Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raspada se Barsa....ne mogu sansu da naprave....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kao da su svi dali krv i odma posle toga izasli na teren.

      Uvijek daj maksimum. Sem kad dajes krv.
      sigpic

      Comment


      • Ovo jedino da padne neki gol iz penala...ne vidim kako moze drugacije....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kako da napravis sansu kad je Martino genericki trener, kome specifikacije igraca ocigledno jako malo znace. Nadam se da ce ga docekati belim maramicama u Barseloni, jer sta je on uspeo od nas da napravi za nekoliko meseci je u rangu onoga sto Moyes radi u Unitedu

          Comment


          • Precerujes, ima ovdje istrosenosti, ne moze da se igra ludacki presing kao prije, jasno je to njemu odma bilo, ali dzaba kad za kratko vrijeme ne mozes da promijenis nesto sto se gradilo godinama. Plus ovo sto Mesi igra je 50% slabije nego do ove sezone.
            sigpic

            Comment


            • Ne preterujem Vladane, ovo traje vec duzi vremenski period. To je i najveci problem, sto on hoce da menja ono sto ne treba menjati. Imas generaciju igraca koja izlazi jednom u 100 godina i umesto da im dajes da igraju ono u cemu su najbolji, ono sto je vec isprobano i funkcionisalo sjajno, ti ih teras da rade stvari koje im ne odgovaraju. Coveku je ocigledno jedino bitno da on ostavi neki svoj pecat u Barseloni, i na dobrom je putu moram priznati, ako mu damo jos godinu dana bice opasne borbe za LS. Ovo sto sada igramo je za mene mnogo veca sramota nego ona dva poraza od Bayerna

              Comment


              • Sad jos City da ih dotuce u LS.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ovakvoj barsi bježati samo 4 boda, blago rečeno tragedija

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Ne preterujem Vladane, ovo traje vec duzi vremenski period. To je i najveci problem, sto on hoce da menja ono sto ne treba menjati. Imas generaciju igraca koja izlazi jednom u 100 godina i umesto da im dajes da igraju ono u cemu su najbolji, ono sto je vec isprobano i funkcionisalo sjajno, ti ih teras da rade stvari koje im ne odgovaraju. Coveku je ocigledno jedino bitno da on ostavi neki svoj pecat u Barseloni, i na dobrom je putu moram priznati, ako mu damo jos godinu dana bice opasne borbe za LS. Ovo sto sada igramo je za mene mnogo veca sramota nego ona dva poraza od Bayerna
                    Vidis na sta Cavi lici jbt, nije to to vise.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam gledao utakmicu, ali nije mi jasno kako smo izgubili pa i da smo igrali najgore u zadnjih ne znam koliko godina. Valjadolid nije pobijedio, prije ove utakmice, u poslednjih 5 kola Primere.

                      Ne mogu nikakave analize da dajem jer nisam gledao ali ovo što Vladan kaže je potpuno tačno što se mene tiče. Istrošenost je prisutna već duže vrijeme, ne može se igrati onako kao u Gvardiolino doba sa ovim igračima, jednostavno priroda je priroda.

                      Što se titule tiče, jasno je da su sada šanse male.

                      edit: Još da dodam, i da je neko drugi trener mislim da igra ne bi bila mnogo bolja u odnosu na ovu kada se pogleda čitava sezona. Jednostavno novi list se mora okrenuti, neki igrači ne mogu igrati na nivou na kojem su nekada bili.
                      Last edited by ognjen; 08-03-14, 17:27.

                      Comment


                      • Zestoko sam se zajebao kad samislio da cemo ovu sezonu izdominirati, bio sam ubijedjen bar 95 bodova , tako je i pocelo , ali ovo sad je Bože sacuvaj ..

                        Mislim da je sad vec jasno da mi titulu necemo osvojiti , sad vece sanse i Atleticu dajem , ali najvjerovatnije Real uzima .. Sve i da ih dobijemo na Bernabeuu , izgubit cemo od Elchea , Granade ili tako nekog , zavisno s kim nismo igrali u ovoj polusezoni .. Tuga .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ja mislim da vi svi mašite poentu, da u stvari Barsa nije lošija nešto preterano nego prethodne godine npr. kada je bila prvak, već jednostavno da je liga jača nego prethodne godine i odatle poteškoće da se napravi sličan rezultat kao prethodne godine.

                          Eto ta Barsa pobedi najlepši fudbal ove godine Siti, favorita da osvoji PL u gostima, npr.

                          Comment


                          • Ne zajebavaj Brajki, ono iz prosle i ovo iz ove su nebo i zemlja. Tito mozda nije dobar trener, ali nije ni glup covek, ovo prvo je jedan od faktora sto nas je Bayern razvalio, a ovo drugo sto smo osvojili prvenstvo. Valladolid presmesna ekipa, a oni ne mogu nikakvu vrstu dominacije da uspostave protiv njih, to je mnogo tuzno sa igracima koje imamo u timu. Ovo sto mi igramo sad nema veze sa onim sto smo igrali prosle godine. I po stilu i po kvalitetu. Stoji to sto Vlajko kaze, stari se, jbg, ali ne moze izgovor da bude to sto Xavi nije vise kao nekad, kad pored njega jos imas Iniestu i Fabregasa. Najbolji pokazatelj toga koliko drugacije igramo sada je preporod Alexisa i verovatno najbolja sezona Cesca od kada je stigao, oni se tu logicno mnogo bolje snalaze, ali cena koja je placena za tako nesto je prevelika.

                            Pobedili smo City, jer smo dobili penal, a oni crveni, bez toga tesko da bi mi prosli njih, mada ja ni posle 0:2 nisam veliki optimista

                            Comment


                            • Prolazite Siti.

                              Gledao sam ja Barsu par puta ove godine, lepo su delovali, možda mi se tako zakinulo, jbg. Nebitno to, trenutni pad forme, isplivaćete iz iste, s tim da je malo red da Real dominira.

                              Što se lige tiče - Real jači, Barsa jača (bar igrački), Atletiko jači, ušao Viljareal, Sevilja odlična, Sosijedad jedino slabiji nego prethodne godine. Dovoljno da se kaže i da je liga jača.

                              Comment


                              • Uzmi titulu Carlo mali
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X