Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tantuz View Post
    U prvom Dani objasnio, ubedljivo najbolji na terenu. Ne zna se da li je bolji desno sa Sancezom ili Mesijem. Mesi objasnio oko zivog zida. Nejmar, osim onog jednog slaloma, ne moze 1 na 1 da prodje, zreo za zamenu. Koliko god Fabregas kiksnuo, Barsa primila tipican "Valdesov" gol. Nije znao da l' da dodje, il' da podje...
    Ne bih ja tu nikoga pojedinačno krivio. Uvijek nekako u ovakvim situacijama se loše postavljaju i u takvoj konfuziji logično da će neko pogriješiti. Svi moraju da rade na poboljšanju u ovim situacijama, konstantno iste (slične) greške se dešavaju.

    Moramo što prije da postignemo gol sada u drugom da ne bi došlo do nervoze.
    Last edited by ognjen; 02-03-14, 22:05.

    Comment


    • Originally posted by conviction11 View Post
      Ne bih ja tu nikoga pojedinačno krivio. Uvijek nekako u ovakvim situacijama se loše postavljaju i u takvoj konfuziji logično da će neko pogriješiti. Svi moraju da rade na poboljšanju u ovim situacijama, konstatno iste (slične) greške se dešavaju.

      Moramo što prije da postignemo gol sada u drugom da ne bi došlo do nervoze.
      Barsa ako ga prima, ide iz prekida veliki broj slucajeva. Ne zna prekide da brani, ima problem ako u 16 udje vise od trojce koji umeju glavom, ali ovo mi tipicno za Valdesa. Ima on podstanara u glavi da bude neodlucan, da krene na loptu, pa stane, pa ni tamo ni vamo... Mada mislim da ovde nece biti problema do kraja. Utera se jos jedan u narednih 15ak min i onda laganica...

      Comment


      • Pa jbg, zna se sta se zrtvuje kad je on tu. Mi svakako igramo na gol vise, a on nam je mnogo falio protiv Sociedada.. Problem je sto je i Alba slican, prica mnogo puta ispricana vec, Adriano je malo manje ofanzivno orijentisan, ali i on svakako nije pravi defanzivac.. Mada mi se cini da bolje branimo kontre ove godine, za razliku od proslih. Ne vidim ja Montoyu kao desnog beka buducnosti.. Backup u najbolju ruku. Za prekide nam izgleda nema spasa.



        Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

        Comment


        • Hajde konacno zabijte treci , samo treba u 90. od Almerie da primimo , pa da i ovdje izgubimo 2 boda ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • I ovih 2:1 nije nista manje sramno od eventualnih 2:2.. Almeria kuci jbt, dokle smo mi dogurali :/



            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

            Comment


            • To stoji , ali 2 boda su mnooooogo bitna u ovakvoj situaciji , gdje je svaki potez , a kamoli bod bitan u borbi za titulu

              To Puyo majstore , eto ga

              Moze Xavi , moze .. Zabio igrac s brojem 5 , pa s brojem 6 , nadam se da tu staje , da sedmica ne zabija
              Last edited by Dale; 02-03-14, 21:44.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Hvala Bogu.. Ovo je vec prihvatljiv rezultat
                Mnogo su me razmazili




                Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by tantuz View Post
                  Barsa ako ga prima, ide iz prekida veliki broj slucajeva. Ne zna prekide da brani, ima problem ako u 16 udje vise od trojce koji umeju glavom, ali ovo mi tipicno za Valdesa. Ima on podstanara u glavi da bude neodlucan, da krene na loptu, pa stane, pa ni tamo ni vamo... Mada mislim da ovde nece biti problema do kraja. Utera se jos jedan u narednih 15ak min i onda laganica...
                  Originally posted by Dale View Post
                  Hajde konacno zabijte treci , samo treba u 90. od Almerie da primimo , pa da i ovdje izgubimo 2 boda ..
                  Originally posted by p4p1 View Post
                  I ovih 2:1 nije nista manje sramno od eventualnih 2:2.. Almeria kuci jbt, dokle smo mi dogurali :/



                  Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
                  A sto ste se vi tunestoneznamnijasta... Jedino cudno je bio treci gol. Pa valjda je trebalo Pujol da igra glavom, a Mesi nogom...

                  A ne znam da li mi je draze za Pujola, ili Cavija. Onoliki osmeh su mi izbacili na lice...

                  Comment


                  • Jeste 4:1, ali ipak bilo je neizvjesno. Sasvim pristojan broj prilika da se i ranije dođe do ubjedljivijeg vodstva, ali kao što Dale kaže 3 boda su u ovoj situaciji bila od vitalnog značaja. Obožavam onakve golove kao ovaj što je Xavi postigao, preciznost sa doziranim intenzitetom. Bravo i za Pujola koji je svojim golom prelomio utakmicu.

                    Originally posted by p4p1 View Post
                    Pa jbg, zna se sta se zrtvuje kad je on tu. Mi svakako igramo na gol vise, a on nam je mnogo falio protiv Sociedada.. Problem je sto je i Alba slican, prica mnogo puta ispricana vec, Adriano je malo manje ofanzivno orijentisan, ali i on svakako nije pravi defanzivac.. Mada mi se cini da bolje branimo kontre ove godine, za razliku od proslih. Ne vidim ja Montoyu kao desnog beka buducnosti.. Backup u najbolju ruku. Za prekide nam izgleda nema spasa.

                    Statistički gledano odbrana ove sezone je na drugom mjestu u ligi, odmah iza Atletiko Madrida. Što se tiče Montoje, ugovor mu ističe na ljeto a ako mu se ne obeća veća minutaža, izvjesno je da nas napušta. Teško je očekivati da i ako budemo dovodili novog desnog beka da će to biti nešto kao Alves iz najboljih dana ali treba težiti da se u timu ima desni bek barem sličan njemu. Montoja još nije na nivou da bude u standardnih 11, vidjećemo šta će biti.
                    Last edited by ognjen; 02-03-14, 22:29.

                    Comment


                    • Rezultat jeste bio tesan, ali Barsa drzala kontrolu, Almerija nije sansu napravila u drugom. Barsa imala prvi nalet, nije dala gol. Ponovo stisla pri kraju, uterala 2 komada i dosta.

                      Montoja meni nije materijal da nasledi Danija ni iz ovih dana, a ne iz najboljih. Koliko ce se njemu obecavati minutaza zarad produzenja ugovora ne znam, ali ni njemu to nece biti uslov da bi eventualno ostao/otisao.

                      Comment


                      • Originally posted by tantuz View Post
                        Rezultat jeste bio tesan, ali Barsa drzala kontrolu, Almerija nije sansu napravila u drugom. Barsa imala prvi nalet, nije dala gol. Ponovo stisla pri kraju, uterala 2 komada i dosta.

                        Montoja meni nije materijal da nasledi Danija ni iz ovih dana, a ne iz najboljih. Koliko ce se njemu obecavati minutaza zarad produzenja ugovora ne znam, ali ni njemu to nece biti uslov da bi eventualno ostao/otisao.
                        Više sam se "bojao" naše odbrane nego napada Almerije pri rezultatu 2:1.

                        Comment


                        • Originally posted by conviction11 View Post
                          Više sam se "bojao" naše odbrane nego napada Almerije pri rezultatu 2:1.
                          Ma jok bre, Valdes uklizao, nije dao da lopta ode u korner...

                          Comment


                          • Dobar igrac , a dobar i glumac.



                            Pepe kao da je u zid udario..

                            Comment


                            • Comment


                              • Koliko je samo tužno ovo što mi igramo



                                Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X