Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ок, ево 4 сат како нисмо дали гол у ПЛ..

    Дај убаци Де Брујнеа брее!

    Spoiler

    шта рећи...

    Comment


    • Previse veznjaka, mnogo rotiranja istih, nekvalitetan napadac za ovu formaciju. Torres od prvog dana deluje izgubljeno u dresu Chelsea-ija, Eto'o je istrosena roba iako ja i dalje verujem u njega Ma u obojcu jer su klase igraci. Ali nijedan ni drugi nisu ni blizu one stare forme.

      Ne sumnjam da ce to Mou doterati, ali mozda nece uspeti sve da odradi za jednu sezonu. Sada se nalazi u nepoznatoj situaciji. Ranije bi posle 2-3 sezone odlazio iz timova, izvukao iz njih maksimum i nije morao praviti remont. Sada mora i pored svih pojacanja. Igru mora menjati, da naglasim.

      Comment




      • Ето колико је човек у утакмици, чека лопту у ноге..

        Comment


        • Лимитирани Оскар!!!!!

          Comment


          • Konacno malo srece,hajde igrajte jebite se vise!
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Dade ga ova prevara, eto jos argumenata Mourinhu da ne pusta Matu.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Оскар је најконстантнији играч Челсија на почетку ове сезоне, па ви видите.

                Напокон мало живота у игри..

                Comment


                • ne vidjeh gol, da nije slučajno Hazard asistirao?

                  edit: evo upravo išao snimak gola
                  Last edited by ognjen; 21-09-13, 18:47.

                  Comment


                  • Originally posted by DelijaHool View Post
                    Оскар је најконстантнији играч Челсија на почетку ове сезоне, па ви видите.

                    Напокон мало живота у игри..
                    Jeste golovima,ali on treba da drzi igru zivom i da nesto sam iskreira,a on djeluje kao mrtvac na terenu...on mora da razigrava,da proba pasove kroz sredinu,nista od toga nismo vidjeli od njega

                    Golovi ce ga stati i sta ce postati onda?...Charlie Adam
                    Last edited by AK47; 21-09-13, 18:52.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jeste golovima,ali on treba da drzi igru zivom i da nesto sam iskreira,a on djeluje kao mrtvac na terenu...on mora da razigrava,da proba pasove kroz sredinu,nista od toga nismo vidjeli od njega

                      Golovi ce ga stati i u sta ce postati onda?...Charlie Adam
                      Само нека он тресе мреже..

                      Ево га Торес улази да реши текму!

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Jeste golovima,ali on treba da drzi igru zivom i da nesto sam iskreira,a on djeluje kao mrtvac na terenu...on mora da razigrava,da proba pasove kroz sredinu,nista od toga nismo vidjeli od njega

                        Golovi ce ga stati i u sta ce postati onda?...Charlie Adam
                        Oplakah.

                        Ma cudio sam se cim je dosao sto dadose onolike pare za njega. Njegov zemljak Kutinjo je za njega profesor doktor i moze lagano u repku mesto njega a necu ni da pricam koliko moze da ga izmisli Huan Mata.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Oplakah.

                          Ma cudio sam se cim je dosao sto dadose onolike pare za njega. Njegov zemljak Kutinjo je za njega profesor doktor i moze lagano u repku mesto njega a necu ni da pricam koliko moze da ga izmisli Huan Mata.
                          To sto Juan moze da izvede, to prevara Oscar ne moze ni da zamisli.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            To sto Juan moze da izvede, to prevara Oscar ne moze ni da zamisli.
                            Precenjen lik maksimalno, igra nesto iskljucivo kad svi igraju. Nikad neces videti tekmu da vecina igra lose a on da se istakne i odigra dobro.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ono o cemu sam pisao u najavi pred sezonu je da jedini problem ovog tima koji je najjaci u ligi moze biti to sto Mou previse poziciono igra a to ovim profilima igraca ne odgovara.
                              Ja iskreno mislim da je Sitijev tim ubedljivo najjaci u ligi. Cak su se resili Teveza/Bala koji su, iako vrhunski igraci, tempirane bombe kada je u pitanju atmosfera na terenu i van njega.
                              sigpic

                              Comment


                              • Па видите како Челси игра лоше, сви играју очајно..овако лоше никад нисмо играли!

                                Оскар дао гол у првом колу, дао гол у ЛШ, сад опет..
                                Па шта треба да уради још? Велика превара? Ок видећемо..
                                Волео бих ја да Мата игра као прошле сезоне, ал' јбг кад нешто не штима.
                                Играо је Мата против Евертона па смо видели како је држао ритам утакмице.

                                Немојте погрешно да ме разумете, али Оскар је за сада најбољи наш играч..то говоре голови, не ја.
                                Нема лопте као Мата и никад и неће имати, лепо се креће иза нападача, има њух за гол (то се сада најбоље видело).
                                Бразилац је то, познаје фудбал, гол у првом колу прелепа акција.. Није он та класа сам да игра сам против свих, да се издваја.
                                Тешко је очекивати то од њега.

                                То да је Мата измислио фудбал за њега то сви знамо и то се не доводи у питање..
                                Једноставно је тренутно Оскар права опција, али да и Мата мора да игра мора..
                                То је и једини проблем који Челси има, јер нема Мату у првој постави..али то је до Муриња.

                                Микел дао гол!!! ВЕЧЕРАС СЕ МОРАМ НАПИТИ !!!!

                                Comment

                                Working...
                                X