Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Celsi dobije Hala teze pa je to sjajno, Siti nakanta raspali Njukasl sa onim analfabetom na celu i to je nenormalno mocna ekipa, a Junajted uvali Svonsiju 4 komada na Libertiju, pritom ih bas oduci od fudbala, ali to nije nista posebno. Sve je u oku posmatraca.

    Nista ova utakmica ne odlucuje, prerano dolazi da bi se izvlacilo bilo sta.
    Koje crno oducavanje, klasicno koriscenje gresaka. Rutinski odradjena tekma kao sto i dolikuje velikim ekipama, nista specijalno. Sa takvom igrom veruj mi nece biti mnogo ubedljivih pobeda. Moze Junajted i mora bolje, mogu i ostali. Svi su pokazali otprilike 50% toga sto mogu.
    sigpic

    Comment


    • Mozda je poraz danas ono sto treba Junajtedu, Mojes bi se onda bar zamislio i trazio veznog igraca. Ako dobije ima da se prokurci samo tako i bice prezadovoljan sa ovim sto ima, a januar je daleko

      Za prvo kolo odlicno, odavno na pocetku nije igra bolja bila, Junajted pali u novembru, bas smo ih odradili rutinski, lagano, pjeske. A niko ih tako vise nece razvaliti na Libertiju.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Malo mi ide na živce ova saga oko Runija mnogo kenjaju ali mnogo . Ali ipak jedva čekam tekmu spremili smo alkohola možemo pola Šapca da napojimo Nekako očekujem pobedu Čelsija ali da bude tesnac do poslednjeg minuta
        A Ljuba zavist !

        Nisam spremio ništa ! dovoljno je što celo Vranje nema vodu. Mrtvi Vodovod. Idemo do 3 boda !
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mozda je poraz danas ono sto treba Junajtedu, Mojes bi se onda bar zamislio i trazio veznog igraca. Ako dobije ima da se prokurci samo tako i bice prezadovoljan sa ovim sto ima, a januar je daleko
          Ja nesto kontam da ce dobiti jer ga svi pljuju konstantno. To obicno tako ide. Liverpul je gomilu derbija dobio kad ih citav svet napljuje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            A Ljuba zavist !

            Nisam spremio ništa ! dovoljno je što celo Vranje nema vodu. Mrtvi Vodovod. Idemo do 3 boda !
            Nije ni Ljuba nespreman

            Tacno cu da se roknem ako pocne Torres...
            Ocekujem tvrdu utakmicu. X verovatno.

            Comment


            • Ako ga Torres ubode eksira se pola flaše čisto da se ispoštuje Mumara će nam nadoknaditi zalihe
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ne verujem bre da će da igra Tores u prvoj. MORA Lukaku!
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Samuel ‏@samuelj29060 3m

                  Rooney starts, Chelsea play without a striker, Schurrle up top. #mufc #cfc
                  Samuel ‏@samuelj29060 2m

                  Mata on bench, Ba not in squad. #cfc
                  Nisam ocekivao ovo sa Schurrleom.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • #MUFC (Starting XI) De Gea, Jones, Ferdinand, Vidic, Evra, Carrick, Cleverley, Valencia, Welbeck, Rooney and RvP

                    United Subs: Lindgegaard, Smalling, Büttner, Anderson, Giggs, Kagawa & Young.

                    Chelsea team to play Man Utd: Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Cole, Ramires, Lampard, De Bruyne, Oscar, Hazard, Schurrle.
                    Last edited by Lord Aleksoni; 26-08-13, 19:13.

                    Comment


                    • Sirle u napadu Volio bi da ga zabije i da pokaze da je majstor ali samo u slucaju da Junajted pobijedi

                      Comment


                      • Nema Mate, cuva ga Murinjo, nije dovoljno spreman.
                        sigpic

                        Comment


                        • Trudim se da shvatim sto Mou ovoliko ne voli Matu, i nikako mi ne ide.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ma možda jednostavno neće da riskira, ipak se nije baš najbolje snašao prethodnu utakmicu, pa će možda čekati da bude u potpunosti spreman. Šteta što on neće igrati, očekivao sam i njega i Rooneya da vidim u početnim sastavima. Schurrle je pravo iznenađenje, očekivao sam Torresa, a nadao se Lukakuu, al' Mou nas je iznenadio.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Шта се надате овом младом Белгијанцу толико у дербију, танка је он још прича да буде први нападач Плаваца, дакле још производа из категорије млечних има да троши до тог момента, евентуално против неког Кардифа, Паласа и тако да заигра.

                              Господин "игла", Шваба, разуме се, унутра.

                              Comment


                              • 'ladno Chelsea bez klasicnog napadaca. Misterija je zasto Murinjo ne stavlja Matu u sastav, po meni Mata mora da igra i pre De Brujnea i pre Surlea.

                                Ocekujem pobedu Manchestera danas.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X