Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Prvo da kazem ajnstajnu da mi ne moze govoriti da sam subjektivan u konverzaciji u kojoj on brani Wengera,znaci svi smo subjektivni samo ja tvrdim da je Wenger luzer mrtvi sto ove puste godine i potvrdjuju,ova nece biti izuzetak svakako...

    E sad za ovo ja ne vidim druze kakav ti je argument sreca Mourinha u toj utakmici sa Unitedom ili taj odlican sastav,pa ko mu je doveo te igrace ili ko je selektirao tu ekipu ako ne on sam?Evo Wenger selektira 150 godina pa ne moze ni Miki Maus kup da osvoji

    Druga stvar ovo cim iskrsnu problemi apsolutno nije tacno,covjek je iz Intera otisao u suzama zato sto je Real dosao i platio,iz Porta je otisao za izazovom u PL dok je iz Chelsea otjeran nakon malo losijeg starta sezone,recimo da bi po tim kriterijima nastavnik dobio 50 otkaza najmanje.Ove godine su se "sporazumno" razisli Real i on mada svi znamo da ga je Florentino otjerao zbog losih odnosa sa igracima koji nisu mogli da trpe da im on bude sef.To da on iskoristi period jedne generacije je meni fenomen jer je covjeku kuca puna trofeja,a ona tripleta sa Interom nesto nestvarno...

    Evo i ove godine dosao je u ekipu gdje je ekipa selektirana skroz kontra njegovog ukusa i vidjeli smo kako su igrali ranijih sezone,a ove sezone su vidi slucaja prvi.Meni je najdraze kad vidim da je svaki igrac pod njim napredovao barem za 20% u odnosu na proslu sezone i vjerovatno ce do kraja da vodi bitku sa jacom ekipom Cityem za naslov dok ce Wenger da prica o narednoj kao i obicno
    Tada je Porto prosao zbog gola u gostima, a taj isti gol dali pod srecnim okolnostima. Kod 1-0 za Manchester, ponisten je cist gol Manchestera, uticalo na utakmicu a kasnije i na sam tok LS, jer tada da je prosao dalje United bi najverovatnije otisao do kraja.

    Nije sa tarabama osvojio trofej LS, nego sa veoma dobrim igracima, ok selektovao ih je, ali imao je sredstva da ih dovede i da ih odrzi u timu. Ne osporavam ni u cemu po ovom pitanju vec samo kazem da nije sa tarabama nista osvojio. Onaj tim Porta i treba najvise da se ceni, jer su igrali ko stroj iako nije veliki novac ulozen. Sto kasnije nije bio slucaj, kad je otisao iz Portugala.

    Otisao je iz Intera jer je trazio novi izazov, nikako u suzama, dovodio starije i iskusne igrace i izvuko iz njih maksimum, buducnost kluba mu nije bila ni na 10.planu. Fantastican rezultat odradio, ali na kratke staze, sto mu je bio i cilj.

    E u Realu mu nisu dali raditi na njegov nacin, da igra cvrsto i defanzivno kad zatreba bez obzira na imena u napadu... limitirali su ga jer su mu zahtevali da igra napadacki na svakoj tekmi. On kakav je takticar sigurno mu nije bili svejedno. Jedino sta moze da mu se spori sto se nije adaptirao, jer imao je napadacki potencijal iz snova. Mogao je igrati vise ofanzivno, a i sam znas da Barsu nije dobio napadackom igrom,
    vec kontrama kada je Ronaldo vozao Piquea ko malo dete.

    Sporazumno ?!! Covek je na press konferenciji rekao da ide tamo gde je voljen. Kao sto rekoh nije mu data sva sloboda u timu, nije umeo da se adaptira na napadcki stil igre. Nije mogoa da kalkulise u derbijima, iako u spaniji derbi je strana rec, kao sto to radi u Engleskoj. Vec morao je igrati napadati, rastaviti protivnika na proste faktore, to on nije radio jer nije mu to u genima. On ti vise ima Italjanksog mentaliteta, pobeda je pobeda, 1-0 ili 5-0 svejedno dobijas 3 boda.

    Udjoh u ovu raspravu iz losih razloga, nije da ga zelim nipodaštavati kao trenera ili njegove uspehe, ali realno ga ne volim kad ga dizu u nebo ko da je pejgamber, on dodje u klub i sve procveta. Cvetaju pare u klubovima gde je on trenirao, nije ni cudo sto je mogoa ostvariti sve sto je ostvario.

    Nikad on nece imati los tim, nikada... pare busi gde burgija nece. I Wenger je imao dobar tim, vec od 2006. sve se menja. On po meni od tada je prestao biti ozbiljan trener, isto kao i Arsenal kao klub. Mozda su morali prodji kroz ove "tranzitne" godine zbog stadiona, nadam se da se vise nece vracati ovoj politici gde dovodi mali milion mladih igraca, od kojih 2% dodje do prvog tima.

    Comment


    • Ono za Birminghem se slazem, nedopustivo je bilo izgubiti tu utakmicu! Jos je tada trener Birmingema bio Alex Mcleish, koji je po meni u to vreme bio ubedljivo najgori trener u ligi, nikakav fudbal nije igrao Birminghem i mi smo to izgubili. Resili nas Zigic i Martins...
      Ja i prosle sezone ne mogu da prezalim kako nismo stigli do finala Carling Cupa, gde nas je u 1/4 finalu izbacila ekipa iz 4. lige!
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Skoro sam pisao o Murinju, rekao svoje skromno misljenje, ali imam potrebu da kazem nesto povodom ovoga.

        Zamislite da Venger izjavi: ''Navijaci Barselone sigurno zale zbog Murinjovog odlaska iz Reala, jer bi zapocetim tempom vrlo brzo prestigli Madridjane po broju titula''. Takvu izjavu necete cuti od Francuza. Postoji prostor za ''psiholoske igice'', i to veoma veliki prostor, ali Murinjo nepotrebno prelazi granice, iako ima podrsku medija i vodi klub ka uspesima. Pa i da neko nije osvojio nijedan trofej, zasluzuje postovanje. Navikli smo na to da je njemu fer-plej nepoznat, ali ove stvari pokazuju odsustvo mere, preteruje Portugalac.

        Samo mi nije jasno sta namerava da postigne. Ako je Arsenal vec toliko los, sa losim trenerom, onda ne zasluzuju paznju. Niko nece biti destabilizovan ovime. Bolje da se posvetio boljoj pripremi za danasnji mec.

        Bojim se da ce njega, pored svih uspeha i inovacija, na kraju pamtiti po ovakvim izjavama, cupanju Vilanove za zulufe i ostalim ispadima. Kakav god da je, ne verujem da on sam to zeli, a na ovaj nacin sebi pravi medvedju uslugu.
        Last edited by Bogi; 15-02-14, 19:54.

        Comment


        • Nece Wenger se upustiti da tako vrijedja Murinja. Zadnji put kad se to desilo znamo sta je bilo, Mou zamalo na sudu nije zavrsio zbog klevete. Ako je tada Wengerica okljevao, sada nece, a vjerujte mi svi znamo kakve su kazne za vrijedjanje u Engleskoj.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Dok je Arsenal bio prvi, mnogo se nesto cutalo, sada kada su bod ispod prvoplasiranog, nekima su odjednom porasli testisi ... POLAKO

            Comment


            • Fulham have sacked Technical Director Alan Curbishley and Assistant Head Coach Ray Wilkins. (Source: SkySports)
              ....

              EDIT: Tek sad vidim gde sam postovao, molim nadležne da premeste post
              Last edited by Lord Aleksoni; 17-02-14, 19:03.

              Comment



              • Za mog brata Akana, a tek onda za sve ostale sto su diskutovali sa mnom o onoj izjavi Moua da je Wenger specijalist za gubljenje. Gospodin Moh, koji je usput ekspert na polju fudbalskih finansija i racunovodja, fino je objasnio neke stvari o Mourinhu i njegovom, pa ja bih rekao, seljakluku..


                LEKCIJA, za sve fudbalske fanove bilo kojeg kluba na svijetu.


                MOH LEGENDO
                Last edited by maliajnstajn; 17-02-14, 21:22.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nema taj Moh sta da prica, rezultat je jasan. Venger nije dobio Murinja iz 10 pokusaja. Mislim da bi i Sinisa Mihajlovic bar jednu nekako dobio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Nema taj Moh sta da prica, rezultat je jasan. Venger nije dobio Murinja iz 10 pokusaja. Mislim da bi i Sinisa Mihajlovic bar jednu nekako dobio.
                    Ako nisi pregledao video, stvarno nema sta da pricas.

                    Murinjo nema sta da prica o tome da je neko specjalista za gubljenje, a posebno ne o Wengeru.

                    Ti bi bar trebao da znas ako pregledas video o cemu prica ovaj covjek, ipak si navijac LFC-a i slicna je prica.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Murinjo svojim izjavama, iz dana u dan igra vrlo ozbiljne psiholoske igrice, i veoma preteruje u tome. Ne vidim poentu da se toliko ljudi prima na te njegove provokacije. Evo bas pre neki dan je npr rekao kako Celsi nije najveci favorit za titulu, a posle toga je rekao za Pelegrinija da moze da bude samo inzenjer, a ne vise od toga.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Pogledajte video stvarno je lekcija mnogim fudbalskim fanovima prije svega.

                        A druga stvar na kraju videa kaze Moh da Mou voli da prodaje novine i da voli da odnese novine zeni kuci da pokaze i kaze 'vidi me u novinama sam'
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • On dok smislja taktiku za mec istovremeno smislja sta ce reci za medije On jeste genije kad je u pitanju trenerski posao, ali je usput tesko djubre koji skoro pa uvek preteruje u trash talku. Nema koga nije pokusao isprovocirati, tako nesto jednostavno nervira ljude i mnogi ga ne cene upravo zbog ovoga.

                          Comment


                          • Evo pogledao sad, prica covek o menadzerima Celsija kroz istoriju kako nisu osvajali. Oni nisu ali nemaju nikakve veze s Murinjom koji jeste i osvajace maltene svake sezone, kad god treba pobedice Vengera u nekoj trci za trofej, evo jos malo opet 22. marta. Pricace uvek razlicite price, igrace igrice, spinovace, navlacice pritisak na sebe, skidace ga sa igraca i ceo zivot ce osvajati gde god bude radio. Venger ce poslovati dobro i gubice vazne utakmice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ako nisi pregledao video, stvarno nema sta da pricas.

                              Murinjo nema sta da prica o tome da je neko specjalista za gubljenje, a posebno ne o Wengeru.

                              Ti bi bar trebao da znas ako pregledas video o cemu prica ovaj covjek, ipak si navijac LFC-a i slicna je prica.
                              Pratim ja fudbal dovoljno da nisam slijep i ako ce mi jedan video promijeniti stav onda necu ni pratiti nikad vise nista,ali hvala tebi u svakom slucaju

                              Kad na kraju sezone bude inventura ti pogledaj ovaj video kad je toliko dobar i tjesi se njime
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Covek vise prica o Arsenal vs Chelsea i istoriji, nego Wenger vs Mourinho. Nista nije objasnio, samo bzvz spinuje, kakva crna lekcija.
                                Mada potpuno je normalno da se fan Arsenala divi ovom liku, jer ce verovatno misljenje jednog, biti identicno drugom "topdziji", kada ovako neki drugi menadzer provocira Wengera, samim tim i proziva citav tabor tog kluba, odbrambeni mehanizam.
                                Mada lako padaju na provokacije Moua, pogotovo kada je to grubo receno "cinjenica", koju ne moze niko opovrgnuti. Jednostavno, moze mu se.
                                Last edited by Freshman; 17-02-14, 23:09.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X