Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotovo, idemo na +6. Zaslužena pobjeda Norwicha, djelovali su dosta zrelije u odnosu na inferiorni Tottenham koji je ponovo odigrao loše.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Jbt koliko sada dobija na znacaju danasnja pobeda na enfildu. Plus 6 vise od Totnema, fino fino, begamo polako ali sigurno.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Igracina je ovaj Snodgrass, jedan vrlo potcenjen igrac. Ove sezone dosta kuburio sa povredom, nije na nekadasnjem nivou. Polako se top4 odvaja od ostalih.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nadigrao je Norwich danas u potpunosti Spurse, Snodgrass ubedljivo najbolji igrac bio, steta sto je pogodio precku iz slobodnjaka, inace bi ono bila golcina.

          Sta mislite ko ispada iz lige ove sezone? Mislim da se Fulham nece izvuci, a bio bih potpuno ravnodusan kada bi i WBA ispao. Cardiff ce takodje tesko sa Solskjearom do opstanka. Sunderland ima zestok raspored do kraja, ali ne bih voleo da oni ispadnu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post

            Sta mislite ko ispada iz lige ove sezone?
            Noric, Fulam, Kardif.
            sigpic

            Comment


            • takodje norwich fulham i cardiff

              Comment


              • Po meni onaj trener Cardiffa nije trebao da dobije otkaz(ne mogu mu se setiti imena), fine je on rezultate ostvarivao kuci.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Malki Makaj mislim da se zvao jbt tako ti je to kad ti je gazda od Malezije
                  Isto mislim i ja ko vas norwich fulham i cardiff

                  Comment


                  • Originally posted by DeMoN17 View Post
                    Malki Makaj mislim da se zvao jbt tako ti je to kad ti je gazda od Malezije
                    Isto mislim i ja ko vas norwich fulham i cardiff
                    OFF: Imamo i mi ovde jednog malezijca, oterao lošeg Antića,zbog neuspeha, pa doveo maestralnog Petrovića........, i od onda sama finala i polufinala velikih takmičenja.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by somborac View Post
                      OFF: Imamo i mi ovde jednog malezijca, oterao lošeg Antića,zbog neuspeha, pa doveo maestralnog Petrovića........, i od onda sama finala i polufinala velikih takmičenja.
                      Zato sada tog Antica traze svi evropski i svetski giganti.

                      Ne bi ja otpisivao Noric. U proslom kolu izvukli bod protiv Sitija, sada dobili Kokoske.
                      Kardif, Palas, Stoke.

                      Comment


                      • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Mislim da je ta izjava stara nekoliko godina.

                          Comment




                          • Poldi hahaha
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://www.arsenal-croatia.hr/

                              Evo ovde imate link za Arsenal, solidan kvalitet slike. IDEMO PO 3 BODA!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Резултатски гледано ужасно 1. пол на свим мечевима.
                                Велике су шансе да са Кревин Котиџа челзи не оде са читавим пленом

                                Comment

                                Working...
                                X