Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Jbt vi ste stvarno toliko iskompleksirani nama, da morate uvek da nas spomenete.
    A vi cvjećke na svaku zajebanciju se ložite i primate se k'o da vam je u pitanju rod rođeni. Ohladite malo, gledajte svoja posla, a eto ja nemam pametnija posla nego da ispoljavam kompleks koji mi je nabio United.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Mrtvilo na forumu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Mrtvilo na forumu.
        Bas nidje nikoga i dosadno pravo
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sad se pitam kako izdržimo tokom ljetne pauze. Koja monotonija i mrtvilo vlada kada nema tekmi samo jedan vikend.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Mrtvilo na forumu.
            Pa bacite nesto da pricamo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Sad se pitam kako izdržimo tokom ljetne pauze. Koja monotonija i mrtvilo vlada kada nema tekmi samo jedan vikend.
              Imamo prelazni rok a i nekon 2-3 nedelje pocinju pripremne utakmice. Tad i nije toliko dosadno, koliko je kada su reprezentativne pauze. Tada je ubedljivo najgore.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Imamo prelazni rok a i nekon 2-3 nedelje pocinju pripremne utakmice. Tad i nije toliko dosadno, koliko je kada su reprezentativne pauze. Tada je ubedljivo najgore.
                Jedino prijelazni rok da donese malo uzbuđenja koje Premiership može ponuditi, a prijateljske tu i tamo, nađe se nešto zanimljivo al' uglavnom je to čista formalnost.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Jedino prijelazni rok da donese malo uzbuđenja koje Premiership može ponuditi, a prijateljske tu i tamo, nađe se nešto zanimljivo al' uglavnom je to čista formalnost.
                  Ma jasno, ali eto, mozda vidis novo pojacanje, mozda vidis nekog klinca iz akademije, pa ti bude zanimljivo (makar je meni tako). Igra se nesto makar.

                  A danas, samo je teniski deo foruma bio aktivan i to je to.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma tad se nesto u medijima bar desava ovako svi pricaju o repkama
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ne znam jel već bilo ovo

                      http://www.hammersbalkan.com/red-bul...u-ligu-prvaka/

                      Comment


                      • Bezveze, a najgluplje mi je ono dodavanje Red Bull ispred imena kluba.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ne uklapa mi se Red Bull u engleski fudbal, pa to ti je! A probao sam, nije da nisam! Probao sam da zamislim to ispred imana svakog kluba iz svih engleskih liga! i opet nista! Najblize resenje mi je bilo Red Bul Torki, ali ipak, ni to ne!

                          Comment


                          • Ma Liverpool sigurno nece. Kao prvo navijaci nece dozvoliti, a tako mislim i na ostale klubove, malo vece.

                            Comment


                            • Darron Gibson out for up to nine months with damaged knee ligaments
                              http://www.theguardian.com/football/...ury?CMP=twt_gu

                              Cao karijero.
                              sigpic

                              Comment


                              • Gledam Macclesfield-Southport i uzivam! Kako volim ostrvski fudbal, narocito nize lige!

                                Comment

                                Working...
                                X