Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo momciiiiiiiiiiii !

    Comment


    • Skoro +7 min.
      A gazda Kardifa kao lik iz "Mamurluka"
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kako samo izvode kornere igraci Cardiffa. Odbrana City katastrofa.


        Kako je simpatican brat Tan utrpao se dozavrata, a one ulizice oko njega kad se zabije gol samo gledaju u njega i cekaju da ih dodirne

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Skoro +7 min.
          A gazda Kardifa kao lik iz "Mamurluka"
          Mr Chao!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Mr Chao!
            Jel to ovaj lik

            Comment


            • Manchester City bid £60m for Cardiff's Fraizer Campbell.


              To je taj!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Comment


                • Ма бољи Сити од Јунајтеда, тачније Сити ће се клати за титулу, а Јунајтед ће бити пети...свашта, свашта не воли ме ташта.

                  Comment


                  • Ovaj Tottenhem ne moze pobediti bez penala. Videcemo da li ce im penali pomoci za 7 dana.

                    Cardiff me je odusevio, ocekivao sam laganu pobedu Cityja, a desilo se nesto sasvim suprotno. Svaka im cast na pobedi, apsolutno zasluzeno.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ne moze se bez komandanta Kompanija u odbrani.
                      sigpic

                      Comment


                      • David Platt:
                        "If Mancini and I were still at Man City this year, Joe Hart wouldn't be there. We made a decision to sign Asmir Begovic."

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Ovaj Tottenhem ne moze pobediti bez penala. Videcemo da li ce im penali pomoci za 7 dana.

                          Cardiff me je odusevio, ocekivao sam laganu pobedu Cityja, a desilo se nesto sasvim suprotno. Svaka im cast na pobedi, apsolutno zasluzeno.
                          Nemoj tako. Prosle godine nismo dobili ni jedan. mora malo da se vrati. A sto se tice igre, sto e neko rekao, Na sredini imas tri stene, al kad treba drzati posed i gurnuti Soldado, to malo slabije ide. Al doci ce jos neko sledece nedlje pa cemo videti. Jer Totenhemu bas protiv jacih timova ce faliti ta 10-ka sto organizuje igru. a ne kao danas, Douson i Vertogen glavni organizatori. Defanzivno Totenhem igra savrseno. U dve utakmice protivnik nije 3 sanse napravio, al videcemo kako ce biti protiv Arsenala. Morace bolje od ovoga danas.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miki7878 View Post
                            Nemoj tako. Prosle godine nismo dobili ni jedan. mora malo da se vrati. A sto se tice igre, sto e neko rekao, Na sredini imas tri stene, al kad treba drzati posed i gurnuti Soldado, to malo slabije ide. Al doci ce jos neko sledece nedlje pa cemo videti. Jer Totenhemu bas protiv jacih timova ce faliti ta 10-ka sto organizuje igru. a ne kao danas, Douson i Vertogen glavni organizatori. Defanzivno Totenhem igra savrseno. U dve utakmice protivnik nije 3 sanse napravio, al videcemo kako ce biti protiv Arsenala. Morace bolje od ovoga danas.
                            Posed moze Moussa da zadrzi, ali niko sem njega ne moze da kreira priliku nekom loptom u prostor za Soldada ili krila. Krila danas slaba, Townsend solidan, ali ce protiv nas to biti druga prica, nije isto igrati protiv Gibbsa i Daviesa. Odlicno se branite, fizicki ste mnogo jaki, ali je u napadu situacija bas losa. Gylfi i Holtby su prespori da nesto kreiraju, mada mi i nemamo nekog da igra flastera na nekom od njih. Ako odigrate kao u prva dva kola, tesko da cete bilo sta sa Emiratesa da odnesete, mada i ovih 7 dana prelaznog roka mogu da promene situaciju.
                            Last edited by Wilshere_10; 25-08-13, 19:16.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ma sva prica sljedeci vikend ce da bude ovo:

                              Roses are red,
                              Violets are blue,
                              Arsenal five,
                              Tottenham two
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja bih mozda pre stavio Defoa u spic nego Soldada jer mislim da Defoe moze vise da uradi jer je brzi i prodorniji. U Tottenhemu mi se odbrana najvise svidja(prvenstveno stoperi Verthongen i Dawson), a i Rose mi je skroz ok. Slazem se sa vama da im fali playmaker. Prosle sezone je Bale bio sve, sada je to druga prica.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X