Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj ovo da mi radite sad

    Comment


    • Ovo je tekma za Fergia. Mozda im je i uletio na poluvremenu da ih malo izfenira hahah
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Zakopaj se u zemlju leba ti.

        Ovo je trebalo da bude jedna rutinska pobeda, a ne preokret u poslednjih 15 minuta.

        Comment


        • Пајо ниси укапирао фору

          Comment


          • Ta nazovi tvoja fora je mozda samo prvi put bila dobra, nakon ponavljanja ubio si dusu u njoj.

            **** te Paja u dupe!!!

            Comment




            • Comment


              • Сад је баш била фора, пре сам слику качио јер је сам био мишљења да Мојзи зна занат, а у ствари је тренер за бод, тотално безидејно изгледа овај Јунајтед ако ме баш питаш, нема ту печата који требер треба да удари, гледаш меч и не видиш идеју. Надам се да ће одрадити на зиму нешто у прелазном року па да видимо шта може човек и да ли ишта може, тј. да ли је за даље од екипе која има амбицију да буде ту у средини. Дакле, ово последње постављање слике је више спрдање на то да га сви пљују, па као сада се ја појавим и индиректно напишем "Мојес је отац", трол дакле, ниси укапирао Пајо, ниси ;)

                Плус овом Јунајтеду треба озбиљан ремонт, бар 7 играча, одбрана никада слабија и није ми јасно зашто их Мојес бар не намести да се лепо бране јер је човек добар тактичар, овом Јунајтеду свака екипа у лиги да гол.
                Last edited by Brajkula; 26-10-13, 17:27.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  овом Јунајтеду свака екипа у лиги да гол.
                  Nije Celzi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Nije Celzi.
                    Па кад вас је Мурињо преценио и отишао на Трафорд да игра на бод, сутра да се игра та текма сигурно би га Челзи уљуљао.

                    Comment


                    • Southampton nastavlja sa odlicnim partijama, imaju vodjstvo 2:0

                      Comment


                      • Sad sam tek video gol Sturridga jer sam gledao samo prvo poluvreme perfekcija. A za Suareza samo jedna rec, TATA.

                        Comment


                        • Sveci ako dobiju ovu tekmu imat ce 18 bodova nakon 9 kola,prosle godine su toliko bodova imali nakon tacno 20 kola...Mauricio pravi ozbiljnu ekipu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Saints-i u najgorem slucaju cetvrti nakon ovog kola. Ajde sto su gotivna ekipica, nego ljudi rasturaju sa igrom. A secam se kako je bila prica da je Pocchetino levat. To ona fora kao sa Garciom.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment




                            • Kakav osjećaj genijalnog Sturridgea...
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Сад је баш била фора, пре сам слику качио јер је сам био мишљења да Мојзи зна занат, а у ствари је тренер за бод, тотално безидејно изгледа овај Јунајтед ако ме баш питаш, нема ту печата који требер треба да удари, гледаш меч и не видиш идеју. Надам се да ће одрадити на зиму нешто у прелазном року па да видимо шта може човек и да ли ишта може, тј. да ли је за даље од екипе која има амбицију да буде ту у средини. Дакле, ово последње постављање слике је више спрдање на то да га сви пљују, па као сада се ја појавим и индиректно напишем "Мојес је отац", трол дакле, ниси укапирао Пајо, ниси ;)

                                Плус овом Јунајтеду треба озбиљан ремонт, бар 7 играча, одбрана никада слабија и није ми јасно зашто их Мојес бар не намести да се лепо бране јер је човек добар тактичар, овом Јунајтеду свака екипа у лиги да гол.
                                To kolko ti je dobra fora vidi se po broju lajkova.Ubilo se koliko ti ljudi cene foru, verovatno su i oni smoreni ko ja.Verovatno vecina bi te rado stavila na ignore s obzirom kakve postove ostavljas u ovoj temi.Cini mi se da si ih pre dobijao vise lajkova za istu sliku?

                                Znas kad ce oni da dovedu sedam igraca koji ce ako nista drugo da budu u rotaciji?Nikad, zato sto nisu Siti.Za ocekivati je da ce postepeno da dovedu pojacanja, a sada na zimu se ocekuju levi bek i kreativac.Na leto sigurno dolazi jedan stoper(mozda dva) i eventualno jedno krilo posto sam siguran da ce na kraju sezone da odu Jang/Kagava.Ostali koji budu dovedeni, najverovatnije ce to biti ''pojacanja za buducnost''.Everton pod Mojesom nikada nije vazio za defanzivnu ekipu, a sada posto je ovo novi pocetak za Mojesa u neku ruku sam i ocekivao sam da ce tu da bude problema i da ce s vremenom bolje da nastimuje to.

                                Comment

                                Working...
                                X