Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Хтедох написати да само чекам слободњак за Сити и Туре даје гол, кад ево Јаја Баја може како хоће..БОГОТАЦ !

    Comment


    • Sreća te ovaj zapeo ko sivonja.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Читао сам, али реко ајде да испаднем срце

        Да не буде тоталан оф да напишем да је мени Фулам преготивна екипица што се имена тиче, али не могу вола у дупе да убоду
        Mozda mogu u hrbat

        Et' vidis da mogu, upravo izjednacise.

        Kako to Yaya ubada, skoro svako kolo po gol. Klasa igrac.

        Comment


        • Jaaao koji gol da Siti... jaooooo
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Budi srecan sto mozes i to da gledas neki od nas imaju trudnu devojku koja gankuje TV 12 sati dnevno pa moramo preko budjavog wirelesa da hvatamo strimove
            Mašala! Fakat mi ne preostaje opcija nego da krenem da produkcijom mladog pokolenja, od SKa nema vajde.

            Comment


            • Ja ne znam do kada misli da jebe u mozak covjeka,oslijepio Mourinho definitivno valjda ce se dozvati pameti

              Danas da je igrao od pocetka mislim da bi dobili
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Sreća te ovaj zapeo ko sivonja.
                Сесењо сивоња. Гурнуће мој брат Мојес у другом РВП-а, чисто да се разреше неке недоумице ако исте и уопште и постоје, немој да ми се сикираш <3

                Kaко у игру уђе мој брат и велики мајстор, један од ретких у лиги, Брајан Руиз и одмах "He score" !

                Comment


                • Mislim da je jedino Smoling/Evans gori tandem stopera od ovog..
                  Anderson i Nani promenljivo igraju.

                  To je sto sam uspeo da vidim za 45 min...
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Mora da se ubaci Silovatelj, da resi neke stvari .. Pa nece valjda da se brukamo sa Albionom

                    Comment


                    • Originally posted by Pablito View Post
                      Vidi, jel ima vise ljudi koje zanima ruska liga ili ljudi koji bi gledali MAN.UTD? Jel oni misle da cu ja da gledam rusku ligu ili man.shitty po sistemu daj sta das, ili cu pak da se pretplatim na neki nepotrebni paket sa dodatnih 50 kanala koji mi ne trebaju? I zasto SK jednostavno ne napravi 6 razlicitih paketa u svakom po jedan kanal? Ne, necu, SK gubi jednog vernog gledaoca.

                      I stvarno koja ti je to nacionalna televizija koja prenosi premier ligu?
                      Nema te nacionalne, ja sam pogresio, jer su svi izgubili prava, tj nisu platili prava na tu jednu tekmu za ovu sezonu, kao i BHT koji je prenosio obicno prosle sezone.

                      Ja ne znam je li ima, ali isto tako neko zeli da gleda i City, kao i Rusku ligu, ili Spansku ligu. Hoces da imas full access, pa moras to i da platis, SK sigurno ne zivi od vazduha. Sest razlicitih paketa ??? Cemu komplikovanje ??? Cuj gubi vernog gledaoca, a kada se Utd ponovo bude prenosio, kapiram da ces terati inat i gledati na streamu.

                      Ne mozes nikome ugoditi, i uvek imas ovakve gledaoce koji bi sve na tacnu...
                      Last edited by Freshman; 28-09-13, 15:58.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Zaboravio sam da kazem da je Dembele skoro pa onaj stari,kako bi on dobro dosao Cheleau jbt,bas su tanki u veznom redu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Zaboravio sam da kazem da je Dembele skoro pa onaj stari,kako bi on dobro dosao Cheleau jbt,bas su tanki u veznom redu
                          Imas onakve ofanzivne veznjake, pa bi i Moussu, nemoj da si alav...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Pa Ramires skuplji od njega...on doveo Williana za 38 miliona,a Chelsea nema zadnjeg veznog
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Pa Ramires skuplji od njega...on doveo Williana za 38 miliona,a Chelsea nema zadnjeg veznog
                              Ne znam sta da ti kazem, potez Williana mi je najcudniji, sem ono da se ukrade Spursima, ili mucenom Liverpoolu. Garantujem da bi sada Willian palio i zario u crvenom dresu...

                              Sta mislis za koliko bi ga Levy pustio, mislim za Moussu ???
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Nema te nacionalne, ja sam pogresio, jer su svi izgubili prava, tj nisu platili prava na tu jednu tekmu za ovu sezonu, kao i BHT koji je prenosio obicno prosle sezone.

                                Ja ne znam je li ima, ali isto tako neko zeli da gleda i City, kao i Rusku ligu, ili Spansku ligu. Hoces da imas full acces, pa moras to i da platis, SK sigurno ne zivi od vazduha. Sest razlicitih paketa ??? Cemu komplikovanje ??? Cuj gubi vernog gledaoca, a kada se Utd ponovo bude prenosio, kapiram da ces terati inat i gledati na streamu.

                                Ne mozes nikome ugoditi, i uvek imas ovakve gledaoce koji bi sve na tacnu...


                                Poenta onoga sto sam hteo da kazem jeste neka SK da svih 6 kanala u HD i neka odredi cenu za to i to je to. Mene zanima premier liga u HD formatu i spreman sam da platim za to.

                                Comment

                                Working...
                                X