Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Martinez

    Spoiler

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Ako ostanu, posle Brendonda najbolji menadzer ove sezone sto se mene tice.
      Roberto Martinez?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Roberto Martinez?
        Znas, imao je Everton vec dobar setap i pre njega, znao je Mojzi da zavrsava 5-i. On je bolji menadzer i sada uz jaci tim u najboljem slucaju ce biti 4. Pjulis je preuzeo ekipu u raspadu, koja uopste nema kadar za nju i ako ostane to je za mene veci poduhvat.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Znas, imao je Everton vec dobar setap i pre njega, znao je Mojzi da zavrsava 5-i. On je bolji menadzer i sada uz jaci tim u najboljem slucaju ce biti 4. Pjulis je preuzeo ekipu u raspadu, koja uopste nema kadar za nju i ako ostane to je za mene veci poduhvat.
          Znam ali su po automatizmu skidali gace jacima kad gostuju. Uz to vrlo cesto nadigrani a uspevali da uzmu bod ili sva tri. Sada se ne plase nikog, igraju lep fudbal, umeju da se prilagode situaciji i uzmu bodove na razlicite nacine. Mojes ko Mojes, sablon i jednolicnost. Ovo je prava stvar.
          sigpic

          Comment


          • Sve stoji, veliki napredak ali da ostanes u ligi sa onakvim timom... sta znam, valjda sam uvek voleo autsajdere.
            sigpic

            Comment


            • Martinez posle Brendana, jos ako ovaj udje u LS, onda ide ispred njega.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Martinez posle Brendana, jos ako ovaj udje u LS, onda ide ispred njega.
                Ne moze niko ispred Brendana, nema teorije.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ne moze niko ispred Brendana, nema teorije.
                  Ma kakvi ne moze, naprave oni seriju rezultata, udju u LS, mi malo kiksnemo, i eto ti.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Apropo price oko Pjulisa i menadzera godine.

                    Ligaska tabela od kad je preuzeo Palas.

                    sigpic

                    Comment


                    • Otac je Pjulis za te male klubove, odlično spremi tekmu i ekipu jer zna da ne može da se konstuktivno nameće sa jačim, lepo destrukcija, udri, lomi cevanice, jako, čvrsto, a gore šta se uradi uradi, dobro oproban recept sa Stoukom sada šljaka vanplanetarno i sa Palasom i realno ovo što je uradio je magija jer sam ja nakon prvih par kola bio gotovo pa siguran da taj Palas glatko ispada, čak sam smeo i da ih nazovem najlošijom ekipom u istoriji lige, poredio sa Peskarom u SA od prošle godine itd.

                      Palac u ovom smeru, razume se

                      EDIT: ALi ne podržavam da je menadžer godine, nikako BR i sistem pre njega, sutra laka 2-ka.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        EDIT: ALi ne podržavam da je menadžer godine, nikako BR i sistem pre njega, sutra laka 2-ka.
                        Originally posted by KingEric7 View Post
                        Ako ostanu, posle Brendonda najbolji menadzer ove sezone sto se mene tice.
                        Kao sto rekoh .
                        sigpic

                        Comment


                        • [VINE]MidK5x1Ynzt[/VINE]

                          sigpic

                          Comment




                          • Arsenal are the only team in the Premier League not to have an opposition player sent off against them this season
                            Logicno
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Arsenal FC ‏@Arsenal 15m View translation
                              #Arsenal team to play Everton: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Monreal, Arteta, Flamini, Rosicky, Cazorla, Podolski, Giroud

                              #Arsenal subs: Viviano, Jenkinson, Bellerin, Kallstrom, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Sanogo
                              Everton ‏@Everton 17m
                              Everton (to face Arsenal): Howard, Baines, Distin, Stones, Coleman, McCarthy, Barry, Osman (c), Naismith, Mirallas, Lukaku. #EFCAFC

                              Everton subs: Robles, Hibbert, McGeady, Deulofeu, Barkley, Garbutt, Alcaraz.
                              Dosta "dzokera" na klupi za oba tima.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X