Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nightbird View Post
    Ma krivi su i Ture i Suarez, Suarez da ga je dao onaj gol sve bi bilo drugacije. Ali Ture se obrukao zesce, i ukopa nas samo tako.
    Nisam vidio taj promašaj Suareza ali ne možeš njega kriviti nikako za neuspijeh ovdje, koliko je golova dao i to iz kakvih samo pozicija sve, normalno je da će ponekad doći do promašaja. Ture je zeznuo stvar sa onom neobjašnjivom greškom

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by conviction11 View Post
        Nisam vidio taj promašaj Suareza ali ne možeš njega kriviti nikako za neuspijeh ovdje, koliko je golova dao i to iz kakvih samo pozicija sve, normalno je da će ponekad doći do promašaja. Ture je zeznuo stvar sa onom neobjašnjivom greškom
        Ma jeste Ture usro stvar, onako najgore, jbg sta da se radi. Ali jednim delom kada se osvrnes pre toga i vidis Suareza sta je promasio, moram ga kriviti i imam pravo, ono su za njega smesne situacije, da je to dao bilo bi 2-0, i mec bi isao u drugom smeru, kapiras?
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Originally posted by Nightbird View Post
          Ma jeste Ture usro stvar, onako najgore, jbg sta da se radi. Ali jednim delom kada se osvrnes pre toga i vidis Suareza sta je promasio, moram ga kriviti i imam pravo, ono su za njega smesne situacije, da je to dao bilo bi 2-0, i mec bi isao u drugom smeru, kapiras?
          Kapiram da ga imaš pravo kriviti kao navijač i naraavno to je tvoj stav koji ja ne želim mijenjati. U prethodnom postu sam iznio svoje mišljenje ove situacije pa da se ne ponavljam.

          Comment


          • Mene je Rodzers najvise razocarao sa 2 najdebilnije moguce izmene.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Mene je Rodzers najvise razocarao sa 2 najdebilnije moguce izmene.
              E stvarno je napravio 2 glupe izmene, ko da je bio zadovoljan sa 1 bodom

              Comment


              • Ajde Flannagan se mislim povredio, ali Allen pored Mosesa?

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Ajde Flannagan se mislim povredio, ali Allen pored Mosesa?
                  Nije se povredio a i prosli mec je istu izmenu napravio s tim sto je ok dati Keliju minute na 4:0 ali danas idiotizam.

                  Trebao je da udje Alen ali umesto Henda koji se raspadao i sa njim Viktor i 3. izmena Ajb/Alberto.
                  sigpic

                  Comment


                  • Neresen je najrealniji rezultat danas. Igrom koju smo pruzili danas nismo ni zasluzili vise od jednog boda. Ture je usrao stvar tu nema price, ne moze se kriviti Suarez zbog ovakvog rezultata. Pa covek je zabio 23 gola ove sezone, normalno je da se nekad i promasi, pored toga uradio je sve kako treba ali je Foster bio neverovatan u toj situaciji. Steta za ove prosute bodove, mogli smo solidno da se odlepimo u odnosu na timove koji jure cetvrto mesto. Sta je tu je, idemo dalje.

                    Comment


                    • Kriviti Suareza pored cinjenice da je izmislio gol koji je postigao Staridz je apsurdno.

                      Comment


                      • Kako fuj tekma za gledanje
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Evoo ga Okss

                          Comment


                          • Trpaj nesrecnike
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment





                            • Last edited by Dejan78; 02-02-14, 17:29.
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Resio tekmu

                                Comment

                                Working...
                                X