Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad samo igrati da nam ne uvaljaju 4-5 komada...Ne moze se sa Allenom i Lucasom na Tourea i Fernandinha...Sa 2-3 pasa nas otvore taman da Negredo i krila utrcavaju u fine pozicije, jebiga, krivo mi je zbog onog ofsajda i sanse Kutinja, ali sta da se radi...Malo doci sebi na poluvremenu i nadati se da Suarez moze izvuci nesto, inace ne vidim nacina da ne primimo jos koji

    Comment


    • Mogao je Mancini sto titula da osvaja i sve,ali gledaj publiku kako je impresionirana nacinom igre ovog Citya...kad krenu prejebeni su,na silu,tehnicki,ma kako hoces
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Onaj ofsajd, ja ne znam sta je ono ljudi, evo opet gledam situaciju, znaci nije mi dobro.
        Sad znas kako je meni bilo gledat snimku tekme City Arsenal dan poslije i gledat 3 situacije gdje nidje veze ofsajd i 2 ponistena gola. Fuj!
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sudija oca ti jebem ono ofsajd ??? MRŠ!!

          prolaze nas po bokovima, busni smo ko svajcarski sir. steta sto je promasio ono coutinho al nema veze. valjda mozemo do jednog boda, mozda suarez izvuce nesto

          Comment


          • Ja se uzdam u statistiku, ove sezone nismo izgubili kada smo prvi stizali do prednosti, ajde ocu muda da vidim do kraja!!! Al zaista steta, ocekujem ulazak Mozesa i Turea.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Sad znas kako je meni bilo gledat snimku tekme City Arsenal dan poslije i gledat 3 situacije gdje nidje veze ofsajd i 2 ponistena gola. Fuj!
              Ma ono je sve bilo smesno i u liniji u poredjenju sa ovim, ne moze se meriti, ovo 100% gol sansa 1 na 1. Plus Sterling metar ispred zadnje linije odbrane.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • Ocajan raspored igraca. Uopste nema plana za moguci gubitak poseda.

                Akcija pre te takodje slicna situacija. I u jedno i u drugoj ogroman broj Liverpoolovih igraca
                na jako malom prostoru, sto svakako nije nacin kako igrati protiv Cityja.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Mnogo mocan Siti u napadu,ne mozes da ih zadrzis nikako...odbrana im je suplja,ali sta vredi kad je njima glavno pravilo "Napad je najbolja odbrana"...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Negredo karinaš morao je barem još jedan gol zabiti, em je spor ko puž em mu treba godina da se namjesti na desnu nogu.

                    Jedva čekam trenutak da neko ovog škrtela onako laktom u glavu opali iz zajebancije pa da sebi ne može doći jedno dva tri dana, smećar jedan obični.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ma ono je sve bilo smesno i u liniji u poredjenju sa ovim, ne moze se meriti, ovo 100% gol sansa 1 na 1. Plus Sterling metar ispred zadnje linije odbrane.
                      Cuj smijesno

                      Pa jebemu 3 puta 1 na 1 ide Walcott da nije ofsajd i jos Banderi i Giroudu ponisteni golovi.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by edohz View Post
                        Negredo karinaš morao je barem još jedan gol zabiti, em je spor ko puž em mu treba godina da se namjesti na desnu nogu.

                        Jedva čekam trenutak da neko ovog škrtela onako laktom u glavu opali iz zajebancije pa da sebi ne može doći jedno dva tri dana, smećar jedan obični.
                        Negredo je kako se ja sjecam ljevak

                        http://www.transfermarkt.co.uk/en/lv...ler_18644.html
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Cuj smijesno

                          Pa jebemu 3 puta 1 na 1 ide Walcott da nije ofsajd i jos Banderi i Giroudu ponisteni golovi.
                          Sve polusanse ako i toliko, i sve milimetri, a negde mozda i opravdan ofsajd. Per dao gol iz ofsajda. Smesno naspram ovoga, ali bas.

                          Valjda cemo izdrzati nekako, sa 2-1 bi i mogao da prezivim.

                          Jao Hendersone...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Jbt, sta promasise.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Negredo je kako se ja sjecam ljevak

                              http://www.transfermarkt.co.uk/en/lv...ler_18644.html

                              Ma on je jedan običan mrtvac koji ove sezone ima nenormalno sreće pa mu sve živo ulazi a inače hvala na informaciji

                              Comment


                              • 3 ili 4 igrača je sada imao, no on šuta iz jebeno nemoguće pozicije za zabiti...

                                Što znamo zakomplikovati stvari to niko ne zna, strašno.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X