Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Diskutabilna situacija maločas kada su igrači Tottenhama tražili penal, čini mi se da jeste bila ruka, ali sudija nikako nije mogao to da vidi. Al' sumnjam da bi nešto napravili i sa penalom, da im Krul ubije volju za fudbalom. Ništa od Eriksena, zicere promašuje i u kadru je samo kada je prekid u pitanju, tanko skroz kao i od cijelog sastava Tottenhama.
    Last edited by Merlin; 10-11-13, 13:55.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Zivo me zanima razlog zbog cega RVP odsustvuje.

      City ako pobedi Sunderland sa 1-0 bice odlicno, u prvom timu su i Milner i Javi Garcia, po meni njihovi najslabiji igraci + nema Davida Silve.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Kakva pobeda Njukasla

        Comment


        • Ovaj Newcastle ne moze da te ne nervira :/

          Dobiju Chelsea i Tottenham bez primljenog gola i sad kad covjek pomisli zaigrat ce bas bas fino , izgubit ce kuci od Norwicha garant
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Zivo me zanima razlog zbog cega RVP odsustvuje.

            City ako pobedi Sunderland sa 1-0 bice odlicno, u prvom timu su i Milner i Javi Garcia, po meni njihovi najslabiji igraci + nema Davida Silve.
            Navodno istegao preponu..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Njukastl nek nam samo nastavi ciniti usluge,vraticemo sa kamatom,pri kraju prvenstva kad steknemo zalihu finu moram da pohvalim Krula odavno bolje golmansko izdanje nisam video,tj,zadnjih par sezona verov.
              sigpic

              Comment


              • Opet Gaćerini!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Tottenhem je jedino sa Arsenalom igrao sto se tice jacih protivnika, a tek mu predstoje utakmice sa Liverpoolom,Celsijem,Sitijem i Junajtedom. Tek ce u tim utakmicama da gube bodove.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Tottenhem je jedino sa Arsenalom igrao sto se tice jacih protivnika, a tek mu predstoje utakmice sa Liverpoolom,Celsijem,Sitijem i Junajtedom. Tek ce u tim utakmicama da gube bodove.
                    igrali su i protiv Celsija na WHL-u, 1:1 bilo

                    Comment


                    • E na taj mec sa Celsijem sam zaboravio.

                      Evo Bardsley i 1-0 za Sunderland. Kazem ja tesko ce Siti ovde pogotovo sa Milnerom i Garciom.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Milner i Garcia u postavi... Jos da ubaci Rodwella i kompletirani su...

                        Navasa mora podhitno da ubaci...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Arsenal: Szczęsny; Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs; Arteta, Flamini; Cazorla, Ramsey, Özil; Giroud

                          United: De Gea; Smalling, Vidic, Evans, Evra; Valencia, Jones, Carrick, Kagawa; Rooney, Van Persie
                          Da se zaokruzi odlicna nedelja!
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Spremi mesto za avatar.

                            Comment


                            • Ne izazivaj srecu moj Brajksone, inace ces morati da nosis logo Eredivizije.
                              Da bude remi pa da obojica nosite avatare koje ste jedan drugom namenili bilo bi idealno.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Ne izazivaj srecu moj Brajksone, inace ces morati da nosis logo Eredivizije.
                                Da bude remi pa da obojica nosite avatare koje ste jedan drugom namenili bilo bi idealno.
                                Siguran sam da Mojzi gazi ovaj plitak potok.

                                Evo ovaj napadač iz lige nam Holandije što ga letos Freško nahvali, šta je ovo majko mila, dobar je za šumu, jak, može da nosi one trupce.

                                Siti mi lako ruši tkt, kao i Čelzi juče

                                Comment

                                Working...
                                X