Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vredi Delija, prejaki izvori ukazuju na prelazak Mate, ali bar za sada se ne prica "done deal" medjutim ponuda je poslata 100%.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Svi bruje da je sve već dogovoreno sa Matom, al opet meni tu nešto smrdi. Ako zaista dođe, deluje mi da bi Runi mogao put Londona. Ali ajde da vidimo.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Igrac za klupu, samo tako. Pitam se zasto bi prelazio kod Mojesa da igra fudbal u mid-table Mancester Junajtedu, kad moze da preko klupe u Celsiju i ove statistike zaigra na Svetskom.

        Comment


        • Guillem Balague ‏@GuillemBalague 47s
          All agreed. Juan Mata will be a Manchester United player. 45 million euros. All will be announced very soon
          Dovidjenja prijatno.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Dovidjenja prijatno.
            Uuu al ih je ojadio Čelsi, uff.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Smorinjova logika, ne moze Ba u Arsenal na posudbu, al zato najbolji igrac zadnje 2 sezone moze u United, kakav idiotizam
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Da li je moguće za toliku lovu? Nije da se žalim, vreme je da se otvorimo jer imamo novca.
                Ali mi je nelogično, zašto nismo doveli Ozila na leto ako sad dovodimo Matu koji je igrač sličnih karakteristika.

                Comment


                • Jedino logicno resenje koje mi pada na pamet, jeste da Murinjo namerno jaca UTD zato sto djavolima predstoje tekme sa Arsenalom i Sitijem, a Celzi je sa UTD zavrsio sto se tice medjusobnih meceva ove sezone.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Da li je moguće za toliku lovu? Nije da se žalim, vreme je da se otvorimo jer imamo novca.
                    Ali mi je nelogično, zašto nismo doveli Ozila na leto ako sad dovodimo Matu koji je igrač sličnih karakteristika.
                    Vjerovatno zato sto je menadzer Arsenala Arsene Wenger, a Uniteda David Moyes.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Smorinjova logika, ne moze Ba u Arsenal na posudbu, al zato najbolji igrac zadnje 2 sezone moze u United, kakav idiotizam
                      I to nije najgora stvar,upravo je sebe udaljio od titule i to dosta...kakav glup potez ne vjerujem

                      Ako se slucajno povrijedi neko nema vise rotacija,nema zamjena.Ovo je katastrofa za Chelsea...

                      Glavna stvar u borbi za titulu je sirina kadra,a Mou ga je sebi upravo smanjio
                      Last edited by AK47; 22-01-14, 19:11.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Vjerovatno zato sto je menadzer Arsenala Arsene Wenger, a Uniteda David Moyes.
                        Da, da. Gleda se ko je trenutni menadžer, a ne tron i istorija kluba. Da ne pominjem priče da nam je nuđen.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          I to nije najgora stvar,upravo je sebe udaljio od titule i to dosta...kakav glup potez ne vjerujem

                          Ako se slucajno povrijedi neko nema vise rotacija,nema zamjena.Ovo je katastrofa za Chelsea...

                          Glavna stvar u borbi za titulu je sirina kadra,a Mou ga je sebi upravo smanjio
                          To bas ja neki dan kontam, sta ce ako mu se Oscar povrijedi ili ne daj boze Hazard...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Da, da. Gleda se ko je trenutni menadžer, a ne tron i istorija kluba. Da ne pominjem priče da nam je nuđen.
                            Prica da vam je nudjen

                            Doso Mesut i reko da su bili ljudi koji su ga nudili sirom Evrope, a veze sa njim nemaju. Nudio vam ga mozda Real, al on je sam naveo razlog zasto je dosao u Arsenal, a to je Arsene Wenger.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Da mene neko pita, Ozil ili Mata u Junajtedu, glasao bih svakako za Matu... nevezano sto sada on verovatno prelazi u Junajted, ali on je poslednje dve sezone jedan od najboljih igraca u ligi ako ne i najbolji na svojoj poziciji. Jeftiniji od Ozila, ima vec staz u PLu... Savrseno sto se mene tice, a u danasnje vreme prosto moras da izdvojis veliku svotu novca da bi doveo igraca svetske klase.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                To bas ja neki dan kontam, sta ce ako mu se Oscar povrijedi ili ne daj boze Hazard...
                                Sto nedaj Boze uvjek je dobro dosla neka bezazlena povreda kod konkurenata .
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X