Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jest, bas je Wenger mlak. Svaki put kad se pobuni na sudije neki ban popije. Jebote te organizacije
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Normalno da je mlak, tu je sto godina, a izgleda kao covjek koji se plasi svoje sijenke
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Lepo je rekao Gary, ovo je kljuc za LFC, ako se sada ne plasiraju u LS, bice jbeno. Mada Suarez zavrsava van Engleske 99% ako se ne ode u LS.
          Ekipa igra dobro, Hendo igra kao stroj, nema Stivija, niti Danija, i nema problema. Januar ce biti presudan, kao i sledeca dva meca, da vidimo gde smo.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Otici ce se u LS najverovatnije. Raspored nam je med i mleko u 2. delu u odnosu na ovo + stizu pojacanja. Sa Mvilom i Salahom recimo ne vidim ko moze da nas izbaci s tog 4. mesta.

            Murinjo ce resiti Pelegrinija i Vengera pre ili kasnije.
            sigpic

            Comment


            • Vladimir Novakovic ‏@ciossa101 1m
              Koliko je bizarno kad navijači isprate protivnika povicima da je dosadan, a njihov tim prvi šut na gol uputi u 75. minutu. #ARSCHE


              Ma bice zanimljiv vrh, realno domet Evertona je nepoznat, mogu daleko, a Utd ne otpisujem kao ni Spurse. Mozemo mi lako da padnemo Nash, nemoj se zaletati, kao proslih godina.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post


                Ma bice zanimljiv vrh, realno domet Evertona je nepoznat, mogu daleko, a Utd ne otpisujem kao ni Spurse. Mozemo mi lako da padnemo Nash, nemoj se zaletati, kao proslih godina.
                Zaleteo sam se jednom s Kenijem, dosta mi je.

                4. smo ekipa objektivno, bolji od Evertona i Junajteda, od Sparsa da ne pricam. Ne znam sto Everton ne moze da padne recimo. Taj Martinez je koliki god car bio u Viganu gubio bodove koje su svi najmanje ocekivali da ce da izgubi i obrnuto.
                sigpic

                Comment


                • Pa mogu da padnu svi, i svi mogu da krenu ka vrhu, to je poenta, ja ne otpisujem nikoga, nemam nameru, jos je rano, da vidimo tamo kraj februara ili marta, pa cemo pricati ozbiljnije. Igramo mi dobro, za 3 klase bolje od Spursa, ali dzaba, samo -6 u odnosu na njih.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ne mogu Sparsi bez trenera nista. Everton jos i moze, Junajted s Mojzijem tesko ali imaju Runija i RVP-a a ovi su u kanalu ako ne dovedu ozbiljno ime. Cak i sa ozbiljnim imenom treba vremena da se to izbalansira.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa ne znam, vidis i sam da Spursi uzimaju mlitavom igre bodove, evo protiv Saintsa tri boda, mada se eto potrefilo da su Sveci u debelom kanalu. Everton opet, relativno igra lako sa manjim ekipama, ne muci se sa jakima, uzima bodove, samo jedan poraz. Utd je Utd, njih ako otpises, neozbiljan si.

                      Sve je moguce, liga, pogotovo vrh zaista vrlo tesan i sve je u 6-8 bodova, bar prvih 8 ekipa.
                      Last edited by Freshman; 24-12-13, 00:16.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nije to Fergi nego Mojzi, ne otpisujem ih jos ali covek je dileja. Samo na individualni kvalitet Runija i Persija mogu da urade nesto.

                        Ako Servud ostane duze u Sparsima nema sta da pricamo o njima. Imaju srece stvarno i provlace se ali onda dodje WH pa ih razvali na WHL, dodje Njukara, pa mi 5 komada. Malo-malo jednostavno izadje na videlo koliko lose igraju i gube se bodovi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad vec spominjes Sherwooda, negde sam danas procitao da ce dobiti ugovor do kraja naredne sezone.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Doduse treba da vidimo sta ce covek da radi, ovo mu je prvi posao.

                            Pretenduje ovo najzanimljivija sezona ikad u PL mozda da bude.
                            sigpic

                            Comment


                            • Najveci paradox svega toga je da je Tim Sherwood od djetinjstva navijac Arsenala, a sad ce voditi najljuceg rivala..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • I nas je nabio Hull, nije realno ocekivati da oni prosipaju bodove, a mi ne. Ali 'ajde, ako ne Spursi, eto ti Utd i Everton. Mada sve moze da ode u drugom smeru, ne kazem ja, da na kraju ovaj nas tim uz pojacanja pokaze mnogo vise nego sto se ocekuje, ako to vec ne rade u pm.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X