Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Moje misljenje je da u sebi pucas od nervoze , a ovdje pises totalno drugacije.
    Ne pucam od nervoze. Radim matematiku, pa trebam malo i da ucim poslije
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Mozda neki ne znaju, ali ja znam, jer sam ga pratio. Covjek je bio lud, apsolutni kreten. Silovao je zenu u Amsterdamu za vrijeme repki. Toliko se kacio sa ljudima da je jednostavno bilo cudo kako je nekad ostajao uopce na terenu. Viera ga je htio par puta slomit kolko mu je isao na kurac, a ni Henry ga nije bas nesto gotivio.. Kada je silovao tu zenu Wenger je stao iza njega, a onda ga je i zena Bouchra podrzala. Da ga je tada Wenger odjebo kite bi on sada igrao u Unitedu ili nekom jacem klubu..
      Citas li ti svoje postove?Malocas si napisao da bi covek i dalje igrao u Holandiji.Ma kakav god da je bio kao licnost nasao bi se trener koji bi to trpeo.Vec tada je mogao bilo koji jaci klub koji stoji dobro sa parama iz Lige Petice , jer su znali o kakvom se potencijalu radi.On je 2002 proglasen za najboljeg mladog igraca, a u holandska liga posto je tada bila medju jacim ligama svakako je jos vise privuklo paznje na njega.Nije VP tek tako odjednom eksplodirao, sigurno ga je pratilo nekoliko evropskih skauta vec neko vreme.I cak da nije presao u Arsenal, nikada ne bi znao da li bi on zavrsio u Junajted, jer bi tu trebalo dosta stvari da se poklopi u njegovoj karijeri pocevsi od kluba u kojem prelazi, trenera i dosta sitnica.

      Comment


      • Bio sam malo nejasan. Mislio sam da Wenger nije stajao uz njega kada je stajao, te da ga je se tad rijesio tesko da bi Persie bio igrac kakav je sad i da bi vjerovatno igrao u Holandiji jer bi se vratio tamo..

        U svakom slucaju ne interesuje me to smece od covjeka. Dok je igrao u Arsenalu ja sam znao da je on smece od covjeka i tek u posljednoj sezoni sam ga nesto vise poceo gotiviti..
        Last edited by maliajnstajn; 10-11-13, 19:47.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • To da igrac ne proslavlja golove protiv bivseg kluba je mozda i nesto najgluplje sto postoji u fudbalu.
          sigpic

          Comment


          • Top 8 losses this season, all competitions: Man City 5, Arsenal 4, Man United 3, Chelsea 3, Liverpool 3, Spurs 3, Southampton 2, Everton 2.
            ....
            sigpic

            Comment


            • Kakva greska Arapa, Mancini izmislio fudbal za Pelegrinija.
              sigpic

              Comment


              • City kapiram sve na gostovanjima. Ne, zajebao ih je i Bayern kod kuce...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne pucam od nervoze. Radim matematiku, pa trebam malo i da ucim poslije
                  A je l` to matematika kako da Arsenal ostane na kraju sezone medju prva tri ili ... ?

                  Nije sada sto smo dobili derbi nego ja zaista nisam video Arsenal kao ekipu koja je u stanju da odrzi prvo mesto,nanizali su pobede,navijaci su bili napaljeni ali ja i pored toga kazem da mi nikako nisu za sampiona = nema teorije.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    A je l` to matematika kako da Arsenal ostane na kraju sezone medju prva tri ili ... ?

                    Nije sada sto smo dobili derbi nego ja zaista nisam video Arsenal kao ekipu koja je u stanju da odrzi prvo mesto,nanizali su pobede,navijaci su bili napaljeni ali ja i pored toga kazem da mi nikako nisu za sampiona = nema teorije.
                    Matematika za ekonomiste...

                    Duga je sezona..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Soldado has had 26 shots in the PL so far. Exclude pens and he's scored 1 from 23. He cost £26m #value
                      ...
                      sigpic

                      Comment


                      • Jos jedna statistika, za drugi londonski tim.

                        "Arsenal have NEVER won the league when they've lost at Old Trafford."
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne znam zasto za londonski tim kada je United 1 bod iza njega...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Jos jedna statistika, za drugi londonski tim.



                            Tradicija je tu da se rusi...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Premier League ‏@premierleague 51m
                              Southampton have 17 more points in the #BPL than they did at this point last season
                              Koji napredak...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Obratite paznju na golmana kada velicanstveni Ramsey prilazi golu. Mislim da je Westwood u pitanju.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X