Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Batice, los je bio samo juce, a cak i tako los, pokrio dosta terena. Prethodne tri nije momak ni igrao. Nije on neki vrhunski kreator, ali je njihov najbolji, uostalom ne baljezgaj, ako si gledao Spurse jednom ove sezone.
    Decko za mid-table ekipu, razigravanje od osmog do dvanaestog mesta, ne budi neozbiljan.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Soldado, Defo, Lamela, Tausend, Lenon, Cadli, Sigurdson
      +Eriksen, Holtbi, Paulinjo, Dembele... i ti na 11 utakmica das 9 golova...

      Mislim da je to bas kriminalan problem.
      Last edited by ExEric; 11-11-13, 19:19.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Ma naravno, ali za klupu i sirinu, vise nego odlican izbor. Po meni bolji od Kapuea recimo.
        Pa problem je sto Deschampu ne trebaju vise od dva klasicna razbijaca, iako ni Pogba ni Matuidi nisu to, oni su vise od toga. Zato npr Cabaye dobija sansu jer je kreator i npr Moussa Sissoko jer je trkac. Capoue cak nije ni na sirem spisku, cak i kad je zdrav.
        M'Vila nije tu jer je banovan na ne znam koliko meseci za neigranje, a ispred Morgana mi ide i Gonalons koji isto nije dobio poziv, i Mavuba koji je u nevidjenoj formi i dobio je poziv. Odlican je Schneiderlin, ali tesko da ce biti i za klupe pozvan.

        U redu je Batice, on je za relegation timove.
        Last edited by Freshman; 11-11-13, 19:16.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Što trošite slova na Totenhem opet, najružniji fudbal igraju u ligi petice, eno i Stouk krenuo da čekića nešto na temu "igramo fudbal" samo pevčine nikako....kakvo je mučenje gledati utakmicu tog kluba, probao ja prva dva, tri kola, ma kakvi, gol samo iz penala da vidiš, šansu neku izgrađenu, jedva....davljenje klasično.

          Comment


          • Tottenham - Premijerligaski Partizan.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Fresko

              M'Vilu ne bih racunao kao ozbiljnog igraca, talenat da, ali glava i neki profesionalizam/posvecenost - ne. Snajderlin je vec sada ozbljniji igrac od njega.
              sigpic

              Comment


              • Kada smo i kod tog Eriksena nekada smo vodili disusiju on vs Pjanić....au sada kada se setim sramota me iako sam bio i dalje sam na strani Pjanića.

                Comment


                • Obojica bi bili kurton za Dortmund posto smo vodili za njih diskusiju, zbog toga su tu gde jesu sada.Bolje od toga tesko i da zasluzuju, a skok sa Rome na Totenhem i nije bas veliki.A i jasno je zasto se Totenhem opredelio za njega nego za Pjanica, sve je to u skladu sa njihovom transfer politikom.Jedino su tu Lamela i delimicno Soldado izuzetak.

                  Originally posted by AleksaVP View Post
                  Slazem se, dacete nam jos jednog igraca koji ceka da mu se u glavi pojavi glas malog decaka
                  Vec ste ga juce dobili u vasim redovima, batica Wilshere od juce nosi velikog strucnjaka na svom avataru po Brajkulinom nalogu.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Obojica bi bili kurton za Dortmund posto smo vodili za njih diskusiju, zbog toga su tu gde jesu sada.Bolje od toga tesko i da zasluzuju, a skok sa Rome na Totenhem i nije bas veliki.A i jasno je zasto se Totenhem opredelio za njega nego za Pjanica, sve je to u skladu sa njihovom transfer politikom.Jedino su tu Lamela i delimicno Soldado izuzetak.



                    Vec ste ga juce dobili u vasim redovima, batica Wilshere od juce nosi velikog strucnjaka na svom avataru po Brajkulinom nalogu.
                    To je tek pocetak, prvo na forumu a onda ....

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Obojica bi bili kurton za Dortmund posto smo vodili za njih diskusiju, zbog toga su tu gde jesu sada.Bolje od toga tesko i da zasluzuju, a skok sa Rome na Totenhem i nije bas veliki.A i jasno je zasto se Totenhem opredelio za njega nego za Pjanica, sve je to u skladu sa njihovom transfer politikom.Jedino su tu Lamela i delimicno Soldado izuzetak.
                      A sa tobom sam diskutovao Pajkec, ladno

                      Nemoj da se spradamo da opet počinjemo, nema smisla veruj bratu, radi kako hoćeš.

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Fresko

                        M'Vilu ne bih racunao kao ozbiljnog igraca, talenat da, ali glava i neki profesionalizam/posvecenost - ne. Snajderlin je vec sada ozbljniji igrac od njega.
                        M'Vila igra fantasticno u Rubinu, najjaci igrac tamo, luda glava je i Pogba pa je jaci igrac od Morgana. Da moze, M'Vila bi bio odmah treci izbor posle Blaisea i Pogbe, ali odmah.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • @Brajkson

                          Ja sam samo rekao da je ovaj bolji fit, nisam govorio da je Eriksen bolji od Pjanica i obrnuto.

                          Comment


                          • Jeste da je off ali ne mogu da verujem da se prica o Francuzima i niko ne spomene Kondogbiu.

                            Eriksen je taman igrac za ekipu u kojoj igraju naduvani fenseri i potpuno neborbeni igraci. On mu dodje mesavina i jednog i drugog. Ja mislio da je duplo bolji nego sto stvarno jeste. Hvala bogu pa ga BR nije uzeo, coveka bi razapeli zbog jos jednog flopa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Jeste da je off ali ne mogu da verujem da se prica o Francuzima i niko ne spomene Kondogbiu.
                              Ma mislim ja i na njega, i na Guilavoguia, ali oni jednostavno ne dobijaju dovoljno vremena na terenu, ovde pricamo ipak o veznjacima koji su u formi i koji zapravo igraju. Glupi Ranieri forsira Obbadija ispred njega.

                              Sto se tice Morgana, i vise nego realno da on nastupi za Engleze, samo FA ima specificno pravilo koje mora da ispuni da bi igrao za njih.
                              Last edited by Freshman; 11-11-13, 19:57.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Cuj Pjanic ne zasluzuje vise od Rome,e jebem ti fudbal kad ga svako gleda

                                Jos bolji Eriksen bolji fit od njega bilo gdje bilo kada,jebem ti fudbal jos jednom

                                Ovaj Sahin sto sad igra za Dortmund nikad nije bolji od Pjanica,nikad nikad
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X