Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidjeli smo njih kako zajedno funkcionisu. Taj Kerik je odigrao maestralnu sezonu, to sto mu je radijus kretanja deset metara i sto me nervira je druga stvar, daj mu igraca tipa Makelele i samo ta dvojica mu mogu parirati uz Jaju.
    Covjek je nezamjenjiv i u reprezentaciji, u TOP 5 igraca lige prosle godine.
    sigpic

    Comment


    • To sto Carrick odradjuje svoj deo posla bez greske ga ne cini boljim igracem od Dembelea i Paulinha, Walker vs Rafael je vrlo diskutabilno, po znanju su tu negde, po formi od prosle sezone Rafael je ispred, na levom beku sam racunao Coentraa posto je pomenut njegov dolazak kao deo transfera Bejla, on je u najmanju ruku rame uz rame sa Evrom, a rekao bih da je mozda malo ispred s obzirom na Evrine godine i znacajan pad u defanzivi poslednje sezone... Dalje, ofanzivni vezisti/krilni igraci, ne znam po kom kriterijumu je Nani bolji od Lennona, svakako ima veci skill, ali decko se sprda na terenu, prakticno nikad nije prvi izbor, to je Valencia, a on i Lennon su skoro isti tip igraca, Willian i Lamela su slicni igraci kao Kagawa, a svakako bolji od Younga, Welbecka, Nanija i Valensije, dok ce ovaj Zaha verovatno biti jedan od boljih krila u ligi za par sezona, ali za sada ga ne bih uzimao u obzir prilikom poredjenja igraca. Dok Soldado i Defoe zajedno nisu ni do kolena RvP-u...
      Pazi, nisam ni u jednom trenutku rekao da je to neka nezamisliva razlika u korist Tottenhema, i dalje verujem da ce Utd zavrsiti ispred njih, ali na iskustvo i na znanje RvP-a, ali mislim da Tottenhem ima vecu dubinu i kvalitet u veznom redu...
      sigpic

      Comment


      • Svake godine je imaju pa se kolju za 4to mesto u najboljem slucaju..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Koentrao je ok, ipak ofanzivno ne moze biti ni blizu Evri. Eto daj prednost Vilijanu u odnosu na Velbeka, ali Lamela i Runi bi se onda uporedjivali, tu je razlika ogromna.
          Meni Nani i Lenon uopste ne mogu da se porede, to sto Nani zna ovaj nece nauciti za trista godina. I ubijedjen sam da ce biti standardan kad se vrati.
          Voker je u padu, Rafael nenormalno napreduje, bice jos bolji ove sezone.
          Sem dva mnogo bolja centralna vezna od tandema Junajteda oni ne vidim da imaju i na jednoj drugoj poziciji bilo kakvu prednost. A ta dvojica opet ne bi mogli da igraju u vezi Junajteda, jedan bi samo imao mjesto posto je Kerik zabetoniran.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Vidjeli smo njih kako zajedno funkcionisu. Taj Kerik je odigrao maestralnu sezonu, to sto mu je radijus kretanja deset metara i sto me nervira je druga stvar, daj mu igraca tipa Makelele i samo ta dvojica mu mogu parirati uz Jaju.
            Covjek je nezamjenjiv i u reprezentaciji, u TOP 5 igraca lige prosle godine.
            RVP, Suarez, Bejl, Mata, Santi. Eto ti 5 lagano ispred i koliko jos hoces, nemoj da si neozbiljan. Kerik zahvalan, nista vise od toga.

            Dzerard i Lampard su odlicno funkcionisali pod dok je SGE bio tu. Sad, to sto su ispali 2 puta na penale od Portugala i sto su neki drugi ljudi pravili kardinalne greske nije do njih. Nikad bolji fudbal Englezi nisu igrali nego tad i kad nisu uzeli EP u Portugalu nece nista. Posle je bio Meklaren koji ni na EP nije mogao da ih odvede, Don Fabio kao Italijan nije tu mogao da se uklopi nikako a i on je brljao, Woy-a ne treba komentarisati. Tako jedan po jedan selektor, a godine prosle, oni matori, Englezi nikad takve + Skols vise nece imati i vecito ce kukati za propustenim sansama.
            sigpic

            Comment


            • Koliki god genije je Ferguson i koliko god su im sudije pomagale( ), opet se liga nije mogla onako razvaliti ako je igracki kadar takav kako ga opisujete...

              Za dominiranje ligom su potrebni vrsni igraci, a Junajted je pun takvih, samo im fali jos jedan dodatak u sredini.


              Neka uziva Totenhem sa tim igracinama, opet ce Junajted sa svojim vezarama biti ispred.


              EDIT:

              Kad se vec dovatismo one propale reprezentacije. Najveca im je greska bila kad su natjerali Skolsa da se skloni. E moji Englezi...
              Last edited by powerslave; 20-08-13, 16:30.

              Comment


              • Je li on bio TOP 5 igrac prosle sezone? Da nije puskom nekoga natjerao da glasa za njega? Jesi li mu vidio statistiku?
                Jbt branijm Kerika koji me najvise nervira.
                Njih dvojica nisu dovoljno kompatibilni i dzaba sve. Oni ne smiju da ispadaju ni na kakve penale vec ta sredine koju oni cine treba da pregazi gotovo svakog.
                Skols se povukao ima trista godina. I pametan, jasno mu je sve bilo.
                sigpic

                Comment


                • Ako Balea prodaju bice losiji nego prosle godine. On im je rijesio 60 % utakmica svojim individualnim kvalitetom.Willian,Lamela,Chadi etc nisu u stanju to uraditi.

                  Comment


                  • Lamela, Cadli?! Budi Bog sa vama ljudi...

                    Will ako je pametan da ode u Liver da se sprda.. Koji Totenhem uz duzno postovanje.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Oni jos nikog nisu doveli zvanicno od tih novih bombasticnih imena, samo se o Willianu ozbiljno prica, a ovde se spominje neki napad na titulu.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Prva stvar, nije pitanje ko bi iz Tottenhema mogao da udje u Unitedov tim, to je besmisleno raspravljati, United je vec uigrana ekipa, normalno da neke igrace ne bi menjali, kao sto je stoperski tandem Rio-Vidic, kao sto je Carrick, iako ga ja ne cenim toliko, ali ajde prihvatam njegovu ulogu kao neizostavnu u Utd-u.
                        Taj argument za Nanija da si ti ubedjen da ce biti standardan jednostavno ne mogu da prihvatim, decko je tu od 2007, to je 6 godina da se nije nametnuo, ima sav skill ovog sveta ali ga ne koristi, ne mogu vise za ozbiljno da ga uzmem. Opet ce pokidati na par meceva, onda ga neko vreme nece biti i naravno kad dodje ozbiljan protivnik Valencia ce biti prvi izbor...
                        Rooney je svakako bolji od Lamele, ali sta ce biti sa njim? Ako ostane, u kakvom ce psihickom stanju biti? Nije mi to sigurno...
                        Ne bih da se vise vrtim u krug sa ovom raspravom, slozicemo se da se ne slazemo, ja dajem prednost Tottenhemovom veznom redu, ti Unitedovom, ali AVB ionako nista nece uklopiti...
                        Last edited by Tony_G; 20-08-13, 16:42.
                        sigpic

                        Comment


                        • Psihicko stanje Runija, za pola sata 2 asistencije...
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Runi i ovako nestabilan udje i pospremi utakmicu za 20 minuta

                            Ma i da mu vezu rukave na ledjima opet bi pravio razliku.

                            Comment


                            • Ne, nego ce da udje u igru i da sutne loptu u aut, ili da namerno ne odigra pas? To sto je imao dve asistencije nema nikakve veze, on i dalje zeli da ide, sigurno ce biti presrecan ako ga zadrze protiv njegove volje, svakako da nece odigrati losu sezonu ako ostane, ali pitanje je da li ce biti na top nivou, i koliko ce igrati s obzirom na sve sto se desavalo...
                              sigpic

                              Comment


                              • Carrick je po statistici losiji od Artete, a po statistikama Arteta je bolji od Xavia.

                                Unitedov tim i tim Spursa nisu za poredjenje. Jednostavno Spursi imaju bolju vezu i sve ostalo losije, a da ne pricam o tome da su uigrani ko moj tim s termina i jebeni Crystal Palace im zamalo uzme bod...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X