Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad proradi brazilska sebicnost...
    Ovakve greske moraju da se kaznjavaju golom...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma nemam sta navijacki sta me briga nisam Juvetino da branim zivotom,ako je penal penal je

      Ovdje je on vec padao i izgubio ravonotezu nista Willian nije posebno uticao na igru jos je Lolcott cekao taj kontakt,meni nije za penal i to je osvrt moj sto bi rekao mandusic

      EDIT: Jebi se Williane!
      Kontak, napisah već, no ajde imaš svoj osvrt, može da teramo ovako sada do sutra, ti levo ja desno

      Vilijanu bih ja udario šamar, ma dva, kakav majmun....

      Comment


      • Jbt kakav magarac Wilian, auuu lukdaka, pa sad si me razocarao. Celsi do sad ozbiljnije sanse imao.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Nadam se da Mou uvodi Schurrlea ili Matu umjesto cupavog radi ovog bezobrazluka,Hazard dvije odlicne asistencije imao...

          Moze se ovo dobiti,bas klasika mecevi Mourinha i Wengera,za sada preslikano
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Bas losa utakmica, koliko gresaka na sredini terena. Drugo poluvreme mora biti bolje. Ako izgubimo nema izgovora da je umor ili tako nesto, imali smo 10-ak dana od meca sa Cityjem.
            Gledam i ne mogu da pronadjem ko je najmanje los veceras. Recimo da je Arteta najvise pokazao.

            Ajde bre po pobedu pa da docekamo Boxing day na prvom mestu!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Slabo poluvreme sve u svemu. Arsenal bas slabo odigrao, pokusavali su nesto ali slabo. Celzi bio konkretniji u sansama i mogli su da dodje do vodjstva. Stvarno steta za onu sansu kada je Lamps pogodio precku. Willian mogao bolje da odradi onaj sut ..
              Last edited by Lord Aleksoni; 23-12-13, 20:55.

              Comment


              • Teški uslovi zbog ove kiše, vjerovatno zbog toga dolazi i do netačnih pasova.

                Vilian je morao bolje da šuta ako se već na to odlučio a imao je opciju i da asistira.

                Comment


                • Ajmo bar po prvi sut ka golu posle cemo lako ustvari imamo jedan sut,ajmo onda kao okviru sledeci
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo sad sam vidio iz 12 uglova ovo. Slusao Garya Nevilla i dobio dokaz da je cist penal bio. Nije on padao, on je sklonio loptu i sad se Willian moze jebat jer ga je zakacio po nozi. Cisto kao suza, sudija kretencina.

                    Onda dzonom Mikel na Artetu u zglob. Crveni karton cist. Mogao mu je nogu slomit, da je Arteta bio sekund sporiji ili ovaj sekund brzi.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ako ekstremno cijenjeni Gary Neville kaze da je penal postojao , onda i mi treba da se slozimo , jer koliko znam svi ga bas bas cijene
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Verma, doktore!
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Po meni ono nije penal, prelak kontakt, prelako pao Theo, ono se ni u Seriji A ne svira.

                          Jaci Chelsea do sada, mnogo jace sanse imali.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Meni je ono jedna od situacija gde je sve na sudijskoj proceni, i da je svirao penal ne bi pogresio.. isto tako mu se nema sta zameriti i sto nije, osim ako ne navijate za Arsenal.

                            Comment


                            • Providan je bio i previse teatralan bio dzaba mu Neville

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Šta vi pišete, penal kao suza čist, lik pravo u Teovu nogu udario

                                I bilo bi fino da se usaglasimo na kraju da li je taj Nevil dobar ili loš analitičar, taman ste me ubedili da je dobar sad se ovo događa...

                                EDIT: Još jača je fora što pišete da je Teu bežala lopta, 30 cm od desne noge, prijemom se nameštao da napadne gol
                                Last edited by Brajkula; 23-12-13, 21:20.

                                Comment

                                Working...
                                X