Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velika sramota ako City ne dobije ovo sa 2 razlike!
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      I dalje prenose, zato su tu SK 4, 5 i 6. Tebe mozda ne interesuje, ali ima one koje interesuje, zato se program uskladjuje za sve. Man Utd nmg prenositi jer ih prenosi druga televizija sa nacionalnom frekvencijom, koja ima pravo da svake subote bira jedan mec koji ce se prenositi, u tom slucaju, SK ne moze da daje prenose na prva tri kanala. 100 puta je vec to objasnjavano...

      Vidi, jel ima vise ljudi koje zanima ruska liga ili ljudi koji bi gledali MAN.UTD? Jel oni misle da cu ja da gledam rusku ligu ili man.shitty po sistemu daj sta das, ili cu pak da se pretplatim na neki nepotrebni paket sa dodatnih 50 kanala koji mi ne trebaju? I zasto SK jednostavno ne napravi 6 razlicitih paketa u svakom po jedan kanal? Ne, necu, SK gubi jednog vernog gledaoca.

      I stvarno koja ti je to nacionalna televizija koja prenosi premier ligu?

      Comment


      • Svi se prave toše kada nešto pitaš ovde. Strimovi su krimnalni, Sop ne radi dobro, a neka TV sa nacionalnom prenosi MU, ali koja... ako hoćete biti toliko ljubazni dajte nešto, bilo šta.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • http://www.drakulastream.eu/static/p...404225871.html
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Izvoli Olja, nemoj da se ljutis http://www.viponlinesports.eu/footba...am-online.html

            Comment


            • auuuuu
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Sta promasismo

                Prvo precka, pa onda i ode lopta preko gola

                Comment


                • Loš strim, ali dovoljno da vidim Andersonovu prečku.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Loš strim, ali dovoljno da vidim Andersonovu prečku.
                    Сопкаст жено мој, живео онај ко га изумео http://soptv.ws/translations/6591-fu...-bromvich.html

                    Comment


                    • Ne čitaš srce, rekoh da mi ne radi.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Pablito View Post
                        Sta se ovo desava sa SK? Samo jedan prenos premier lige i to na dva kanala? Ranijih sezona su pokrivali sve utakmice, plus kupove, ovo sada je katastrofa, niti me zanima ruska liga niti me zanima primera (cast el klasiku) zanima me premier liga, po tome je SK bio simbol, sve je prenosio. Bio sam miran ranije jer sam znao da cu moci da pratim sve tekme Man. Uniteda sad su znaci odlucili malo da nas kecaju u mozak sa ovim izmenama u progrmaskoj semi
                        Budi srecan sto mozes i to da gledas neki od nas imaju trudnu devojku koja gankuje TV 12 sati dnevno pa moramo preko budjavog wirelesa da hvatamo strimove
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Слушати преносе утакмица на BBC 5 и гледати их истовремено на тв - непроцјењиво!
                          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ne čitaš srce, rekoh da mi ne radi.
                            Читао сам, али реко ајде да испаднем срце

                            Да не буде тоталан оф да напишем да је мени Фулам преготивна екипица што се имена тиче, али не могу вола у дупе да убоду

                            Comment


                            • Najbolji <3

                              0-1 City , ova igra Ville je uzasna , ovo je nevjerovatno ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ko ce drugi nego Yaya majstor..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X