Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajna partija Liverpula veceras, svaka cast. A ovaj AVB ak one dobije sada otkaz nikad nece.
    Suarez se lagano sprda sa PL, dva gola laganeze. Mogao je na kraju da padne i sesti pogodak ali nisu stigli igraci Liverpual da uguraju loptu.

    Comment




    • Smejem se, a plače mi se. Baš me zanima u narednih par dana šta će se izdešavati glede AVB-a.

      Zaista mi još ne može ući u glavu kako su potrošili toliki novac, a da su ovako katastrofalno raspoređeni. Odbrana je amaterska u najmanju ruku - svaki napad Liverpoola je bio opasnost po njihov gol, mlađahni Sterling ih je baš razbucao.

      Comment


      • Flanagan danas objasnio, iskidao je decko. Odlicna partija za njega. Stavio Lenona u dzep, zatvorio desnu stranu skroz, plus stigao da da gol, trcao kao lud, borio se kao lav. Samo neka ovako nastavi.

        Comment


        • Ja moram reprizu odgledati...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ja moram reprizu odgledati...
            Svi ćemo morati, ipak se ovo rijetko viđa, ovakvo demoliranje i to bez Gerrarda.

            @Nash Evo jedna prikladnija.

            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ja moram reprizu odgledati...
              Download tekme i jos je stavim na USB za ne daj boze da se nesto desi s kompom.
              sigpic

              Comment


              • Svaka cast svima zaista, od prvog do poslednjeg. Svi su pokazali zelju, sjajnu fizicku spremu, istrajnost, organizovanost i ono najvaznije MUDA !!! Ulepsali ste mi ovaj mucani i naporan vikend proveden za knjigom. Hvala vam momci.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Wait what

                  sigpic

                  Comment


                  • Poslije svega logično bi bilo da Boaš dobije otkaz, samo ne znam ko bi ga mogao zamijeniti!?

                    Comment


                    • Originally posted by DelBoy View Post
                      Poslije svega logično bi bilo da Boaš dobije otkaz, samo ne znam ko bi ga mogao zamijeniti!?
                      Don Fabio je danas bio na stadionu. Samo kazem.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Ja se izvinjavam Luisu Suarezu sto sam mislio da vrijedi 100m. Brate ti vrijedis jebenih 150m
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ja se izvinjavam Luisu Suarezu sto sam mislio da vrijedi 100m. Brate ti vrijedis jebenih 150m
                          Mozes ga samo sanjati.

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            Poslije svega logično bi bilo da Boaš dobije otkaz, samo ne znam ko bi ga mogao zamijeniti!?
                            Gus, Di Mateo ...

                            Comment


                            • khm...neki tottenham mozda ? neka ekipa sto je potrosila 150m ? to su ovi u belim dresovima bili ???

                              Comment


                              • Niko od njih nije lud da preuzme Totenhem, niko iz te klase trenera ne verujem da ce ih preuzeti.Mislim da ce to biti manje zvucnije trenersko ime.Ko ih jebe, zasluzili su ovakvu sudbinu nakon sto su sutnuli Rednapa.

                                Comment

                                Working...
                                X