Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je bre dajte Januzaju 60k nedeljno odmah posle jedne dobre utakmice za prvi tim... Ipak je to taman lova za dalji njegov napredak. Taman da opravda potencijal.

    Plus Dzoni Evans zanimanje ,,pokusaj odbrambenog igraca''.

    E i samo bih voleo da ispravim velikog Persija Vana ,,Dosao sam u Junajted da osvajam trofej E''
    Last edited by Condition23; 07-12-13, 14:52.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment




    • Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Lepo Visko rece, posle 30 godina uzeo ih WBA, posle 20 Everton, a posle 40 ce ih uzeti Svrake, na Old Trafordu.
        Najbolji prikaz njihove inferiornosti.

        Valjda se ne nastavi u ovom ritmu Unitedovog obaranja rekorda, budući da je WH na Anfieldu zadnji put slavio 1963.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Ja i dalje ne mogu toliko kriviti Mojesa... Dobio je sampionsku ekipu, ali ekipu koju je vodio Ferguson a velika je razlika izmedju Mojesa i Fergusona, golema!

          Prelazni rok je katastrofalno odradjen, ako cemo realno Junajted nema nista osim napada. Krila ocajna, Valensija je tu cak najbolji to dovoljno govori. Nani covek igra kao rekreativac, Januzaj ne moze biti udarna igla sa 18 godina. Kleverli covek bezi od lopte, osim ako je na svojoj polovini a i tu samo da vrati do Vidica. Evra katastrofa, jbg stigle ga godine. Rafael je dobar ali nije u formi. Dzons se bori, ali on ne moze igrati veznog igraca i kreirati igru. Evo danas, svo vreme bezi u desnu stranu, navikao covek kada je igrao desnog beka.

          Ocekivao sam vise od Mojesa, ali ne mogu njega kriviti koliko samu upravu. Znalo se da imamo tezak raspored na samom pocetku sezone, ako dodas da je duga sezona, da ce biti povredjenih igraca pre svega kljucnih onda dobijas trenutnu situaciju.

          Ja ove sezone nisam ni ocekivao titulu ali sam ocekivao da bude medju prva tri, tj zapravo da kazem na trecem mestu. A sada se nadam cetvrtom i kvalifikacijama za LS. To mora da se juri, a rekao sam to vec jednom kljucan ce biti zimski prelazni rok sto se ove sezone tice. A letnji takodje za buduce sezone.


          EDIT: A sada ocekujem znatno lepsi i bolji fudbal. I Aguero da se nadaje golova za fantazi!
          Last edited by Sir Giggsy; 07-12-13, 14:55.

          Comment


          • Zaista tuzna prica za Junajted ove sezone, i plus bez Runija tim izgleda zaista ocajno, plus nedostatak srece, ispadne bas crno. Cinjenica je da sad svi krive Mojesa, ali mislim da niko nije ocekivao da Junajted posle odlaska Ser Fergija moze do titule ili u prva 3 tima. Jednostavno je gradio imperiju 27 godina. Mozda je besmisleno porediti Mojesa i Fergija, ali samo da podsetim da je Ser u svojoj prvoj sezoni u UTD-u bio 11 na tabeli u sezoni 1986-87.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
              Zaista tuzna prica za Junajted ove sezone, i plus bez Runija tim izgleda zaista ocajno, plus nedostatak srece, ispadne bas crno. Cinjenica je da sad svi krive Mojesa, ali mislim da niko nije ocekivao da Junajted posle odlaska Ser Fergija moze do titule ili u prva 3 tima. Jednostavno je gradio imperiju 27 godina. Mozda je besmisleno porediti Mojesa i Fergija, ali samo da podsetim da je Ser u svojoj prvoj sezoni u UTD-u bio 11 na tabeli u sezoni 1986-87.
              Bio je ali matorog kad slusas covek je konkretan, vidis da ima fudbal u prste i jasnu viziju. Ovog kad slusam mi je isto kao kad bi Vuk Rasovic krenuo da prica na engleskom.
              sigpic

              Comment


              • A vala im se dosta sviralo u proslosti, red je malo da i Junajtedu sreca okrene ledja. Inace bas losa utakmica.
                Gospodjica Mejsi objasnila, svaka cast!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ширле се мало поиграо, какав ас!

                  Comment


                  • Dvije odlične prilike na obje strane, strašna lopta Diamea, no Maiga nije uspio ispratiti do kraja. A onda Coutinho pronalazi Suareza koji šutira prilično loše, ali odličan Suarez ponovo, dobra kretnja i izvlačenje na vrijeme. Uvaljaće on barem jedan danas...
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment




                    • Comment


                      • Mignolet...

                        Ne možemo do dužeg presinga, ne ide to sa Allenom, ali vrlo lako prenosimo loptu ispred njihovog gola. Nimalo bezazlen WH, biće teško doći do trice ovdje.
                        Last edited by Merlin; 07-12-13, 15:23.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Sta brani Simon..
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Sta im uradi,zavrtelo im se u glavi

                            Comment


                            • Biće teško protiv čekićara, igraju veoma tvrdo i agresivno.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Sterling mnoogo slab, a Flanagana se stidim, zbog njega me i Allen ne nervira.

                                EDIT: Dal je moguce da Flanagan pada na foru da ce Downing da centrira desnom
                                Last edited by mark !t zer0; 07-12-13, 15:36.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X