Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Benteke jebem ti ne smijem ni reci. Bog je kreten. Ovakva sranja koja sam danas vidio nisam vidio nikad.

    Ako ovo neka kazna nek me kazni na drugi nacin a ne da mi ovako zuvce cijepa
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ocekujem i Svonsi danas da iznenadi, Boni brat bar 2 komada
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Jebem ti pocetak ovakav, povredi se i ono sto nije bilo povredjeno...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Weimann me odusevio

          Comment


          • Los start za Arsenal, poraz u prvom kolu na svom terenu, i to od Ville. Bez ozbira sto je sudija imao svoj dio u ovome, Arsenal sa ovakvom igrom nije nigdje pristao. Jos ako ih Fener izbaci iz lige prvaka, nastat ce pravi haos.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Ocekujem i Svonsi danas da iznenadi, Boni brat bar 2 komada
              Valjda nece Mada ...
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • au kako pade sanja

                mi smo finu igru pokazali ako dovedemo williana i suarez ako bude igrao kako zna, ispred Arsenala smo , jedino ako se wenger ne trgne pa dovede nekoga


                sto se tice svonsija, mogli bi da iznenade ;)
                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 17-08-13, 16:56.

                Comment


                • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                  au kako pade sanja

                  mi smo finu igru pokazali ako dovedemo williana i suarez ako bude igrao kako zna, ispred Arsenala smo , jedino ako se wenger ne trgne pa dovede nekoga


                  sto se tice svonsija, mogli bi da iznenade ;)
                  Vidi njih sto su se utripovali.

                  Comment


                  • To je ono sto ljudi kazu "karma is a bitch" i ovome smo Batica i ja nocas pricali. Otisao Ferguson, Siti i Celsi menjali trenere, Liverpul i Totenhem tek grade svoje projekte sa mladim trenerima. Idealna pozicija za Vengera da uradi nesto jer jedini ima kontinuitet i pritom je zadrzao kostur tima, prvo leto posle ko zna koliko da mu kljucni igraci ne idu. Navodno nikad vise para. Prakticno sve zavrsi sa Iguainom i krene da juri nerealnu metu + izigrava nekog smekera sa tom jednom funtom i cirkusom po medijima gde njegov najveci uvlakac Dzon Kros iz dana u dan daje najmanje 50 netacnih informacija. Ima Gustava na ziceru, jedina konkurencija jebeni Volfsburg i on opet to ne koristi. Idealna, bas idealna sansa za Arsenal ove sezone ali mag igra svoju igru. Odatle takav baksuzluk danas, moguce i tokom citave sezone.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam dal je neko spomenuo al sto covek ne izvrsi trecu izmenu ?????? zar ne treba neko svez malar bilo ko...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                        au kako pade sanja

                        mi smo finu igru pokazali ako dovedemo williana i suarez ako bude igrao kako zna, ispred Arsenala smo , jedino ako se wenger ne trgne pa dovede nekoga


                        sto se tice svonsija, mogli bi da iznenade ;)
                        Polako s tim, moramo mi jos da mleka da pijemo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Weimann me odusevio
                          Umeo je on tako i prosle sezone, jako dobar igrac, koji eto u senci Bentekea, doduse citav tim Vile je u senci Belgijanca... Sto se tice Arsenala, no comment...

                          Sveci dobili, jbg nisam gledao taj mec onoliko koliko sam hteo i mogao, dva jako dobra tima, i genije late bloomer Lambert, obozavam tog lika. Zmajevi iz Kardifa, posto vise nisu plave pticice od kako ih ovi iz Azije preuzese dobise lepu dobrodoslicu od WH-a.

                          Ricky ga zabio vidim, i taj ce imati paklenu sezonu. A sada cekamo Bonya i jedno 2 komada, da pokaze Brajkuli ko je gazda...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by DelijaHool View Post
                            Не може се пожелети лепши деби за Луну..
                            Jebote, ti ko da sve vreme pratiš Čelzi, a ne Arsenal. Mislim, ok da hejtuješ ostale londonske rivale, but, come on ...
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Код овог последњег гола је можда и Мертесакер крив јер није кренуо одмах да се враћа у одбрану. Човек је блејао у нападу после корнера и када су ови већ узели лопту. Уместо да трчи назад он стоји код њиховог казненог, и тек на крају кренуо да трчкара.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Polako s tim, moramo mi jos da mleka da pijemo.
                                ma znam nego sam poredio danasnje igre liverpoola i arsenala

                                mala pauza pa prelazimo na svonsi, kolko mi je samo falio ovakav vikend

                                Comment

                                Working...
                                X