Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
    вероватно су помислили да имају гостовање Норвичу

    Comment


    • Шоу Азара у првом полувремену, свака част за Банета и Етоа. Прелепе акције код оба гола.

      Оскар слаб данас, мора више да се укључи у игру. Можда данас видимо и Салаха.

      Comment


      • Mani nas jos tih balkanskih stranica o Arsenalu po facebooku, to uglavnom vode neki debili! Svakakve gluposti se mogu procitati tamo.

        Kakvi golovi Hazarda, a Etoova peta
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Vise je razocarala igra Arsenala nego li ovaj ubedljiv rezultat. Protiv City-ija su kasno primili golove i rezultat je bio pomalo nerealan i previse ubedljiv. Danas to nije bio slucaj.

          Pored ovakvog Eto'o, Torres ce se bas naigrati

          Comment


          • Igra se Eden

            Comment


            • City još na nuli kod Norwich-a. Muče se

              Comment


              • Kiksnuo City u Norwichu, nedopustivo. Nema tamo kad nema Aguera nema ko da postigne gol kada je najpotrebnije.
                A Crystal Palace sto kida pod Tonyem Pullisom, sa 18 postignutih golova oni su 13-i na tabeli. Dr. Tony Pullis.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Iako nije Arsenal danas zasluzio da bude drugi, pogledao ih je City i ostavio na tom mjestu..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Topdzija, ne bi se primijetio u velikoj mjeri nedostatak Aguera da je tu Nasri. Ovako kada nema obojice teško je Sitiju, znamo u kakvoj su obojica formi i koliku donose prevagu u korist Sitija kada su tu.

                    Nisam gledao cijelu utakmicu , ali ovo što sam vidio svodilo se na napadanje ali bez neke konkretne opasnosti po Norwich. Norwich je pred kraj imao solidnu šansu čak da dođe do pobjede.

                    Comment


                    • 'Ajde sto nema te dvojice, nego nema ni Fernandinha, to su vec tri jako bitna igraca.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Osim nedostatka Kunića i Nasrija, City se ne snalazi kad ima izraziti pritisak i kad protivnik igra zatvoreno. Sve porotivnike koje su razorili, davali su im golove iz brze tranzicije. To jeste nešto u čemu su najbolji u ligi uz Liverpul, ali fali im često taktičke dorade za specifične mečeve. Čelsi i Norič primeri ko kuća.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ja npr bi pogledao tabelu prije svega pa vidio da kiks u iducem kolu protiv Arsenala i vama GOOOODBYEEE EVROPO, al ne, navija se za LFC koji odee #pjeske u LP ispred Uniteda te mi je zbog toga veoma drago..
                          Ja navijam za fudbal, kao sto sam vec naveo, a danas ga je igrala samo jedna ekipa... Liverpul. Naravno da bi vise odgovarala pobeda Arsenala danas zbog trenutne situacije na tabeli ali ja cu iskreno reci da je Liverpul i vise nego zasluzio da se nadje medju prve cetiri ekipe i samim tim u LS po dosada prikazanom. Videcemo kako ce to izgledati do kraja ali Liverpul igra najlepsi fudbal ove sezone po mom misljenju i nije mi problem da to izjavim.

                          Ako ne bude bilo LS sledece sezone, jbg... Ponekad treba nisko pasti da bi uvideli realnost, ako je to potrebno da bi napredovali, ok.

                          Vi ste se posle danasnjeg rezultata malo spustili na zemlju, nadam se... A neka bolja ekipa pobedi u sredu.

                          Comment


                          • Originally posted by Lunatik View Post
                            Osim nedostatka Kunića i Nasrija, City se ne snalazi kad ima izraziti pritisak i kad protivnik igra zatvoreno. Sve porotivnike koje su razorili, davali su im golove iz brze tranzicije. To jeste nešto u čemu su najbolji u ligi uz Liverpul, ali fali im često taktičke dorade za specifične mečeve. Čelsi i Norič primeri ko kuća.
                            Složićeš se da se svaka ekipa u takvim situacijama ne snalazi. Teško je Sitiju danas bilo, naravno zasluge idu i Norwichu koji se dobro branio. Možda bi Sitiju bilo bolje da su u pojedinim trenucima prepustili loptu protivniku te bi onda imali prostora za brže napade, posebno na strani gdje Navas djeluje. Recimo, ako se sjećate utakmice Fulam - Man City, gdje je pri rezultatu 2:2 ušao Navas i po desnoj strani iz polukontri stvorio dosta problema protivniku i jedan gol postigao.

                            Comment


                            • Originally posted by conviction11 View Post
                              Složićeš se da se svaka ekipa u takvim situacijama ne snalazi. Teško je Sitiju danas bilo, naravno zasluge idu i Norwichu koji se dobro branio. Možda bi Sitiju bilo bolje da su u pojedinim trenucima prepustili loptu protivniku te bi onda imali prostora za brže napade, posebno na strani gdje Navas djeluje. Recimo, ako se sjećate utakmice Fulam - Man City, gdje je pri rezultatu 2:2 ušao Navas i po desnoj strani iz polukontri stvorio dosta problema protivniku i jedan gol postigao.
                              Neću se složiti, jer je to što si naveo bilo jedno od mogućih rešenja. A ima ih još, to je taj deo taktičke pripreme za slabosti protivnika.
                              "Svaka ekipa se ne snalazi u takvim situacijama" je neprecizno generalizovanje.

                              Comment


                              • Originally posted by Lunatik View Post
                                Neću se složiti, jer je to što si naveo bilo jedno od mogućih rešenja. A ima ih još, to je taj deo taktičke pripreme za slabosti protivnika.
                                "Svaka ekipa se ne snalazi u takvim situacijama" je neprecizno generalizovanje.
                                Pa naravno da postoji još mogućih rješenja, naveo sam samo jednu soluciju. Nikakav problem.

                                Kažeš neprecizno generalizovanje?! Reci onda bar jedan primjer koji pobija tu moju nepreciznu generalizaciju?

                                Comment

                                Working...
                                X