Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    WTF

    Ti branis kokoske, a grdio si Wadsona prosle godine zbog toga
    Na osnovu cega si zakljucio da branim kokoske? Samo respektujem Boasa kao trenera. A Wadsona sam grdio zato sto je tvrdio da kokoske imaju kvalitetniji tim od Arsenala.

    Comment


    • Originally posted by KingEric7
      11 meceva, da budemo tacni .
      Sad ce to Tottenhem prekinuti u nedelju.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ti volis Totenhem pored Arsenala?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ti volis Totenhem pored Arsenala?
          Ne, samo kazem. Jer ako oni i u nedelju izgube onda ne znam sta da kazem za ekipu koja je tokom leta potrosila 120 miliona na pojacanja.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Kad ste kod Spursa, Mirror rece da idu po Salaha u januaru, 15-20m cena.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Kad ste kod Spursa, Mirror rece da idu po Salaha u januaru, 15-20m cena.


              Arsenal pokusavao ne daju ga ljudi
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post


                Arsenal pokusavao ne daju ga ljudi
                Ne znam sta je toliko smesno.

                Ispadnu li iz LS, sto da ne, plus pominje se odlazak trenera takodje, tako da su opcije i vise nego otvorene. Ne mozes porediti januar i proslo leto, plus, ja se nesto ne secam da je Arsenal zagrizao za njega, povezivao se on sa pola klubova u PL.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ti volis Totenhem pored Arsenala?
                  Dovoljan je remi, taman da produljite niz bez poraza na 12 meceva. Works fine with me
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Dovoljan je remi, taman da produljite niz bez poraza na 12 meceva. Works fine with me
                    Navijamo za remi,mada tesko,s obzirom koliko je Totenhem slab ove godine,ne znam samo na koje su igrace potrosili tolike pare,osim Lamele,ovi ostali suvi prosek,eventualno da izuzmemo i Paulinha. A posteno ne ni Viljas Boas nije snaso. Daj boze da ne prodju kao ovi nemci,koji veze s fudbalom nemaju ljudi,zalutali u ovo takmicenje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Upravo posao da okacim tu vest, vidim da si bio brzi...
                      Sta znam, pametan potez ako se nadje odgovarajuca zamena, ali mi trenutno niko ne pada na pamet. Uvek mogu da vrate pijanicu...
                      Moje misljenje da se nikako nije snaso,jos nije kasno da se ispravi,mala je razlika,4 boda do 2 mesta,s ovom ekipom koju on bi morao da bude u prvih 4-5. Istina napad im je katastrofa,9 gola na 12 meceva je stvarno sraman ucinak,morali su jos nekog napadaca da kupe,Soldado nije bas klasa,Adebayoru su prosli najbolji dani,Defou takodje.
                      sigpic

                      Comment


                      • A gde je Nacer Chadli? On je dosao u klub i igrao je prvih par utakmica i sad vec neko vreme ga nigde nema, a nisam nacitao da je povredjen.
                        Capoue znam da je povredjen. Paulinho im je najbolji od svih tih pojacanja, a Capoue je imao malo prilike da pokaze sta zna.
                        Soldado po meni najveci promasaj AVB-ovih transfera ovog leta.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Slazem se za Soldada,nista nije pokazao,dao nekoliko gola iz penala,osim ako se ne popravi u narednom periodu. Pocece Totenhem da igra bolje,mozda bas od ovog meca sad. U ligi Evrope gaze,mada je tamo konkurencija smesna u odnosu na PL.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ju ju , sto se Jack nahorozio

                            Umalo opet golcina i to u prvoj minuti , jebena precka

                            Wilshereu lijeva noga malo slabija od desne hahahah , bravo za komentatora !
                            Last edited by Dale; 30-11-13, 15:05.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Jel prekida vama prenos na sekund....ko prati na SK1?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Vidi Giroud-a teleta.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X