Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da ima i do iscedjenosti ali imas ovde gomilu igraca koji su navikli na ovaj ritam a bukvalno niko nije dobro odigrao. Ocajna mentalna i takticka priprema, rezultat je jos i dobar. Da se igralo u nekom drugom rasporedu mozda bi i imali sansi ali bez Kapitena tesko. Dobili smo bez njega Totenhem i Kardif, nadam se i Hal, puna kapa. Ova 2 gostovanja su vec druga dimenzija.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Koliko sam ja voleo ovog Rosickog dok je bio u BvB, kako se taj momak sprdao sa fudbalom i gle šta napravi profesor fizičkog od njega...baš mi krivo.
      Je li moguce da si ovo napisao ? Pa jesi li ti zaboravio kakvu je stravicnu povredu imao Rosicky i koliko mu je to unazadilo karijeru ?

      Ne moze Liverpool sa onakvim veznim redom, bez Gerrarda, ocekivati dobar rezultat u gostima protiv Chelsea-ija i City-ija. Prevelika je razlika u kvalitetu kad je vezni red u pitanju.

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        Hazard vec po ne znam koji put svojim individualnim kvalitetom dize igru Chelsea na visi
        nivo, videcemo dokle ce to tako moci bez ozbiljnog napadaca. Neko je rekao Higuain?
        Kad bi dosao haos bi bio,ja mislim da bi taman poklopio to sto treba...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Je li moguce da si ovo napisao ? Pa jesi li ti zaboravio kakvu je stravicnu povredu imao Rosicky i koliko mu je to unazadilo karijeru ? .
          Kako to da se kod profesora fizičkog svi povređuju masovno i to u serijama ?

          Comment


          • I za to je Wenger kriv ? Jesi li ti svestan da u svakom klubu postoje kondicioni trenereri, fizioterepeuti... ljudi koji se brinu o povredama igraca, a takodje i sprecavanju mogucih povreda. Po cemu je tu Wenger kriv ? Navedi razlog, argument...

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                I za to je Wenger kriv ? Jesi li ti svestan da u svakom klubu postoje kondicioni trenereri, fizioterepeuti... ljudi koji se brinu o povredama igraca, a takodje i sprecavanju mogucih povreda. Po cemu je tu Wenger kriv ? Navedi razlog, argument...
                Jesu li to Vengerovi ljudi, tj. podređeni Vengeru ?

                Comment


                • Ajde bre nemoj da me nerviras, oni rade svoj posao i Wenger im se ne mesa jer nije jbni kondicioni trener niti fizio vec menadzer kluba. To nije FM, on ce uvek pitati u kakvom je stanju neki igrac, da li je povredjen ili ne. Da li je spreman vratiti se posle povrede, koliko je spreman odigrati minuta. Ako nije zadovoljan fizickom spremom nekog igraca, kondicioni trener je tu da mu da raport/izvestaj.

                  Ma ti verovatno mislis da se on mesa i u posao lekara, jer oni su podredjeni njemu jer su deo kluba

                  Ne zelim da spamam temu, zavrsili smo sa ovom temom.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Ajde bre nemoj da me nerviras, oni rade svoj posao i Wenger im se ne mesa jer nije jbni kondicioni trener niti fizio vec menadzer kluba. To nije FM, on ce uvek pitati u kakvom je stanju neki igrac, da li je povredjen ili ne. Da li je spreman vratiti se posle povrede, koliko je spreman odigrati minuta. Ako nije zadovoljan fizickom spremom nekog igraca, kondicioni trener je tu da mu da raport/izvestaj.

                    Ma ti verovatno mislis da se on mesa i u posao lekara, jer oni su podredjeni njemu jer su deo kluba

                    Ne zelim da spamam temu, zavrsili smo sa ovom temom.
                    Da li menadžer kluba ima ovlašćenja da menja lekare, fizio likove i ostalo osoblje ? Da li ih on angažuje ? Ako nema onda on nije menadžer već samo trener....prosto i jednostavno i bez nervoze.

                    Comment


                    • Venger unistio Rosickog? Ajde reci mi molim te kako? Pa ja sam i sad zadovoljan sa njim s obzirom na to kroz sta je prosao decko. A opet mi nije jasno kako mislis da ga je Venger unistio. Pa nije ga on licno povredio.

                      Opet Rosicki se nije bunio nikada. A u Arsenalu se zna da igraci imaju pravo glasa. Da Rosickom smeta Vengerovo treniranje ili sam klub on bi to rekao i otisao bi davno. Tako da ovo sto ti ovde pricas uopste nije tacno.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post
                        Venger unistio Rosickog? Ajde reci mi molim te kako? Pa ja sam i sad zadovoljan sa njim s obzirom na to kroz sta je prosao decko. A opet mi nije jasno kako mislis da ga je Venger unistio. Pa nije ga on licno povredio.

                        Opet Rosicki se nije bunio nikada. A u Arsenalu se zna da igraci imaju pravo glasa. Da Rosickom smeta Vengerovo treniranje ili sam klub on bi to rekao i otisao bi davno. Tako da ovo sto ti ovde pricas uopste nije tacno.
                        Prostudiraj povrede i broj, kao i seriju isith pre dolaska u Arsenal i od dolaska, ako tebi to ništa ne govori i ako veruješ u slučajnosti, onda eto. Došao čovek da zameni Piresa, uzeo mu i broj i je l ga odmenio ? Samo uzmi u obzir koliko se igrača serijski povređuje u tom klubu i shvatiš da tu nešto nije kako treba, ti valjda više pratiš pa i znaš....ili je to sve opet slučajno !? Neko bi meni bio odgovoran da sam gazda, no gazde kluba đuskaju u mestu jer im Venger donosi profit, što da menjaju zlatnu koku, nađe klinca izuči ga da se bavi fudbalom i proda i tako u krug, svi srećni sem....sem navijača.

                        Comment


                        • Ova devojcica danas igra u Premijer ligi i najskuplje je pojacanje Totenhema...



                          A na ovaj klip sam naleteo zbog ovog sledeceg, osmogodisnji klinac za koga su zainteresovani najveci svetski klubovi, pre svega Celzi,Junajted, Real i Barsa... Navodno su spanski klubovi vec ponudili da dodje na probu.

                          http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ge-out-2970745
                          Last edited by Sir Giggsy; 29-12-13, 22:48.

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Ovo je po meni crveni kao kuca...
                            Uleteo mu je sa obe,i to kramponima...sreca pa ga promasi...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nije trebao da ustaje i da se raspravlja. Da se valjao po terenu sigurno bi sudija dao barem zuti, iako je ovo za crveni.

                              Comment


                              • Brajki pretjerujes. Rosicky je potpisao za Arsenal 2006. prije svjetskog prvenstva i dosao u klub povrijedjen. Ubrzo sjebo ligamente koljena i onda su poceli problemi sa misicima, jer to je sasvim normalno nakon teske povrede koljena pocnu povrede butine, zadnje loze i lista, pa eventualno i ahilove tetive.

                                Medicinski tim Arsenala je stvarno fuj, ali Wenger da je profesor fizickog je suludo reci. On je dobio nadimak profesor jer ima zavrsenu elektrotehniku i magistar je ekonomije.

                                Rosicky jeste unazadjen, ali isto tako sada sasvim pristojno igra.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X