Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trpaj mrtvog Hughesa, samo trpaj!
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Trpaj mrtvog Hughesa, samo trpaj!
      Ne znam da li postoji odvratniji trener od njega(neracunajuci srpske trenere).
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Ne znam da li postoji odvratniji trener od njega(neracunajuci srpske trenere).
        Samo mi nije jasno kako on i dalje dobija ponude iz PL
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ne znam da li postoji odvratniji trener od njega(neracunajuci srpske trenere).
          Pardew mu je blizu. Ali nedovoljno blizu.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Samo mi nije jasno kako on i dalje dobija ponude iz PL
            Veze, menadzeri... To sto to nije u belom svetu tako seljacki kao ovde, ne znaci da ga nema, samo se radi u manjoj meri i bolje je upakovano.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Pardew mu je blizu. Ali nedovoljno blizu.
              Jbg Pardju je ipak napravio rezultat u jednoj sezoni, znas kad ce Hjuz da bude u 5 u Engleskoj?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Jbg Pardju je ipak napravio rezultat u jednoj sezoni, znas kad ce Hjuz da bude u 5 u Engleskoj?
                Bio covek 6. sa Blackburnom, a i ne radi se samo o trenerskim nesposobnostima, nego i o ponasanju.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ma gomila ostrvskih trenera je imala tu sezonu bljeska, zasnovanu na dobrom startu. Izlistajte tabele godinama unazad i videcete sve. Bio je i Mojes 4. sa Evertonom pa vidimo da je sabloner najveci. Jednostavno da bi bio upoznat sa radom trenera moras samu ekipu pratiti. Martinez se vecito mucio s Viganom ali on u sezoni 11/12 kad su ga bas svi otpisali covek promeni na 3-4-3 i lagano ostane do kraja. Kad bi neki Pardju, Hjuz, Mojes ili Hodzson tako nesto uradio?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ma gomila ostrvskih trenera je imala tu sezonu bljeska, zasnovanu na dobrom startu. Izlistajte tabele godinama unazad i videcete sve. Bio je i Mojes 4. sa Evertonom pa vidimo da je sabloner najveci. Jednostavno da bi bio upoznat sa radom trenera moras samu ekipu pratiti. Martinez se vecito mucio s Viganom ali on u sezoni 11/12 kad su ga bas svi otpisali covek promeni na 3-4-3 i lagano ostane do kraja. Kad bi neki Pardju, Hjuz, Mojes ili Hodzson tako nesto uradio?
                    Ostao je u ligi tako sto je tukao nas na Emiratesu, i United, valjda kod kuce.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ko ce u Sanderlend zna li se?
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Ostao je u ligi tako sto je tukao nas na Emiratesu, i United, valjda kod kuce.
                        I Liverpool u gostima,brat...kasnije izgubio na Bridgeu 2:1 skroz nezasluzeno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Ostao je u ligi tako sto je tukao nas na Emiratesu, i United, valjda kod kuce.
                          Dobio i nas na Enfildu 1:2 ali poenta je u toj promeni formacije. Koldvel mrtvi dobar skakac samo i ovako inace rupcaga sa 4 u liniji ali sa dvojicom brzih pored sebe (Figeroa i ne mogu drugog da se setim) je to potpuno drugacije. On ide na spica da se rve, drugi odradjuje korekciju, treci pokriva igraca najblizeg protivnickom spicu. Ispred MekKarti i Diame ciste sve moguce a zbog trojice pozadi mogu dosta da se ubacuju napred. Besezur i desni spoljni(tu se bas dosta igraca izrotiralo) su imali iskljucivo takticke zadatke u zavisnosti od protivnika a trojka Mozes - Di Santo(Rodaljega) -Maloni je dobila punu slobodu napred, sa manje defanzivnih zadataka su se opustili i pokazali da znaju fudbal.
                          sigpic

                          Comment


                          • Neočekivano Sunderland pravi presing u ovih prvih 15 minuta utakmice. Očekivao sam da će Liverpool biti taj koji će izvršiti pritisak na početku meča, kao što je slučaj bio u prethodnim mečevima. Sunderland nešto bolji, imaju više loptu u svom posjedu, ali ništa konkretno. Šteta za onaj milimetarski ofsajd Škrtela.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Jel vi imate problem sa slikom na sportklub-u?

                              Comment


                              • Kako puce precka jbt

                                EDIT: Danny u pravo vrijeme na pravom mjestu,rukica lagano
                                Last edited by AK47; 29-09-13, 16:30.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X