Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Брат Мозес очајан.

    Comment


    • Originally posted by DelijaHool View Post
      Брат Мозес очајан.
      A baš sam kontao da će bljesnuti i iskoristiti priliku, al' jako slabo za sada. Ni Sterling nije ništa bolji, u 5-10 deka su. Nema nikakve igre do sada, tromo i nepovezano, ne snalazimo se sa zgusnutijim veznim redom protivnika, nema načina da se to probije iako su i Moses i Sterling brzonogi igrači. Na kraju je ovo dobro i ispalo, budući da bi se teško vratili da se na odmor otišlo pri rezultatu 1-0. Coutinho mora u igru da proturi neku loptu do Suareza i da se ubilježe 3 boda ovdje, ipak je pobjeda imperativ.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Dejan78 View Post
        Prošlih osam godina vam nije smetao Arsenal, sada vas nešto žulja
        Navijaci Junajteda ga ne zaspivaju danima od Arsenala. Strasni kompleksi od tobdzija, od te sile.
        sigpic

        Comment


        • Vidi se odsustvo Enriquea, on pravi strasnu razliku u napadu po levoj, Flano nema taj kvalitet, zapravo Flana nisam ni video da je pipnuo loptu. Gleno takodje nezainteresovan, mozda zbog ovog pay cut-a sto su mu nudili. Napadacka trojka napred, svi do jednog slabo, a ni u odbrani nije bog zna kako dobro, bas slabo, ali eto izvadio nas Kapiten. Sumnjam da Hull moze da uvali drugi, bas nmg nista u napadu, vrlo su orijentisani na defanzivu, malopre 8-9 igraca u sesnaest jbt.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ok znam ja da ti to zbog akija, ali malo poštovanja prema ostalim navijačima Arsenala nije na odmet
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • мене само занима докле ћемо наставити да примамо усране голове ? онај кад је шутно шкртел главу окренуо, па брате не може тако. Штопери треба да су неустрашиви, а не да окрећу главу кад противников играч шутира...

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Vidi se odsustvo Enriquea, on pravi strasnu razliku u napadu po levoj, Flano nema taj kvalitet, zapravo Flana nisam ni video da je pipnuo loptu. Gleno takodje nezainteresovan, mozda zbog ovog pay cut-a sto su mu nudili. Napadacka trojka napred, svi do jednog slabo, a ni u odbrani nije bog zna kako dobro, bas slabo, ali eto izvadio nas Kapiten. Sumnjam da Hull moze da uvali drugi, bas nmg nista u napadu, vrlo su orijentisani na defanzivu, malopre 8-9 igraca u sesnaest jbt.
                Od Flane se i nije očekivalo ništa posebno, ali ostali u koje smo se uzdali su podbacili. Generalno su zakazali u prvom poluvremenu, valjda će se popraviti stvari ulaskom Coutinha, zapravo moraju se popraviti nema nam druge.

                Što Henderson zna biti nevidljiv na terenu, to je zlo...
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Iscupao nas Steve. Mozes daleko najlosiji danas, nadam se da ulazi Kutinjo vec na startu poluvremena.

                  Comment


                  • Originally posted by Dejan78 View Post
                    Ok znam ja da ti to zbog akija, ali malo poštovanja prema ostalim navijačima Arsenala nije na odmet
                    Svaka cast Vilsiru, Gangreni, tebi, Bonomu, svi dobro znaju sto mislim o Arsenalu, ponovio sam to hiljadu puta, nikad mi nece biti jasno kakav navijaci Arsenala imaju problem sa Junajtedom jer taj rivalitet nikad nece biti izrazen kao u nekim drugim slucajevima, ali fak it, kad je neko dominantan onda to valjda tako ide.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Navijaci Junajteda ga ne zaspivaju danima od Arsenala. Strasni kompleksi od tobdzija, od te sile.
                      Nisu svi navijaci Arsenala isti . Ja postujem sve Arsenalove rivale a navijam samo za Arsenal. Ni Mancesteri a ni nekakve kvocke koje glume petlove mene ne zanimaju. Samo Arsenal.

                      Malo postovanja prema klubu molim.

                      Mancester je veliki klub sa velikom tradicijom koji je upao u kotlecinu trenutno. I to je sve zbog Mojesa. Proklet bio dan kad ste ga doveli. Posto sad gledamo ocajan Mancester sa kojim i kvocke mogu da remiziraju.

                      Kad ga sutnete vraticete se nazad. A mi vas cekamo . Tobdzije su uvek tu
                      Last edited by Bonomo; 01-12-13, 15:08.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment




                      • sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Henderson invisibility mode: on.

                          Pored Coutinha, ja bi i Aspasa u igru ubacio, moze on da promeni, borac je to. Sterling ne moze nista pametno da uradi, a Moses kanalise opasno.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • kolko lose igramo jebote....

                            Comment


                            • Menjaj nesto,brze!
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Je li realno da je Skrtel na ovom nivou?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X