Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Колико се погубимо у одбрани кад се врате крила.
    Ово је ужас, ево сад замало и други.
    Ивановић избија лопту Луиз блеји..

    Comment


    • Najbolja igra Tottenhama do sada, haman da će oni tek pokazati svoju snagu. Chelsea jebeno bezidejan, ne znam šta Mou radi i šta hoće da dokaže.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Ubi Eden reprezentativnog kolegu

        Hugo svakim ispucavanjem pogodi saigraca u trepavicu , ko Xavi
        Last edited by Dale; 28-09-13, 13:14.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ali jace je pre Soldadovog loseg prijema/asistencije, kako je Eriksen pre toga primio loptu, sjajnim driblingom izbacio jednog, i povukao dvojicu, baca sjajan pas za Soldada, za celo to vreme Sigurdson koristi taj prostor koji mu je otvorio Eriksen i ubacuje se tacno izmedju linije dodavanja Soldada i Eriksena, i daje gol...

          Inace, primetio sam, Walker se polako vraca onoj staroj formi, dobro igra, for now...

          Ja ne vidim kako Chelsea ovde moze da da gol, niko nista ne igra. Hazard vec par meceva nevidljiv, a od njega se jedino i moze ocekivati neka ideja...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Motra Mou nesto da menja ovde, ocajno igraju u poslednje vreme .. Ako ovako nastave, Pevci se pevati

            Comment


            • Taman Celsi poceo da se vraca u igru i Paulinjo za malo da ih pokopa.Svidja mi se ovaj pritisak kokoski na kreativce posebno na Oscara i Hazarda ljudi nisu mogli loptu da prime kako treba :/
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Опет иста прича, опет иста игра..
                Микел и Лампард немају коме да одиграју, па нешто на центаршут са стране, неке дуге лопте..
                Много су јачи од Азара и Оскара на средини, одмах су ту Дембеле и Паулињо као бикови крв ти јебем!
                Рамирез не зна, јбг научиће млад је, тек му је 26.
                Сигурно да Тотенхем неће моћи притискати овако добро на средини целу утакмицу, па можда и створимо неку акцију данас.
                Шта сам дочекао да се молим да имамо корнер, јер изгледа само тако можемо да угрозимо противника ове сезоне..
                Нисам сигуран да и Мата може нешто допринети оваквом Челсију, али и да му завежу очи од Рамиреза је сигурно бољи.

                Само нека Мурињо вежба одбрану..

                Comment


                • Eriksen Kakav pregled igre ima taj dečko.
                  Taunsend se sprda po desnoj strani.

                  Comment


                  • Ajde losa igra, bezidejnost i sve to se desava ali prvi put vidim bilo koju Murinjovu ekipu da nema potrebno samopouzdanje. Tu bas nesto ne stima i problem uopste nije mali. Ako i sredi to, trebace vremena a do tad Siti pobeze.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ако се овако настави, побеже нама и Сити и Тотенхем и Арсенал..

                      Comment


                      • Najjace mi je kako Paulinho i Moussa vrse presing, idu bas visoko, a to se ocekuje i od Eriksena, a znamo da on i nije bas veliki radnik na terenu, i uvek ostane iza njih, na tom defanzivnom planu...

                        Spursi bi jos bolje delovali da imaju prodornije krilo po levoj strani, ali kad Gylfi daje golove, neka ga...

                        A sto se Plavaca tice, raspad sistema, pa oni ako ovako nastave, slabo da mogu konkurisati ne City-u, nego i Arsenalu. Ae Spurse necu da guram u tu pricu, mada....


                        EDIT: Evo Tata Mate u drugom...
                        Last edited by Freshman; 28-09-13, 13:48.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Znao sam da ce ovo da se desi , mozda ne na poluvremenu , ali sam fakat ovo ocekivao ..

                          Sad ce biti dosta opasniji ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Au Oskar krv ti jeb*m
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Torres izgoreo, dobro ga Jan nije premlatio zbog ovog...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Vidi ga tores..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X