Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O jbem ti, zivce sam izgubio sve.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pobeda je pobeda, ali odbrana nas ukopava vec mesec dana

      Comment


      • Kakav sut Stivija, pa ne mogu da verujem, kolko stativa pogadjamo. Al prezivesmo nekako, 3 boda su tu. Alen odigrao vrlo dobro 20-ak min, vredi istaci.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Porodismo se nekako na kraju, samo sto kapiram da ce nas Sveci pregaziti ako se ne sredimo uskoro u defanzivi.

          Suljo ocajan opet.
          sigpic

          Comment


          • Kutinho se nije vidio danas pogotovo u drugom poluvremenu. E neka sam i ovo prezivio pa nek ide sve u 3 pm.

            Comment


            • Odlicna utakmica... Ne znam dal je ono bio penal za Svonsi, Skrtel jeste poznat po tome da vise pazi na igraca nego na let lopte ali ovo je bilo dosta diskutabilno. Na kraju je mogao biti tragicar da je sudija svirao indirekt plus crveni za Minjolea.
              Staridz odlican, Henderson takodje.

              Comment


              • Samo da Suarez povrati formu pred utakmicu sa Unitedom, trenutno je u kanalu.

                Comment


                • Danas se videlo koliko je Suarez u padu forme, da ne kazem kanalu. Jest da je imao asistenciju Staridzu, ali zaista je los u poslednje vreme, kao da je izgubio samopouzdanje.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Pa zar ste ocekivali da u onakvom naletu Suarez nastavi, morao se ocekivati kad tad pad u igri. Treca tekma gde nema njegovog gola. Ako nista bar asistira, izjednacio se danas sa Rooneyem i Kapitenom, po 9.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pa zar ste ocekivali da u onakvom naletu Suarez nastavi, morao se ocekivati kad tad pad u igri. Treca tekma gde nema njegovog gola. Ako nista bar asistira, izjednacio se danas sa Rooneyem i Kapitenom, po 9.
                      Previse prodatih lopti, kilavi nerezonski sutevi, masenje 1 na 1. Los, bas los. Daje 200%, to ne moze da mu se ospori, nikom u ekipi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma danas je bio ocajan, nema tu price, najlosija njegova tekma ja mislim.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bice boljih dana za Sulju, bitno da Danijel trpa. Sledi ozbiljno tezak mec protiv Sautemptona, tu ako pobedimo, ja vidim izlaz iz ove dugogodisnje agonije ne igranja CL.
                          Edit: i mec sa totenhemom must win.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Otkad se Dani vratio Suljo je cesce po strani. Brendan je resio da vise ne igra 4-2-2-2 sa Kutinjom i Hendom iza njih dvojice kad su obojica tu nego da Cou bude iskljucivo u sredini a da rotira pozicije Daniju, Luisu i Rahimu. Neke takticke postavke mu nisu odgovarale i otkad se Dani vratio ne snalazi se bas najbolje. Ipak, cenim da jedan gol okrece sve, samo da ga uvali.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa nije samo i Suarez, i Sturridge igra dosta po strani, rotiraju se oni dosta, jedno vreme i Sterling bio u centru napada, doduse on tu najmanje provodi vremena.
                              Danny danas dosta bio desno, i dominirao je.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Otkad se Dani vratio Suljo je cesce po strani. Brendan je resio da vise ne igra 4-2-2-2 sa Kutinjom i Hendom iza njih dvojice kad su obojica tu nego da Cou bude iskljucivo u sredini a da rotira pozicije Daniju, Luisu i Rahimu. Neke takticke postavke mu nisu odgovarale i otkad se Dani vratio ne snalazi se bas najbolje. Ipak, cenim da jedan gol okrece sve, samo da ga uvali.
                                Ja mislim da njemu ne smeta promena taktike, on moze dosta pozicija da pokriva, problem je samo u glavi, tj samopouzdanju koje je u ovom trenutku poljuljano. Pa da jedan gol ce promeniti sve.
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X