Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas je simpatican ovaj Cardif, za svaku pohvalu su odigrali ovo prvo poluvrijeme, cak sto vise imali su dvije ozbiljne sanse da ugroze Harta. S druge strane, City nesto mora promjeniti, ovako nece ici, bez ijedne ozbiljne prilike u prvom poluvremenu.

    Comment



    • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Pred kraj 1. poluvremena 2 odlične prilike za brzonogog Campbella, al' prvi puta se izgubio pred golom, a u drugom pokušaju Hart odlično odbranio. Koliko samo prostora ima za Campbella, svaki put je pretrčao Garciu/Lescotta. Moglo bi se ovo lako Cardiffu obiti o glavu u 2. poluvremenu. City podhitno mora tražiti adekvatnu zamjenu za ovakve situacije kada je Kompany u odsustvu.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Javi Garcia je bas katastrofa na poziciji stopera, ispada samo tako. Veza City-a ne postoji, pas ne mogu kako treba dodati. Prednjaci Yaya.
          imao je Toure jedno dobro dodavanje ka Edinu, no ovom prošla lopta ispod noge, bila bi to gol šansa da je lijepo primio...

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Javi Garcia je bas katastrofa na poziciji stopera, ispada samo tako. Veza City-a ne postoji, pas ne mogu kako treba dodati. Prednjaci Yaya.
            Los i Fernandinho pravo,pogubljeno djeluje
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ma nije mi ovo ostrvski, odlicno pokrivaju sve zivo i iskoristavaju nesiguran dvojac stopera kad naprave kontru. Da su imali boljeg realizatora vec bi vodili. Po meni trener Cardiffa je bas unistio igru City-a.

              Comment


              • Originally posted by DelBoy View Post
                imao je Toure jedno dobro dodavanje ka Edinu, no ovom prošla lopta ispod noge, bila bi to gol šansa da je lijepo primio...
                To je ona situacija kad mu je pola sata trebalo da doda, meni je ono bio prejako dodavanje kao i svako danas od strane Yaye.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Jel Kardif igra ostrvski fudbal pod Mekejom ili nesto krsteno? Neki ljudi su ga hvalili kao trenera, ja ih nisam ozbiljnije pogledao.
                  Zgusnuta sredina, još dobrano povučena i u potpunosti je odsjekao Džeku i Aguera. Neprepoznatljivi su obadvojica, u odnosu na prethodni meč. Mada, mislim da ova ekipa Cardiffa drugačije i ne može protiv Citya, ako se malo otvore moglo bi biti kobno.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Kakav majstor

                    Comment


                    • Auuu,koja golcina!!
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pocjepa je Dzekson

                        Comment


                        • Ja prebacio da vidim je li usao Bony kad ovaj parmak zabija
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Dzeko jebo te groblje jel fakat moras da me sjebajes na fantasyu, a sto je najgore nisam vidio ni go
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Opaa,penal za Tot....Shelvi skrivio...

                              P.S. Soldado... 1:0... ;)
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • kakav gol

                                Comment

                                Working...
                                X