Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teri je zavrsio reprezentativnu karijeru, sumnjam da bi se vratio da igra za ovu kretencinu.

    Dzagielka ce sigurno dobiti poziv ako nije ozbiljnije povredjen, ne znam o kakvoj se povredi radi.
    sigpic

    Comment


    • Slika sa vecerasnje utakmice protiv Sunderlanda.

      Spoiler

      Comment


      • Dzagelka bravo. Totalno sam ga zaboravio.

        Pretpostavljam da se tu jos rotiraju Milner, Gibs i mozda Beri kao neko ko bi mozda mogao da uleti. Ovo ostalo kapiram da ide sigurno.
        Last edited by ExEric; 07-04-14, 22:30.
        sigpic

        Comment


        • Ide Kerik pjeske, tajo za 90% te veze.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ide Kerik pjeske, tajo za 90% te veze.
            Ide sigurno ali taj nije tajo ni za Nikolu Drincica a ne Dzerarda, Barklija i ekipu.
            sigpic

            Comment


            • Kerik ne sme u istu recenicu. sa Kapitenom.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Kerik ne sme u istu recenicu. sa Kapitenom.
                Ovo ti gramaticki nije tacno.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Ovo ti gramaticki nije tacno.
                  Samo gramaticki, inace je znam veoma dobro.


                  Englezi da su pametni da probaju sa 4 3 3, jedino ne znam kako bi tu uklopio Runija koji treba da bude glavni igrac, inace za trojku(dvojicu sa dosta defanzifnih zadataka i povucenijih) imaju dosta koristnih igraca Sterling, Ox, Lallana, Staridz kao centralni koji se dosta izvlaci i rotira, a pozadi Gerrard, Wilser i Barkli i plus da tu budu Henderson i Lampard, moze to lepo da izgleda. Ali naravno od toga nema nista.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Apropo napadaca za SP, kapiram da ce Hodzson pozvati Runija, Staridza, Velbeka i Lamberta.

                    Hipoteticki da se niko ne povredi kapiram da im je tim nesto ovako:

                    Hart-Rudi-Forster

                    Voker-Dzonson-Kejhil-Dzons-Smoling-Teri/Koker-Bejns-Kol/Sou

                    Dzerard-Vilsir-Barkli-Lampard(?)-Lalana-Henderson-Oks-Sterling

                    Runi-Staridz-Velbek-Lambert
                    Baš prosečna repka, ali to sam samo ja.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Baš prosečna repka, ali to sam samo ja.
                      Ja sve sto imam smem da stavim da ih Italija nece dobiti. Ali sve.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Hart

                        Johnson-Cahill-Jagielka-Baines

                        Stevie-Wilshere

                        Ox-Rooney-Sterling

                        Sturridge

                        Eventualno Lallana umjesto Sterlinga.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Wilshere ce igrati sve, ali moguce da Hodgson stari ziheras igra s Carrickom i Milnerom da zatvori sve prilaze i onda u 60. minuti ubaci turbo mod sa OX-om i Sterlingom.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Baš prosečna repka, ali to sam samo ja.
                            Vise nego do jaja repka za pravog strucnjaka, ovako nece proci grupu ko god bude igrao. Onaj sastav sa EP recimo je pravi prosek. Kerol, Dauning, Milner i slicni. Ovde skoro svaki igrac ima vise nego dobru sezonu u PL. Mozes 4-3-3 da cepas, 4-2-3-1, 4-4-2 siroku, 4-4-2 dijamant, moze i 3-5-2 sa Dzonsonom i Bejsom/Souom kao wing back-ovima a Dani i Vejn u spicu. Imas gomilu igraca koji resavaju tekme. Imas Dzerarda kao povucenog pleja, imas Lampsa da udje s klupe kad je gusto, Lalana i Barkli imaju kreativnost. 70% svetske povrsine pokriva voda a ostalih 30 Dzordan Henderson. O Vejnu ne bih trosio reci a Staridzu das pravu loptu i kreni da slavis gol.

                            Ali eto, taj Roj Hodzson. Gubi 1:0 od Italije, 2:1 od Urugvaja i na misice dobija Kostariku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by chofy88 View Post
                              Ja sve sto imam smem da stavim da ih Italija nece dobiti. Ali sve.
                              Valjda će ovog puta sastaviti tri krštene šanse, prošli put su imali dve i to sve u prvih 15 minuta.

                              Mada nisam uopšte na komparaciju mislio, no ajde kad pominješ.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Valjda će ovog puta sastaviti tri krštene šanse, prošli put su imali dve i to sve u prvih 15 minuta.

                                Mada nisam uopšte na komparaciju mislio, no ajde kad pominješ.
                                Pa dobro, ja sam komparaciju jer su u istoj grupi, a zna se da si Zabar stari. Italija moze samo slabija po meni da bude nego tad, Englezi ne mogu losiji, stim da tu ide uvek ono koliko god da su losi ne moze ih niko rutinski pobediti, taj mec ti je najveci primer. Uostalom nisam rekao da ce ih Englezi nadigrati, ipak se na kraju rezultat gleda, penali su rulet.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X