Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • коначно смо почели да играмо добар фудбал, видело се то и у претходном колу исто.
    одлучнију смо доста кад нападамо, примети се жеља код сваког играча, колико сам трче.
    више не убијамо игру као што смо радили у више наврата ове сезоне, мада и утакмица је данас таква па се игра брзо.

    бољи смо, нема ту шта. имамо контролу над утакмицом и ако се овако буде играло и у другом делу биће овде још голова.
    ливерпул ми некако делује истрошено, суареза за сада добро покривају.
    имали су ону шансу кад је кејхил избио лопту (алену ваљда) и овај шут сад пред крај првог полувремена кад је чех одбранио.
    луиз машина! покрива брат средину само нека тако настави!
    азар је луд, кад нема ко да постигне гол ту је еден. увек им прода исту фору и опет му не могу ништа. :d

    Comment


    • Ako bi se Runi zainatio da ide u Celzi, bez Azara u drugom pravcu ga ne bih pustio ni pod razno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Ako bi se Runi zainatio da ide u Celzi, bez Azara u drugom pravcu ga ne bih pustio ni pod razno.
        Ma dao bi ga Chelsea sigurno .
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • To je jedina razmjena na koju bih i ja pristao. Dva najbolja igraca lige, zamisli da su u jednom klubu, nehumano.
          sigpic

          Comment


          • Ja evo tri godine kao papagaj ponavljam,ali ja ovog covjeka ne bi dao nema uopste tog iznosa jer njegove mogucnosti nisu realne,on je jos uvijek daleko,daleko od svog zenita...covjek ne samo da se popravio u svakom segmentu igre nego jos i zabija kljucne golove

            Jos nesto,kad Cezar igra desnog beka Chelsea ima daleko vise mogucnosti u napadu mada mi je Bane bas drag igrac ali bi ja njega gurao na stopera.Luiz dobar,Cahill odlican danas cak je krpio i za kapitenom par puta
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ma ne moze LFC sa limitiranom i umornom postavom, protiv ovako dobrih Plavaca.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kada se setim ovde na forumu jedan pricao da je Azar sasvim prosecan igrac

                Comment


                • Jaooooo Sakooo, zamalo, ne mogu da verujem.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Јебем ти прекиде више..

                    Мињоле спасао 2 гола данас. Прво Лампарду скинуо оно, сад опет. Страшан голман!
                    Last edited by Avramovic; 29-12-13, 17:12.

                    Comment


                    • Vidi be ti ovo tele kad ne se nadas on daje gol,
                      a kad mislis da ce dati on usere
                      Last edited by DeMoN17; 29-12-13, 17:15.

                      Comment


                      • Pocinjemo malo da kombinujemo, to mi daje nadu.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Солдадо једино из пенала може да да гол, а дао их је више од 4 мислим за певце
                          Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

                          Comment


                          • Povredi se Allen, ode rotacija, ulazi mladjani Smith, debi.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Jebo ga ovaj Etoo pocinje me nervirati

                              Comment


                              • Bacismo pare na Alberta, toliko jedobar da mora klinac da debituje na Bridzu.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X