Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajde sviraj kraj

    Comment


    • Ne znam je li bio penal,ali previse teatralan pad Sturridgea i zbog toga mu sigurno nije svirao
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ne znam je li bio penal,ali previse teatralan pad Sturridgea i zbog toga mu sigurno nije svirao
        ja gledam preko interneta, malo lošija slika pa moguće da nisam baš najbolje vidio

        Comment


        • LFC 1 sut u gol 1 gol. Mignolet MOTM.

          Sada jos teze utakmice: United, Swansea, Soton.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Igru brisi bodove pisi...pobjede kakve su realno Liverpoolu nedostajale godinama...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne znam je li bio penal,ali previse teatralan pad Sturridgea i zbog toga mu sigurno nije svirao
              Da, zbog toga sam i rekao da li je simulirao, jer na ovom streamu prikaza samo iz jednog ugla i nije se baš najbolje vidjelo. Mada i nije mogao više iz one situacije, pokušao je da napravi najbolje moguće.

              Provukli smo se, uz prilično lošu igru koja je na nešto ličila tek u prvih 30-ak minuta igre. Nakon toga apsolutna dominacija Ville. Zahvaliti se Rodgersu na Mignoletu i Toureu, obojica su večeras bili najzaslužniji što smo sačuvali ovih 0-1. Najbitnije je da je nova pobjeda tu i da imamo maximalan učinak, sa 2 clean sheeta Mignoleta. Velike ekipe su one koje uz lošu igru odnose 3 boda, znamo kako smo prethodne sezone ispustili kamaru bodova uz fanstastičnu igru.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Ako Liverpul bude ovako igrao je necu dozivjeti ni 10 kolo

                Comment


                • Takticko nadmudrivanje, nisam ocekivao da cemo rokati defanzivu, ali tako je bilo, kapiram da bi se sprecile kontre. Ipak Agger i Lucas dosta nesigurni. Jedna vrlo smaracka utakmica, umalo nisam zaspao dok Mignolet ono nije odbranio. Ali 3 boda su 3 boda, susta suprostnost od prethodne tekme, a isti rezultat, tamo milion sansi, ovde jedna... Dobro se sacuvao Benteke, koliko je moglo...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Sestica nakon dva kola

                    Mada su mi za oba kola trebale tablete .Odlicna pobjeda jer smo cijelu utakmicu igrali sa 10 igraca,Lucas sta je odigrao odigrao je njima u noge i tako im stvarao sanse.Mignolet pokazuje ono o cemu govorim od pocetka da je strasan golman i da smo jaci na golmanskoj poziciji puno nego prosle sezone.Onoga koga bi pohvalio je Stevie koji je odradio fenomelan zadatak u odbrani,Coutinho podbacio,ali nemoguce je da svaku utakmicu odigra odlicno.

                    Ono sto nam fali po meni je stoper,zadnji vezni i jedan ofanzivni igrac,sta cemo od toga dovesti vidjet cemo.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Takticko nadmudrivanje, nisam ocekivao da cemo rokati defanzivu, ali tako je bilo, kapiram da bi se sprecile kontre. Ipak Agger i Lucas dosta nesigurni. Jedna vrlo smaracka utakmica, umalo nisam zaspao dok Mignolet ono nije odbranio. Ali 3 boda su 3 boda, susta suprostnost od prethodne tekme, a isti rezultat, tamo milion sansi, ovde jedna... Dobro se sacuvao Benteke, koliko je moglo...
                      Ovakve pobede su nam trebale, i kad igre nema pisu nam se 3 boda. Protiv Uniteda najvise ocekujem od Coutinha da ih izmesa.

                      Comment


                      • Fakat Lucas katastrofa večeras. Nije ništa pokazao ni defanzivno ni ofanzivno... Dosta grešaka i izgubljenih lopti, a imao je sreće da je bio Gerrard tu da ispravi to, da je bio Allen od početka loše bi se proveli.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by Merlin View Post
                          Fakat Lucas katastrofa večeras. Nije ništa pokazao ni defanzivno ni ofanzivno... Dosta grešaka i izgubljenih lopti, a imao je sreće da je bio Gerrard tu da ispravi to, da je bio Allen od početka loše bi se proveli.
                          Allen poceo da panici cim je usao.

                          Comment


                          • Jel ono Miko krenuo prosle sezone da objasnjava kako je Lambert pogresan potez Vile i los trener?

                            Pol Lambert ne da je trener, nego je trenercina. Zasluzio je 7 bodova umesto 3. Covek tacno svestan ko koliko moze iz ekipe i tako pravi igru. Da je Levi pametan da je njega prvog doveo ovog leta umesto Murinja u pokusaju pa se tek onda bavio Bejlom i Vilijanom.

                            Ubi nas Vila ali ubijali smo i mi sve redom ranije pa pucali bodove. Red je nesto i da se vrati. Moze i mora bolje. Vidi se da su im svi prosuti bodovi iz prethodne 3-4 sezone u glavi. Sta god ko mislio o Liverpulu i Rodzersu, prosle godine 6 bodova posle 7 kola a sad posle 2. 2 pobede posle 8 kola a sad posle 2. Nismo mnogo pretili ali kad god smo oko sesnaesterca tacno vidis smislenu kretnju i postoji opasnost, neke uigrane stvari. Evidentan napretak. Jos da poradimo na tranziciji, malo brze taj prostor da otvorimo i to ubitacnije da bude, ko bog. Mada za to treba i krsten zadnji vezni a ne Lukas Leiva. Ager i Dzonson moraju da se srede, ovo je 30% njihovih mogucnosti.

                            Ocekujem dosta oscilacija do oktobarske reprezentativne pauze i dok malo poodmakne sezona. Posle cemo videti koliko su spremni za bilo sta ozbiljnije i koliko must win tekmi dobiju do tad.

                            Minjole se zajebava na golu!
                            sigpic

                            Comment




                            • Comment


                              • Današnji duel 2 Citya - Cardiffa i Manchestera biće prvi nakon 1962. godine. U 26 utakmica koliko su međusobno odigrali, Manchester City uspješniji sa 10 pobjeda. Cardiff je slavio 5 puta, a 11 susreta je završeno neriješenim rezultatom. Još jedan parametar je na strani Manchester Citya - gol razlika, 51-42.

                                Što se drugog današnjeg meča tiče, Tottenham u 8 međusobnih duela sa Swanseaom slavio 5 puta, Swansea 2 puta, a 1 susret je završen neriješenim rezultatom. Gol razlika na strani Spursa - 11-8.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X