Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    E ne vjerujem kakvu je glupost Mou napravio
    Ja jos manje zasto je Real prodao Ozila...

    Nece Runi u Celzi, ako bude isao na leto pise se da ce Real da ponudi 25m funti.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Ja jos manje zasto je Real prodao Ozila...

      Zato sto ne beru ljudi pare na grani, trebalo je platit Bejla, a i sam Ozil je izrazio zelju za odlaskom. Sve 3 strane se sporazumjele, ugovor konsezualan i to je to..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Ja jos manje zasto je Real prodao Ozila...

        Nece Runi u Celzi, ako bude isao na leto pise se da ce Real da ponudi 25m funti.
        Glupost velika,ali Real ima Modrica koji to moze pokriti na neki nacin,Isco dosao,Di Maria to sada igra,Bale,Ronaldo,Jese svi naprijed igraju.Chelsea ima 4 igraca sada koji konkurisu za tri pozicije
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Gianluca Di Marzio ‏@dimarzio 3m

          Today @chelseafc talked to #Basilea for #Salah: offer is €10M plus bonus. Basilea asked €18M
          Idem da se streljam sad.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Originally posted by Nightbird View Post
            Idem da se streljam sad.
            И ја ћу.

            Comment


            • Kako ce Mou da nas ujebe...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ујебаће тај сам себе ако се деси све ово.

                Comment


                • Pa dal je moguće bre pa gde će u Čelsi, da ladi klupu, jaoo.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Hoce Mou Salaha i onog malog za Matu...cijena tu negdje da se ispostuje i taj FFP
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Полако Ноћна Птицо, биће још имена ових дана. Салах је прво име.

                      Comment


                      • Posebni uvek pobeđuje.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Tesko pobediti s onakvim Abramovicem koji deli pare za uzinu.

                          Comment


                          • Morao je Mojes nekoga da dovede u ovom roku, jednostavno bio prinuđen čovjek. Da bar koliko toliko smanji nezadovoljsto navijača, pored toga što će Mata svakako poboljšati igru Junajteda ako pređe.

                            Jbg ne cijeni očigledno Mou Matu dovoljno, ovaj u najboljim godinama i da sjedi na klupi i čeka, očekivano što odlazi iz Londona. Samo, vjerujem da će sada i doći neko u Čelzi.
                            Last edited by ognjen; 22-01-14, 20:03.

                            Comment


                            • Al jbt ti imaš jednog Azara i Wilijana na krilima, pa koji će ti kurac Salah, au ne shvatam čoveka. Ma neću da se nerviram, ne mora niko da dođe u pičku materinu, uvek nas neko ujebe.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Mata je u najboljim godinama, covek ne bi sedeo na klupi cini mi se ni u jednom drugom klubu na svetu osim eto u Celziju kod Murinja. A kod Murinja je i jedan Kasiljas sedeo na klupi.

                                Cim ga Murinjo nema u planu, bolje ga prodati i investirati u igraca na drugoj poziciji sto ce verovatno biti Sou.

                                Comment

                                Working...
                                X