Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wilsher dominantno

    Comment


    • Unosi se malo nervoze u mec, ali to je samo pocasni pogodak vec porazene ekipe. Nemaju oni snage da ovo stignu ..
      Last edited by Lord Aleksoni; 24-08-13, 14:40.

      Comment


      • Kako se brat posprda kad krene napred
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Objasnite onom komentatoru sa SK Prime-a da Onuoha nije Onuho i da je Parker već prešao u Fulam i da neće doći u QPR.

          Comment


          • Zna li neko sto nema simulcast za Engleze nigde ?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Jedino ga ja branim ovdje ima da me opravda

              volim i ja Giroud-a, jeste da ga nisam nikada branio ali nisam ga ni napadao...

              Comment


              • Djakerini 1:0 za Di Kania
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Utakmica nije ni pocela, a vec primismo gol nece da valja, osecam to u kostima

                  Comment


                  • Какав је крш тај Ђакерини, таман толико да спрда ову лигу, очајан младић.

                    Comment


                    • Dade ga Rodrigez za 1-1 al linijski ponistio, kao ofsajd, a bio u liniji sa likom iz Sanderlenda...

                      Comment


                      • Originally posted by saint View Post
                        Dade ga Rodrigez za 1-1 al linijski ponistio, kao ofsajd, a bio u liniji sa likom iz Sanderlenda...
                        Nije saint, ispravna odluka
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Tigrovi vode 1-0 Penal realizovao Brejdi
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Neka bude tako, ali na ponovljenom snimku se vidi da su u liniji. Mozda su mene udarile neke lutke u glavu, ne znam, pecao sam celu noc na Savi, ali ipak mislim da je linija

                            Comment


                            • Ovaj Newcastle ce i ove godine biti prosjek ekipa, iako imaju solidan sastav.

                              Comment


                              • Што си тако лош човек Ђак, што ?

                                Comment

                                Working...
                                X