Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Swansea sa 16. mesta na 10. za samo 90 minuta.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Nastavniku zelim da ga zdravlje posluzi i da jos barem 10 godina vodi Arsenal,otac je to
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jedan tim je danas demostrirao silu, a drugi je bio potpuno odsutan.

        Arteta vrlo slabo, pivotirao bez vertikalnih pasova, bezidejno. Vilser citav mec pokazivao kako se ne treba postavljati: kad god bi Arteta prmio loptu on bi indolentno stajao pored njega, na manje od 5 metara, bez ikakve aktivnosti, bez nekog postavljanja kojim bi rasteretio Spanca, rasirio odbranu, bilo sta korisno uradio. Dva igraca na sredini blokiraju sami sebe a time i citav tim. Ozil nista nije mogao da uradi, a polako dolazi do izrazaja njegopva jedina mana, zavrsnica. Prosla su ta vremena kada je ofanzivni veznjak cekao loptu na 30-ak metara od gola i onda upucivao ''killer pas''. Mora se ulaziti u poslednju trecinu, moraju da se daju golovi. Kazorla nije tip igraca koji moze to da radii citave sezone, a ostavljati Zirua samog je garant da golova nece biti. Moze se i reci da im nije bio dan, istina je da su primili gol na samom startu, zaista im neke stravi nisu isle u korist, ali gledajuci promasene sanse Liverpula moglo bi se reci da su domacini mogli da nanesu jos tezi poraz.

        Liverpul je igrao sjajno. Tokom citavog meca su se rotirali na sredini, u napadu, dupli pasovi, pasovi iza ledja odbrane, saradnja u odbrani, prekidi, zavrsnica, jednom recju - sve. Ovako igraju vrhunski timovi, sampioni. Nijedan element im danas nije falio, osim malo koncenrtacije u nekim situacijama. Ali i bez toga su ubedljivo slavili, sto znaci da su zaista bili impresivni.

        Jako cenim Arsenal i fudbal kojim su stekli poseban status u PL, ali danasnja i igra na Etihadu pokazuju da nesto mora da se iz osnove menja. Ne postoji opravdanje za ovako ozbiljne poraze od direktnih konkurenata i ne moze se sa ovakvom igrom traziti titula, kao ni prolaz u 1/4 finala LS. Hteo bih i da prokomentarisem izjavu Vengera oko Kalstroma. Iskreno, bas me je razocarao. Ako je vec doveo igraca za kojeg je znao da je povredjen onda nije smeo da izjavi da ga ne bi doveo da je bilo vremena da se drugacije uradi. Samog sebe je doveo u pitanje, prvo zbog izbora igraca, a onda i zbog toga sto je zajedno sa strucnim stabom cekao mesec dana rasplet oko Drakslera, ne ostavljajuci sebi ''odstupnicu''. Mozda je nekom cudno, ali ja licno razumem i da se dovede blaze povredjen igrac ako je to u korist tima. Medjutim, kristikovati samog sebe ovakvom izjavom nije dobro ni za Vengerov ionako los status medju medijima, ni za Arsenal. Sto je najgore, ovo lose utice na samog fudbalera, a fudbaleru se nikada ne sme razarati samopuzdanje, narocito od strane njegovog kluba. Iznenadjen sam i razocaran ovom izjavom, bilo da je ona opravdanje, priznanje greske ili sta vec.
        Last edited by Bogi; 08-02-14, 20:05.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Nastavniku zelim da ga zdravlje posluzi i da jos barem 10 godina vodi Arsenal,otac je to
          Nikad nije bio dobar takticar, sto je najgore u onom periodu od 2006. godine kad je krenuo da izigrava ekonomistu i ono malo ostrine je izgubio. On dozvoli sebi da ga oba konkurenta bukvalno rastave na proste faktore, onakvom Manchesteru nisu ozbiljno pripretitili a tek treba da gostuju Chelsea-iju. Ekipa bas ima potencijala, ali nekako nedorecena.
          Last edited by Prototype; 08-02-14, 21:26.

          Comment


          • Ljudi, ovo je jedna utakmica. Jedan dan. 90 minuta. Zasto odmah generalizujete, vadite statistike, uporedjujete istoriju. Uporedite vi svoje komentare ove utakmice sa komentarima na utakmicu lige sampiona protiv Napolija, onu prvu, na Emirejtsu.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Sve prema zasluzi. Ako se Arsenal popravi, opet ce biti hvalospevi o njima.

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Ljudi, ovo je jedna utakmica. Jedan dan. 90 minuta. Zasto odmah generalizujete, vadite statistike, uporedjujete istoriju. Uporedite vi svoje komentare ove utakmice sa komentarima na utakmicu lige sampiona protiv Napolija, onu prvu, na Emirejtsu.
                Čim dođe prvi poraz i to ovakav kao što je bio danas,onda padne pljuvanje. ;)

                Comment


                • Nema ni za tim potrebe. Izgubili su danas. Rasturio ih Liverpul. Ne znaju sta ih je snaslo. Pljujte, omalovazavajte, kritikujte, analizirajte ili sta vec. Ali danasnju utakmicu, ne karijeru Arsena Wengera i skorasnju bestrofejnu istoriju Arsenala. Ne morate odmah diskusiju pretvarati u pricu " od rata pa na ovamo ". To mu ima isti prizvuk kao i uzdizanje Arsenala u nebesa i vjerovanje da se protiv Liverpula moze "pjeske". Dvije krajnosti, obe izuzetno maloumne.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Hejteri vazda jedva docekaju poraz.

                    Ja npr iz kuce nisam smio izaci veceras, a telefon mi je zvonio bar 50 puta u toku tekme, samo da mi se nasladjuju...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Hejteri vazda jedva docekaju poraz.

                      Ja npr iz kuce nisam smio izaci veceras, a telefon mi je zvonio bar 50 puta u toku tekme, samo da mi se nasladjuju...
                      Na svaku akciju sledi reakcija, tako da sam siguran da te nisu zvali cisto radi reda...

                      Comment


                      • Ma sta hoces ajnstajne to je prirodno,kao sto se i ti nasladjujes kad izgubi neko od rivala to je dio igre

                        #One Arsene Wenger
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • http://www.fokus.ba/sport/fudbal/wen...ickoj-stanici/

                          Comment


                          • Ja nisam idiot pa da zovem ljude okolo kad im klub gubi s namjerom da im se nasladjujem. Ako sjedimo kafu pijemo onda malo bocnem, ali u granicama normale, ali sigurno ne zovem ljude na telefon imam pametnijeg posla..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://i.imgur.com/6pSCXiD.png

                              Ихаааа,ал ће овобити занимљиво до краја...
                              Много се очекивало од ове сезоне и причало се да ће бити и најбоља до сада и најинтересантнија, и оправдава очекивања скроз.
                              Ко зна колико ће се само пута сменити Челзи/Сити/Арсенал на 1. месту до краја. А можда Ливерпул упадне у неку блесаву форму и покори ривале па узме дуго чекану титулу.
                              Све у свему спектакл тек следи
                              Attached Files

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ja nisam idiot pa da zovem ljude okolo kad im klub gubi s namjerom da im se nasladjujem. Ako sjedimo kafu pijemo onda malo bocnem, ali u granicama normale, ali sigurno ne zovem ljude na telefon imam pametnijeg posla..
                                Pa dobro ne zovem ni ja, samo posaljem poruku...

                                Comment

                                Working...
                                X