Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najlakse je tako pljunuti coveka i reci da je smecar,bas ste kao razvedene zene koje su ostale bez q_rajbera.
    Dok je radio i dirincio aka. donosio zaradu,uspavljivao decu,kuvao ruckove,davao za sminku i krpice,bio divlja zver u krevetu onda je valjao a sada kada nema nikog u krevetu... smecar,pljuc.
    Na zalost po vas,naso je bolju ribu,zenu i sta da se radi.Pametna zena sna da zadrzi muskarca

    Izvinjavam se svim devojkama na forumu (ako citaju ovo).
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Pa i Campbell je izdao Tottenham i presao u Arsenal Adebayor i Nasri su bas ispali smradovi. A najaci je Cashley koji je zbog mizerne razlike u plati presao u Chelsea.

      Meni licno taj njegov odlazak cak nije ni iznenadjenje jer prosle godine to je bio neki drugi Arsenal. Da su mu tada doveli igraca slicnog kvaliteta kao Ozila, verovatno bi dva puta razmislio da li da ide. Njegovo odlazak i razumem, samo msm da mu ovo nije trebalo. Jer sto je najgore, on sigurno ne mrzi Arsenal i dalje ima simpatije prema tom klubu. I sada ona reakcija posle gola kvari sve.

      Comment


      • Kako da nas nije briga za jednog Van Persija? Pa godinu-dve mi je skoro svake nedelje ulepsavao dane svojim golovima. Napisao sam da sinoc u temi Manchestera da ga ja jos uvek postujem i da i sam nosim njegov dres(Arsenalov) i dan danas. Nije u redu onako sto je onako proslavio gol, ali sta je tu je.
        A vredjanje Arsenalovih igraca je jasno, izgubili smo jednog vrhunskog strelca tom prodajom.

        Nemojte bre da kvarimo relativno dobar odnos Topdzija i Djavola na forumu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Galas je najveci sampion sto se toga tice
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Kako da nas nije briga za jednog Van Persija? Pa godinu-dve mi je skoro svake nedelje ulepsavao dane svojim golovima. Napisao sam da sinoc u temi Manchestera da ga ja jos uvek postujem i da i sam nosim njegov dres(Arsenalov) i dan danas. Nije u redu onako sto je onako proslavio gol, ali sta je tu je.
            A vredjanje Arsenalovih igraca je jasno, izgubili smo jednog vrhunskog strelca tom prodajom.

            Nemojte bre da kvarimo relativno dobar odnos Topdzija i Djavola na forumu.
            Slazem se, dacete nam jos jednog igraca koji ceka da mu se u glavi pojavi glas malog decaka

            Comment


            • Rekao sam vam da meni puca kurac sto je slavio go. Trebo se skinut pa gologuz trcat po stadionu i mahat dresom ko mahnit ako mu to znaci nesto. Meni smeta sto covjek apsolutno nema nikakvog respekta prema covjeku koji ga je stvorio da se ne zajebajemo, jer bez Wengera bi bio prosjek od igraca. Djaba ti talent ako si idiot.

              Pa zbog van Persia i prelazka u United, Wenger je isprljao svoj obraz jer uopste nije forsirao gotov deal za njegov prelazak u Juve.

              Ova izjava je samo dokaz da je on smece od covjeka. Da ne pricam o toj IDIOTSKOJ prici omalom djecaku, a ima sliku sebe u Arsenalovom dresu u sobi punoj slika AFC-a. Ili da je jos napravio od cijele svoje porodice lazove, kada su svi izjavili da nikada ne bi presao u rivala i da voli Arsenal. Kakav idiot tako nesto moze svojoj porodici da uradi?

              Nek ide nek se raduje. Dao je go sada jednoj od najboljih ekipa svijeta po trenutnoj formi. A mi cemo da nastavimo tamo gdje smo stali poslije Dortmunda, uzivajte pusica :*
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                On se ove sezone nameracio na broj 30, bio sam uveren da ce Danny dati vise, ali nema od toga nista za sada...

                A sto se tice VP-a, gnjida je to, i tu nema mnogo price, ali neka slavi, who cares.
                Vise sam time hteo da pokazem koliko je Totenhem prosek tim, posebno vama koji ste me ubedjivali da su ispred nas ili u najmanju ruku egal iako sam ja tvrdio suprotno i rekao da smo mi makar blago ispred. Doduse, nisam bio u pravu, mi smo za klasu ispred njih.

                Sto se tice Persija, ja ne vidim problem nikakav oko njega. Meni je sto se toga tice jedino jadna ona prica sa decakom, bas otrcana fora. Covek je video da Arsenal nema vece ambicije od plasmana u LS a on najbolji klasicni golgeter lige i uopste jedan od najboljih na svetu napadaca tog profila. Zeleo je titulu. Mogao je u Siti za vece pare da igra, on se odlucio za Junajted i to je apsolutno ispravna odluka koliko god ja da ih ne podnosim jer Siti je smejurija od kluba i to potvrdjuju iz utakmice u utakmicu. Otisao je kod jednog od najvecih ako ne i najveceg trenera ikad. To potvrdjuje da ima mozga i da nije budala tipa Nasri. Otici iz Arsenala u Siti je korak nazad, sto je potvrdjeno sa svima koji su tamo otisli jer su duplo losiji nego u Arsenalu. Evo Ture sad kad je dosao opet u zdravu sredinu i kod normalnog trenera, ne mozes mu nista. U Sitiju dok je bio i Krauc ga je predriblao par puta. Arsenal i Junajted uopste nisu toliki rivali, nije iz Liverpula otisao u Junajted. Ispravno je da slavi gol koji postigne jer se tako covek oseca. Meni je to foliranje i neproslavljanje golova protiv bivseg kluba jedna od glupljih stvari od fudbalu, kao neki znak postovanja. Nije to postovanje, postovanje je ako si dao sve od sebe dok si za taj klub igrao, na taj nacin najbolje ispostujes klub i navijace i tu nema filozofije. Staridz kad ga je dao Celsiju sve nesto steze zube, suzdrzava se a vidis po njemu da oce da izvede svoj ples. Zato je Glen Dzonson car, poludeo covek kad ga je dao Celsiju jos je ironija sto su pre te utakmice Meireles i Tores obecali da nece proslaviti gol ako ga budu dali. Robin je jedini koji je iz Arsenala otisao a da je napravio korak napred i nesto uradio. Sesk, Nasri, Ture, Adebajor, Klisi, Song... Svi su opali i to debelo, evo tek sad se Ture i Sesk malo trgli a kad su otisli iz Arsenala. Naravno da nije lako i uvek se u takvim slucajevima ljubav u mrznju pretvori ali RVP je verovatno najmanje los od onih koji su napustili Arsenal. A to je pitanje i za gospodina Profesora, kako to da mu vecito odlaze kapiteni i kljucni igraci?
                sigpic

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=776080

                  Tako je, Morgan u reprezentaciju, veliki je to majstor!
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment






                  • Pretrcis ceo teren samo da bi arogantno stao ispred protivnickih navijaca.

                    Radujes se sa saigracem koji ti je asistirao i okrenes se ka SVOJIM navijacima.

                    Strasna ljiga Van Persi, proslavio gol svog tima, sa svojim saigracima i navijacima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jeste zapeli sa tim slavljenje. Jebe mi se sto slavi, samo nek ne pljuje po klubu koji ga je stvorio rijecima i nek zivi i umre kako mu je cejf, samo nek ne sere po Arsenalu..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Vise sam time hteo da pokazem koliko je Totenhem prosek tim, posebno vama koji ste me ubedjivali da su ispred nas ili u najmanju ruku egal iako sam ja tvrdio suprotno i rekao da smo mi makar blago ispred. Doduse, nisam bio u pravu, mi smo za klasu ispred njih.
                        Ma dobro, znam to, samo sam se osvrnuo na Kanibala. Pa dobro, precenili smo ih, ali oni i dalje uzimaju bodove, uostalom duga je sezona, rano je jos pricati, da sacekamo duel izmedju nas i njih. Mislim da je njihov problem neigranje Eriksena, ne znam sta AVB izvodi sa Holtbyem, ovaj tri meca nije poceo, tek protiv Svraka, u mecu kojem se mora reci, da je Krul dominirao, Spursi tu nisu imali ni srece. Takodje Moussa isto los ove sezone, ili bar ispod onog njegovog nivoa. A cak i ovako slab, njemu je statistika impresivna, 92% pass, preko 90% uspesnost u duelima i startovima na loptu, ali opet nekako Sandro ima prednost u poslednje vreme.

                        U pravu je Mauricio, trenutno je konkurencija na Morganovoj poziciji u Francuskoj takva, da on ne moze ni prijateljske da igra.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          U pravu je Mauricio, trenutno je konkurencija na Morganovoj poziciji u Francuskoj takva, da on ne moze ni prijateljske da igra.
                          Ali mnogo jak igrac, sigurno top5 najjacih zadnjih veznih lige.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Ali mnogo jak igrac, sigurno top5 najjacih zadnjih veznih lige.
                            Gledajuci kako neki kanalisu trenutno, ide brat i u TOP 3 lagano.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ma dobro, znam to, samo sam se osvrnuo na Kanibala. Pa dobro, precenili smo ih, ali oni i dalje uzimaju bodove, uostalom duga je sezona, rano je jos pricati, da sacekamo duel izmedju nas i njih. Mislim da je njihov problem neigranje Eriksena, ne znam sta AVB izvodi sa Holtbyem, ovaj tri meca nije poceo, tek protiv Svraka, u mecu kojem se mora reci, da je Krul dominirao, Spursi tu nisu imali ni srece. Takodje Moussa isto los ove sezone, ili bar ispod onog njegovog nivoa. A cak i ovako slab, njemu je statistika impresivna, 92% pass, preko 90% uspesnost u duelima i startovima na loptu, ali opet nekako Sandro ima prednost u poslednje vreme.

                              U pravu je Mauricio, trenutno je konkurencija na Morganovoj poziciji u Francuskoj takva, da on ne moze ni prijateljske da igra.
                              Uzimaju kad im dunu penal svaku 3. tekmu.

                              Ocajan trener sa jos ocajnijim ofanzivcima ne moze nista da uradi. Soldado, Defo, Lamela, Tausend, Lenon, Cadli, Sigurdson. Ovo njima igra krila i napad. Sa onakvim trenerom ne mozes ovde nista. 6. mesto plafon za njih.

                              Medjusobni duel moze da ode ovako ili onako. Treba gledati kontinuitet. Oni konstantno nazaduju, mi konstantno napredujemo. Klasa smo za njih, kao i Arsenal, Junajted, Siti i Celsi. Sa Sautemptonom i Evertonom treba sacekati. Taj medjusobni jebi ga, sa Lukasem i Hendersonom koji se uvaljuju Dzerardu i skracuju mu prostor na jacim gostovanjima verovatno nece proci kako treba sa njihovim fizicki dominantnim veznjacima. Ako pustimo muda i budemo igrali nasu igru opracemo ih bez problema, kao i ostale jace ekipe sto ocekujem da urade.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Ali mnogo jak igrac, sigurno top5 najjacih zadnjih veznih lige.
                                Ma dzaba, sjajan je on, ali Pogba, Blaise ispred njega lagano.
                                Wanyama i on cine mnogo jak tandem, velikim delom "krivci" za ovako mocnu odbranu Svetaca.

                                E pa jbg Nash, taj duel ce pokazati i nase i njihove slabosti. Nasa je upravo Lucas, i Hendo kada se gubi, njima napad. Ni mi nemamo bolja krila Nash, oni cak imaju i jaca. Ali mi imamo ovaj dvojac i Coutinha, to nas vadi.
                                Last edited by Freshman; 11-11-13, 18:11.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X