Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ono propustanje Negreda lopte Navasu u kontri, pre gola, haos.
    Ne verujem ni ja da ce uzdrmati ovo LFC, ovo je najteze gostovanje u ligi, a pruzen je zaista dobar otpor, promasaji su sastavni deo igre jbg.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Po meni ovo vise boli nego da su uz mimimum truda nakantani 3-4 gola razlike. Dali maksimum, dubina ionako problem, slijedi Celsi, a i dalje natrpan raspored.

      Iznenadio me Pelegrini, bas pametno postavljena utakmica.
      sigpic

      Comment



      • Na današnjim utakmicama postignuto ukupno 29 golova.

        Comment


        • Nisam pogledao statistiku ali mi se cini da je Cityjeva sredina terena je sigurno imala rating veci od 7.5, dok Liverpoolova tesko da je bila nesto vise iznad 6.5, sto je ogromna razlika.

          Kad sve sve sabere, Liverpool i nije odigrao losu utakmicu, ali je razlika u sredini terena zaista ogomna. Tu je City prejak, bar kada se usporedjuje sa Liverpoolom.

          Garantujem da su Fernandinho, Nasri, Navras, Silva imali preko 90% uspesnih dodavanja, i imao sam utisak da je kojim slucajem Liverpool i uspeo da postigne gol, City bi im veoma brzo utrpao jos dva komada. Ovako su kontrolisali utakmicu, i u svakom trenutku tacno znali sta zele.

          Drugo poluvreme Pellegrini postavio takticki besprekorno.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • sta serete da nije bio ofsajd ????

            evo pogledajte fino

            https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...76551269_n.jpg

            Comment


            • Pa ne mozes porediti nas vezni gde je samo Hendo znao sta radi donekle, i Citya, gde Fernandinho i Yaya ubise ove jadnike. Allen nista uradio nije, napred nista, kao ni nazad, a Lucas nekako standard, prosek.
              Ma jednostavno individualni kvalitet veceras presudio, nema tu nekog pametovanja.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Kad sve sve sabere, Liverpool i nije odigrao losu utakmicu, ali je razlika u sredini terena zaista ogomna. Tu je City prejak, bar kada se usporedjuje sa Liverpoolom.
                City je u odnosu na sve ekipe u PL premocan na sredini, neverovatan spoj tehnike i fizikalija, zastrasujuci su.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  Nisam pogledao statistiku ali mi se cini da je Cityjeva sredina terena je sigurno imala rating veci od 7.5, dok Liverpoolova tesko da je bila nesto vise iznad 6.5, sto je ogromna razlika.

                  Kad sve sve sabere, Liverpool i nije odigrao losu utakmicu, ali je razlika u sredini terena zaista ogomna. Tu je City prejak, bar kada se usporedjuje sa Liverpoolom.

                  Garantujem da su Fernandinho, Nasri, Navras, Silva imali preko 90% uspesnih dodavanja, i imao sam utisak da je kojim slucajem Liverpool i uspeo da postigne gol, City bi im veoma brzo utrpao jos dva komada. Ovako su kontrolisali utakmicu, i u svakom trenutku tacno znali sta zele.

                  Drugo poluvreme Pellegrini postavio takticki besprekorno.
                  Jesi ti video nekad City da cuva loptu da ne napada ? Mislis kad bi Liverpool dao gol za 2-2 da bi City dao gol ? Pa Liverpool je opasniji iz tih kontri i polukontri gde ima prostora za Coutinha i Suareza ovako nista kad su se zatvorili.

                  Comment


                  • Ne znam sta su ljudi ocekivali danas od tandema u vezi Lukas-Alen. Cak i pored toga smo izgubili nesrecnim golom i promasili 2 puta nemoguce. Dosta igraca Sitija je bilo raspolozeno ali nisu pokazali vise jer im mi to nismo dozvolili. Nismo bili dovoljno dobri i moglo je bolje ali smo se nosili s njima jedini na Etihadu, nismo skinuli gace i primili 6 komada. Dubinu nemamo, na 2:1 nema ko da udje i unese nesto novo. Krajnji ishod ocekivan ali mislio sam da Siti bez Dzerarda, Staridza i Enrikea u nasim redovima resava ovo 2 razlike rutinski. Individualni kvalitet je presudio. Idemo dalje, nadam se da u ovom gustom rasporedu ima snage za Celsi s kojim lakse mozemo da se nosimo a najvaznije od svega je da Hal kuci dobijemo i da tada ne podbacimo. Posle 11 dana nema PL utakmice a za Stouk cemo imati Stivija i Danija.

                    Sasvim solidni smo bili, Brendo pokazao muda drugom izmenom a drago mi je sto i on polako dize ruke od Lukasa. Mora iz Mozesa da izvuce nesto, dobar je to igrac i moze mnogo vise od trenutne forme. Aspas isto moze solidan posao da odradi, na pocetku sezone je to pokazao. 20-ak minuta dosta za njega.

                    Ture mora umesto Skrtela da igra, covek je idiot.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ture mora umesto Skrtela da igra, covek je idiot.
                      On je covek danas bio mozda i najbolji od svih defanzivaca, mene je vise Sakho brinuo kako se usrao, kakve je pehove imao covek, a nije da mu se to nije desavali u PSG, ima on te zute minute.
                      Gleno kanal forma, vise ne daje u napadu mnogo, a nazad rupa.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        On je covek danas bio mozda i najbolji od svih defanzivaca, mene je vise Sakho brinuo kako se usrao, kakve je pehove imao covek, a nije da mu se to nije desavali u PSG, ima on te zute minute.
                        Gleno kanal forma, vise ne daje u napadu mnogo, a nazad rupa.
                        Non-stop je na ivici pravljenja penala, ne gleda loptu redovno, previse razmislja, losa komunikacija sa veznim redom. Sako jeste imao drastican pad od 10-15 minuta ali to sa pasovima on moze da resi vremenom. Mora da nauci da se snalazi kad mu uvale kosku. Postavljanje i citanje besprekorno. Sako je inteligentan igrac, Skrtel nije.

                        Gleno najgori na terenu ali nema ko umesto njega, umesto Skrtela itekako ima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma i Skrtel ume da cita igru, pusti to na ivici penala, drugacije Kompanya ne mozes, covek najjaci covek u PL.
                          Vrlo siguran kada daje pas, Sakho mi nekako trapavo izgleda kada to radi. Ali, umeju obojica, samo danas je Sakho zbog onih par kikseva bio gori na terenu, Skrtel par puta spasao ciste golove.
                          Sto se mene tice, degradirati igru Skrtela, a ne pomenuti ostale, je kiks.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Jesi ti video nekad City da cuva loptu da ne napada ? Mislis kad bi Liverpool dao gol za 2-2 da bi City dao gol ? Pa Liverpool je opasniji iz tih kontri i polukontri gde ima prostora za Coutinha i Suareza ovako nista kad su se zatvorili.
                            Kapiram ja da si ti navijac, i da iz tog ugla posmatras stvari, ali ja ti samo govorim onako kako ja to vidim. U slucaju ove utakmice potpuno neutralno.

                            Ko bi mogao da izvuce tu istu kontru i da baci pas? Tom istom Coutinhou je dusa bila u nosu zbog toga sto je morao da pokriva ogroman deo terena, sto se kasnije odrazilo u manjku snage i padu koncentracije pri zavrsnici, jer je bio ogroman prostor medju linijama, zbog toga sto su Allen - Leiva - Hendo igrali znatno blize svom golu nego u prvom poluvremenu. Da su se kojim slucajem otvorili, i igrali poput prvog poluvremena, cas posla bi primili par komada, kao sto je bio slucaj sa Arsenalom, tako da je Rodgers bio potpuno svestan kako stvari stoje na terenu.

                            Ja govorim da su vas pojeli na sredini terena, a po dosadasnjoj prikazanoj igri ste legitiman pretendent na titulu, dok je razlika u individulanom kvalitetu orgomna. I da su hteli da igraju ofanzivnije, ta razlika na sredini terena bi bila jos uverljivija. Allen - Leiva - Hendo nekih dvadesetak minuta kao da nisu ni postojali. Pellegrini je znao da nece moci postaviti igru kao protiv Arsenala, cak je i Silvu povukao dosta vise nazad nego sto sam to ocekivao.

                            Treba biti realan. To sto City nije stvarao sanse ne znaci da nije bio bolji, vec da je jednostavno takticki igrao drugacije, i da je, ponavljam jos jednom, svakog momenta znao sta zeli, i kako da kontrolise utakmicu, a to je ono sto je i najbitnije.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ma i Skrtel ume da cita igru, pusti to na ivici penala, drugacije Kompanya ne mozes, covek najjaci covek u PL.
                              Vrlo siguran kada daje pas, Sakho mi nekako trapavo izgleda kada to radi. Ali, umeju obojica, samo danas je Sakho zbog onih par kikseva bio gori na terenu, Skrtel par puta spasao ciste golove.
                              Sto se mene tice, degradirati igru Skrtela, a ne pomenuti ostale, je kiks.
                              Skrtel je idiot sam po sebi i to znamo vec evo jos malo 6 godina koliko je u klubu. Ne mislim ja konkretno na ovaj mec.

                              Sako daje dosta sigurnih dodavanja unapred na cemu Brendo insistira, problem su mu ove koske sto mu Lukas uvaljuje i tu je katastrofalan. To je nesto sto moze igrac od 22 godine da popravi a tek je dosao i mora da se navikne na ovo sto igramo. Skrtel ce uvek biti kiksara i autogol masina, sramota me je da ga poredim sa ozbiljnim igracima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nemoj Apa titulu pominjati i legitimne konkurente i Liverpool, odmah mi je lose.

                                Ma dobro, zna se ko je Skrtel, kad je u formi bije sve, samo nije on toliko glup. Lucas je ustvari najveci krivac.
                                Last edited by Freshman; 26-12-13, 20:55.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X