Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by Sir Giggsy; 29-01-14, 22:39.

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Mi idemo na nadrealno, pa ti vidi! Sledeci superkup igraju Arsenal i Napoli!
      Mislis Arsenal-Juventus.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Allardyce: ACTUAL Big Sam quotes: "I couldn't give a shit [about Mourinho]. He can't take it because we out-tacticed him."
        Nmg da verujem da je ovo rekao...

        Evo EDIT izjave, original.
        Last edited by Freshman; 29-01-14, 22:55.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Nmg da verujem da je ovo rekao...
          Napokon neko ove godine da mu zaljepi usta pored Wengera.

          Ove godine je poprilicno arogantan, vise nego inace...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • [vine]MuYQEnOxHYv[/vine]
            Last edited by Freshman; 29-01-14, 23:18.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              https://vine.co/v/MuYQEnOxHYv

              Nece da emb-uje vine, jbg.
              Kolo Toure moze da sutne Delpha 73 mph.
              sigpic

              Comment


              • Football Vertex ‏@Football_Vertex 4m
                EXCLUSIVE: Draxler & Vucinic [Loan] both Done Deals to Arsenal. Also We hear Khedira may Snub Madrid Contract & Sign for #AFC in Jan or Sum.


                Football Vertex ‏@Football_Vertex 2m
                #LFC News & #MUFC News also on the Way! Both sets of Fans will be Thrilled with this! Well Done Woodward & Ayre......
                sigpic

                Comment


                • Biggest existing kit deals per year

                  £31m– Real Madrid (Adidas 2012-20)

                  £30m – Arsenal (Puma 2014-19)

                  £26.3m –Barcelona (Nike 2006-13)

                  £25m – Liverpool (Warrior 2012-2015)

                  £23.5m – Manchester United (Nike 2002-15)

                  £22m – Bayern Munich (Adidas 2011-20)

                  £20m – Chelsea (Adidas 2010-18)

                  £12m – Manchester City (Nike 2013-19)
                  Manchester United are reportedly poised to secure a world-record kit deal worth around £70 million a year with a fierce bidding war between sportswear giants set to take off. Eurosport


                  Eh da, poprilicno sam siguran da sam prvi na forumu upotrijebio pojam pjeske koji smo kasnije ja i Vladan pazljivom upotrebom rasirili, pa moram reci da mi je milo sto se sad ovako cesto koristi



                  p.s. Junajted ce da izdominira predstojeci dio sezone #pjeske

                  Comment


                  • Powerslave, Vlajko i ja ga trenutno najvise korstimo sigurno, bas mi se svidja

                    Inace ovi sponzorski dealovi. Arsenal ce se staviti u najpovoljniju situaciju sa ovim dealom sa Pumom. Unitedov deal ce da bude 13 godina dug. Arsenalov je 5 godina i to je to, ako budu fudbalski mocni moci ce da ispregovaraju novi rekord na kraju tog ugovora, sto ja mislim da je dobro s obzirom na ogromnu inflaciju na trzistu, koja nema namjeru da stane, a ako stane onda ce United imati vjerovatno najpovoljniju situaciju za 13-o godisnjim ugovormo i sigurnom buducnoscu..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Milo mi je sto smo kolege i sto volis ekonomiju, ali mi nekad tesko pada da citam tvoje postove jer su mi pojedini pojmovi izbili na vrh glave za ove cetiri godine studija

                      Comment


                      • Obozavam ekonomiju kolega, jos samo kad bi se prihvatio i ucio ono sto treba za ispite, a ne ovo ovako kako meni sta odgovara, gdje bi mi kraj bio
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Powerslave, Vlajko i ja ga trenutno najvise korstimo sigurno, bas mi se svidja

                          Inace ovi sponzorski dealovi. Arsenal ce se staviti u najpovoljniju situaciju sa ovim dealom sa Pumom. Unitedov deal ce da bude 13 godina dug. Arsenalov je 5 godina i to je to, ako budu fudbalski mocni moci ce da ispregovaraju novi rekord na kraju tog ugovora, sto ja mislim da je dobro s obzirom na ogromnu inflaciju na trzistu, koja nema namjeru da stane, a ako stane onda ce United imati vjerovatno najpovoljniju situaciju za 13-o godisnjim ugovormo i sigurnom buducnoscu..
                          Pa to je fora, sto tesko da ce stati i sto taj deal nije isplativ nikome na duze staze. Tako je i vas zajebao Nike, imali ste bedne novce od njih na godisnjem nivou, ali jbg, morala se garancija dati za stadion. Mucan period, ali kako stvari stoje tome je dosao kraj.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Official #watfordfc
                            @watfordfcsays
                            OFFICIAL: Midfielder Daniel Tozser has joined #WatfordFC on loan (subject to international clearance) for the rest of the season from Genoa
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment




                            • As je veliki...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Tipicna reakcija lika koji zna da je 17 puta manji od Murinja i koji je docekao svoj momenat da likuje
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X