14, 15:24.

              Comment


              • Mertezaker, Skrtel, Jagelka, Teri svakako pre Kompanija. Ja bih mozda stavio Aspilikuetu na levog beka, osim toga to je to.

                Mozda je Lalana malo at push usao jer je Englez ali nije strasno kao Kompani.
                sigpic

                Comment


                • Sastav Arsenala za vecheras ...?
                  Znam da Newcastle ima veliki broj izostanaka ...
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Mertezaker, Skrtel, Jagelka, Teri svakako pre Kompanija.
                    E gde Skrtela nadje.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      E gde Skrtela nadje.
                      Prvi ste na tabeli, covek postigao, koliko, 6-7 golova. Mozda je Sako bolje igrao, ali svakako je zasluzio pre Kompanija, koji nije igrao skoro 1/3 sezone+kad je bio fit nije bio na onom nivou od pre dve sezone.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kikser je to prve klase, usere on mnogo puta. Nestabilan igrac. Ne moze on biti u timu nikad, cak ni pre Kompanya, pogledaj odbranu Liverpoola, losija nego prosle sezone. Jeste dao on te golove, ali smesne su meni te price. Nek' se sa napadacima poredi, ako je to slucaj i parametar.

                        Ja bi tu bez razmisljanja stavio Koscielnog, koji je cak i statisticki najjaci stoper lige, u svim parametrima dominira. Ali valjda ga zeza to sto igra u Arsenalu.
                        Igra dobro Kompany, samo ga skenjaju bespotrebne greske u vecim utakmicama, tokom cele sezone je on poprilicno konstantan, tesko je igrati sa onim kikserom Demichelisom u paru.

                        I da, zanima me koga bi stavio umesto Lallane u ovom timu ?
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by shpageti View Post
                          Sastav Arsenala za vecheras ...?
                          Znam da Newcastle ima veliki broj izostanaka ...
                          Trebalo bi

                          Voja,Sanja,Mertezaker,Koscelni,Monreal,Arteta,Remz ika,Ozil,Poldi,Kazorla,i mocni Ziru :P
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Izvrsite pritisak na Sport Klub da veceras slusamo Ivana Loncarevica uz prenos.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Izvrsite pritisak na Sport Klub da veceras slusamo Ivana Loncarevica uz prenos.
                              Tipujem da ce Visko boss, ako vec nema neki tenis

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                I da, zanima me koga bi stavio umesto Lallane u ovom timu ?
                                Verovatno Silvu, mozda Dzeja Rodrigeza (msilim da je imao jacu sezonu). Nemam ja problem sa Lalanom, odlicna sezona, samo mislim da je malo poguran.

                                Da ne pricam kakve brojke ima Runi, 17 golova 10 asistencija, pa ga opet nema... Mislim, ne moze pored Luisa i Staridza realno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X