Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vilsira povrede unistavaju i pitanje je da li je on sada bolji (ili gori) igrac od onoga koji je bio motm protiv Barselone. Ovaj decko na mala vrata napreduje neverovatnim koracima + mislim da je svestraniji od Vilsira. Videcemo vec, zelim obojici lepu buducnost.
    sigpic

    Comment


    • Oko Jacka je realno ogroman hype, jer Engleska kuka za takvim igracem, liderom, jer iz prosle generacije nisu uspeli nista da izvuku (sto je bilo teze nego da naprave rezultat, al' ajde), a i u Arsenalu od Adamsa nije bilo deteta kluba te klase, i nekog kome se projektuje kapitenska traka. Zato je Ross tu na "malim vratima" u odnosu na Jacka, sto mu je i u neku ruku bila prednost, nigde pritiska javnosti, nigde breme ocekivanja, sve lagano i polako. Jack je trenutno slabiji od Barkley-ja, ali mislim da ima vise prostora za napredak, mada im je i stil igre znatno drugaciji, iako igraju na slicnim pozicijama. Jack je onaj koji povlaci napad u kontri, i priprema asistencije, a Ross je konkretan, daje golove i asistencije, i ta statistika je nesto sto takodje Jacku takodje dosta "obara" reputaciju. Na tome mora da poradi, ima killer instinct, i Neville je pricao o tome, ali trenutno ne moze da to iskaze u Arsenalu zbog toga sto igra van pozicije (mada mu nije pozicija nije jasna, previse razlicitih karakteristika, a ni u jednu poziciju se ne uklapa u potpunosti), a i Remzika mu ne da prostora da se proslavi.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Sta reci a ne zaplakati, tacno sam znao da ce Lukaku da ide preko 20 plus u ovoj sezoni, a jebeni MUrinjo ga salje na pozajmicu. JEbo ga onaj Oskar maneken u 3 lepe materine i tores mustikla. MRs

        Comment


        • Bogovi kao i uvek.

          sigpic

          Comment


          • Za koji dan mi stize opaka majica, moracu da se hvalim! Videcete!

            Comment




            • sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ajmo Remzika mos ti to
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Manchester City FC ‏@MCFC
                  TEAM NEWS: Hart, Zabaleta, Kolarov, Kompany (C), Lescott, Milner, Fernandinho, Toure, Silva, Aguero, Negredo
                  SUBS NEWS: Pantilimon, Richards, Clichy, Nastasic, Navas, Nasri, Dzeko
                  Official Everton ‏@Everton 21m
                  Everton (to face Man City): Howard, Baines, Distin, Jagielka (c), Coleman, McCarthy, Osman, Naismith, Barkley, Mirallas, Lukaku.
                  Everton subs: Robles, Gibson, Heitinga, Jelavic, Kone, Deulofeu, Stones.
                  Pelegrini sa dosta drugačijim sastavom u odnosu na utakmicu sa Bajernom
                  Last edited by ognjen; 05-10-13, 12:16.

                  Comment


                  • Mourinho je definitivno pogresnog covjeka poslao na posudbu ;)

                    Kakva zvijer !
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ау Лукаку па немој бре човече!

                      Comment


                      • Kakva zverina

                        Ali evo ga i Negredo. Vrh tekma!

                        Comment


                        • Lukaku bogotac, al im se popisao, al zato Negredooo.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Хаха..биће овде свашта.

                            Comment


                            • Kakav pass najboljeg , Negredo koristi za 1-1
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Vrh tekma, bice ovde kisa golova, al svidja mi se kako igra everton.
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X