Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako nije Reina, onda je Skrtel, ako nije Skrtel onda je Ager... ali hvala bogu danas je bio tu i jedan Minjole!

    Comment


    • Kad ti izbace grafiku na TV-u gde sutiras penale, ozbiljno treba razmisliti o promeni izvodjaca istih. Svaka cast Mignolet-u, ne sumnjam da je znao taj podatak. Svakako dobar znak za Liverpool, dobili su utakmicu u kojoj su imali velikih problema sa realizacijom i na kraju su izbegli kaznu, prosle godine bi verovatno igrali nereseno.

      Comment


      • Dobar LFC kada se vrati Suarez bice samo potrebna konstatnost i efikasnost i eto LS.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Pozdrav svima. Vec duze vreme pratim ovaj najbolji sportski forum, pa sam resio da se registrujem.

          Sto se same utakmice tice, Liverpul sjajan danas, golmani takodje. Ako se po jutru dan poznaje bice ovo fantasticna sezona.

          Comment


          • Begovic ako ovako nastavi brani u ligi prvaka naredne sezone, u nekom jakom klubu, a ni Mignolet nista losiji Subota je dobila svoj smisao

            Comment


            • Kakva utakmica, posle dosudjenog penala samo sto nisam poceo plakati. Derao se " pa zar opet posle sto suteva na protivnicki gol oni ce nam iz nicega dati gol" ali zato tu je bio novi ljubimac navijaca MIGNOLET !!!!
              Opet more propustenih sansi ali ipak dobro je to sto ima igre i sto se sanse prave pogotove protiv ovih mesara.

              Comment


              • Dear God, we are fucked!

                Comment


                • Cuvajte se Akija sada...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Dobrodošao Miloše ! Uživaju u druženju na forumu

                    Lepo, i jednostavno. Molim lepo !
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Dear God, we are fucked!

                      Ovo se na mene odnosi?

                      ajmo jedan po jedan
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Od Liverpula je zaista malo koja ekipa bolja u delu terena od 20 metara od naseg gola do 20 metara od protivnickog. Tih 60 metara je zaista majstorstvo i uzivanje. Ovih 40 zaista tanko. To je do glave. Jos nedovoljno samopouzdanja. Previse nesigurnosti kod svakog moguceg prekida i kad god protivnih ima loptu u tih 20 metara, postoji velika opasnost cak i ako su debili poput Stouka. To mora da se resava. Danas je proslo nekaznjeno, doduse zasluzeno jer smo igrom do 70. minuta i onakvim fudbalom to zasluzili ali poslednjih 20 panika i previse gresaka. Dobro je u neku ruku sto smo izgurali ovako, zbog samopouzdanja i probijena je ta barijera prvog kola. Osim Dzerarda, svaki igrac je imao bar jednu katastrofalnu gresku u poslednjih 20 minuta i Minjole takodje tad nije gresio ali u prvom smo mogli 3 puta dobro da fasujemo.

                        Momci su sjajni, plene fudbalskim znanjem. Kad se dodje do 20 metara od gola i kad treba u 2 pasa to zavrsiti, u 80% situacija se komplikuje. Videli ste svi da ima dosta znalaca na terenu ali neverovatno koliko su tanki u glavi. Eto, 3 boda za samopouzdanje. Protiv Vile mora sigurnije, mnogo. Ako bude kao danas necemo dobiti, Benteke i ekipa nisu ovakvi indijanci da to ne koriste.

                        Brendan opet kasni sa izmenama. Morao je bar jos jednu da napravi, videlo se da su pojedinci umorni. Doslo je do drasticnog pada. Ako ih nije dobro fizicki spremio, LS je misaona imenica mada mislim da je iskljucivo do psihe. Morao je da udje Alen ili Alberto da se igra na siguran pas i lagano sacuva prednost, da ne dolazi do ovog penala.

                        Najvise me raduju nova pojacanja. Ture za 10, Aspas pokazao skill, nepredvidivost, pozrtvovanje i savrseno pracenje igre a Sajmon losije poceo ali kasnije vise nego siguran. Ovaj penal nek bude okidac i da smo mirni bar 6-7 godina za golmana.

                        3 boda su najvaznija. Valjda polako naucimo da pobedjujemo. Mora jos mnogo da se radi. Sa ovakvom glavom ne moze vise od 6. mesta. Odbrana isto tanka, morali su Papu dovesti. Ager moze i mora bolje. Jedno je sigurno, da cemo igrati najlepsi fudbal uz Sautempton. Gde cemo zavrsiti, bog zna. U svakom slucaju trenutno nedovoljno za TOP4. Cekamo Sulju, ako bog da i Vilijana i cekamo da bivsi psiholog Ronija O'Salivena a sadasnji psiholog ekipe donese rezultat. Bilo je uzivanje gledati i ponovo osetiti PL. YNWA!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sjajna utakmica danas, i na predivan nacin otvorena nova sezona Premijer lige. Izuzetno jak tempo od samog starta utakmice, puno sansi je LFC danas na veoma lak nacin stvorio, ali ipak je briljirao Begovic zverina od golmana. Igra i uopste pristup Stouka nije se promenio nastavili su da igraju kao sto su igrali i svih ovih godina, klasicno "bunarenje" na ove visoke magarce. Jako gruba igra igraca Stouka i prilicno tvrda odbrana od strane doticnih drvoseca na sta smo mi svi navikli, i bez ideje o napadu. Puno precki, stativa je prstalo na sve strane, pa mogu slobodno reci da su i pored zmajevskih intervencija Begovica igraci Stouka imali puno srece, Danas u timu Liverpula bi najvise pohvalio Minjolea koje je utakmicu poceo nesigurno, ali kako se ona dalje razvijala on je bivao sve sigurniji, i evo odbranjeni penal, zaista sad mi je jasno zasto je Karager govorio za Minjolea da je kao cudoviste na golu. Sve ostale bih pohvalio takodje Kutinja, Staridza, Aspasa i ostale. Posebno bi pohvalio Turea, covek odusevljava. Jedina moja zamerka je potez Agera i igranje rukom, krajnje amaterski je postupio. I takodje bi naglasio tu ne sigurnost u skoku i uopste banjenje prekida. Mislim da je ovo pouka za neke buduce meceve, da se sanse trebaju korsititi da nebi doslo do ovoga sto je, a mislim na ono najgore, moglo da dodje. Ali svakako optimizam raste, bolji dani za LFC svakako dolaze, uz jos par transfera, Wilian, Aly, i mozda Papa bice veoma dobro.

                          Evo jednog zanimljivog podatka. Poslednja pobeda Liverpula u 1 kolu Premijer lige dogodila se u sezoni 2008/2009, tada je pobedjena ekipa Sanderlenda rezultatom 1-0 u gostima. Te sezone je Liverpul ligu zavrsio na 2 mestu, izmedju ostalog to je ona cuvena sezona u kojoj je titula bila jako blizu. Nzm da li taj podatak treba nesto da mi ukazuje, mozda da, a mozda i ne, ili je to samo neki moj predosecaj
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Zakljucavaj temu

                            Comment


                            • Moram samo jos da dodam da je Dzerard pokazao zasto je cale. Da nema te njegove sigurnosti u ovoj ekipi bili bi bas donji. Toliko rutinski je resavao sve situacije, bog. 10-15 puta je pasom iz prve izbacio dva protivnicka igraca. Igraj legendo, igraj do 45-50. godine.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dzo Kol do0veo u vodjstvo WHM

                                Comment

                                Working...
                                X