Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sudija je samo čekao bilo šta između Vertongena i Toresa da nekome podari crveni. Naravno, ovo je totalno neopravdano bilo prema Toresu
    Last edited by ognjen; 28-09-13, 14:29.

    Comment


    • Sad ce Pevci da povedu, ajde bre

      Comment


      • Posten rezultat samo sto je onaj crveni bio cisto proseravanje al ajde , valjda ce famozna komisija pregledati i ovaj slucaj .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Posten rezultat samo sto je onaj crveni bio cisto proseravanje al ajde , valjda ce famozna komisija pregledati i ovaj slucaj .
          Aj sto je posten, al' sto nama odgovara.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Мајк Дин! ...........................................

            Comment


            • Na kraju ipak pravedan remi. totenhem bolji u prvom, celzi u drugom. Steta za onu stativu u 44 minutu. Onda se u drugom previse povukli i kazna. Na kraju sam se bojao za preokret. Crveni hvala bogu, nije bio, al to mu je za ono samaranje kod prvog naguravanja. Al taj crveni "kasno" dosao pa nije bilo vremena za nista, sem sa onaj sut Sigurdsona. Dembele i Sigurdson kod nas najbolji. Al dobro, ja sam pricao da se trofeji i dobar plasman ostvaruju pobedama protiv "slabijih" timova, a to nama za sada dobro ide.
              sigpic

              Comment


              • Villa bez Agbolahora i bez Bentekea, ocekujem demoliranje Citya...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ako je Tores dobio crveni onda je trebao i Vertongen. Ono je sramota -.-.Zasluzili su obojica crveni u toj situaciji. A ne samo jedan.
                  Last edited by Bonomo; 28-09-13, 15:00.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Sta se ovo desava sa SK? Samo jedan prenos premier lige i to na dva kanala? Ranijih sezona su pokrivali sve utakmice, plus kupove, ovo sada je katastrofa, niti me zanima ruska liga niti me zanima primera (cast el klasiku) zanima me premier liga, po tome je SK bio simbol, sve je prenosio. Bio sam miran ranije jer sam znao da cu moci da pratim sve tekme Man. Uniteda sad su znaci odlucili malo da nas kecaju u mozak sa ovim izmenama u progrmaskoj semi

                    Comment


                    • Originally posted by Pablito View Post
                      Sta se ovo desava sa SK? Samo jedan prenos premier lige i to na dva kanala? Ranijih sezona su pokrivali sve utakmice, plus kupove, ovo sada je katastrofa, niti me zanima ruska liga niti me zanima primera (cast el klasiku) zanima me premier liga, po tome je SK bio simbol, sve je prenosio. Bio sam miran ranije jer sam znao da cu moci da pratim sve tekme Man. Uniteda sad su znaci odlucili malo da nas kecaju u mozak sa ovim izmenama u progrmaskoj semi
                      I dalje prenose, zato su tu SK 4, 5 i 6. Tebe mozda ne interesuje, ali ima one koje interesuje, zato se program uskladjuje za sve. Man Utd nmg prenositi jer ih prenosi druga televizija sa nacionalnom frekvencijom, koja ima pravo da svake subote bira jedan mec koji ce se prenositi, u tom slucaju, SK ne moze da daje prenose na prva tri kanala. 100 puta je vec to objasnjavano...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Koja TV sa nac. frek. prenosi MU?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa verovatno neka iz Bosne, tipa OBN i tako to

                          Comment


                          • E pa, za Mourinha jedno ironicno i jedno iskreno bravo... ironicno za sastav koji je izveo na pocetku, sa Ramiresom na desnom krilu, da zatvori mocnog Naughtona??? Naravno opet krenuo bez Mate, ali eto, progutao je svoj ponos i ubacio ga odmah na poluvremenu, za sta zasluzuje pohvale. Mnogo je bolje delovala ekipa sa Matom u drugom poluvremenu, ipak je trojka Mata-Hazard-Oscar najbolja za Chelsea, pametni su to igraci, znaju da menjaju mesta, imaju odlicnu kretnju, ne mora niko da bude prikucan za krilo ili 10-ku... Na kraju je mogao Chelsea i do pobede da je Schurle bolje reagovao, steta bas. A onaj crveni za Torresa je smejurija, jbg, bio je nervozan i cudi me da nije dobio zuti za ono "samaranje" Vertonghena, ali kad nije tad, svakako nije trebalo za onaj duel u skoku... Mogli bi to da mu poniste, mada tesko posto nije u pitanju direktan crveni, nego drugi zuti, a zuti kartoni se ne ponistavaju...
                            sigpic

                            Comment


                            • Puce mi sop...
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • I meni
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X