Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj da se naljutiš Akiša, ti znaš da te volim, ali iskreno voleo bih da Atletiko uzme titulu, čisto zbog tenzije.

    Comment


    • Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Nemoj da se naljutiš Akiša, ti znaš da te volim, ali iskreno voleo bih da Atletiko uzme titulu, čisto zbog tenzije.
        Bice tu jos svega,evo uskoro derbi pa da se razracunamo...

        Evo Isco cisto tebe da pocasti jedan go nista vise nista manje od toga
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Real Sociedad : Bravo; Zaldua, Mikel, Iñigo, José Ángel; Elustondo, Markel; Zurutuza, Canales, Griezmann; Vela.
          Barcelona line-up (official): Valdes - Montoya Bartra Pique Adriano - Song Busquets Iniesta - Pedro Messi Neymar
          Bench Barcelona: Pinto, Alves, Mascherano, Xavi, Cesc, Alexis, Tello
          Krećemo sa dva zadnja vezna, treći put ove sezone.

          Comment


          • Prebi ih Sociedad, sjajna lopta Griezmanna za 3-1. Zurutuza se ubacio sjajno iz drugog plana.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Odbrana ispada samo tako. Odlično igra Sosijedad

              Comment


              • Uzas , uzas , prvo nisam gledao , ali ovo sad je Bože sacuvaj ..

                Griezmann 50 miliona , opusteno .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Uzas , uzas , prvo nisam gledao , ali ovo sad je Bože sacuvaj ..

                  Griezmann 50 miliona , opusteno .
                  Autogol Songa i igra skoro pa nikakva. Jedino kada smo primili prvi gol ekipa se malo podigla i to je rezultiralo izjednačenejm.

                  Opušteno Dale, titulu uzimamo na Santiago Bernabeu.
                  Last edited by ognjen; 22-02-14, 20:41.

                  Comment


                  • Samo trpaj bagru ne pitaj nista kad vec nema "kontraverznih" penala ili crvenih kratona...

                    Ko zna mozda Carlo mali uzme neku titulu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ne bih bio u kozi Tate Martina na konferenciji..

                      Bas me zanima kako ce da objasni ovakvu igru i ovaj gol sto su dali je na kvalitet Mesija ni on se nije vidio..

                      Sosijedadu svaka cast na pobjedi i odlicnoj igri.

                      Sto se tice Barcelone ne vrijedi nikoga da spomenem svi su lose odigrali , nema igraca koji moze da dobije prolaznu ocjenu.

                      Od 2007 godine nema pobjede Barcelone protiv Sosijedada na Anoeti.

                      Comment


                      • Originally posted by conviction11 View Post
                        Autogol Songa i igra skoro pa nikakva. Jedino kada smo primili prvi gol ekipa se malo podigla i to je rezultiralo izjednačenejm.

                        Opušteno Dale, titulu uzimamo na Santiago Bernabeu.
                        Ne znam , nadam se da imas pravo , ali nisam siguran ..

                        Na pocetku sezone sam imao osjecaj da lagano uzimamo titulu , kao sto sam rekao ocekujem 100+ bodova , ali ovo ne obecava ..

                        Sreca , pa je bar 0-2 protiv Citya bilo , pa ne bi trebalo biti problema za ulazak u cetvrtfinale LS , dalje ko zna ..

                        Ali za ligu trenutno nisam optimistican , ni sekunde
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Mnogo jos Martino mora da raste da bi mogao da uzme titulu ispred Karla. Ipak je Anceloti old school.

                          Comment


                          • Neka igraju Bartra,Montoya,Song..

                            Na klupi Mascherano,Alves,Xavi,Fabregas..

                            Veliko podcjenjivanje Sosijedada od strane Tate Martina , drago mi sto mu je Sosijedad objasnio neke stvari.

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Ne znam , nadam se da imas pravo , ali nisam siguran ..

                              Na pocetku sezone sam imao osjecaj da lagano uzimamo titulu , kao sto sam rekao ocekujem 100+ bodova , ali ovo ne obecava ..

                              Sreca , pa je bar 0-2 protiv Citya bilo , pa ne bi trebalo biti problema za ulazak u cetvrtfinale LS , dalje ko zna ..

                              Ali za ligu trenutno nisam optimistican , ni sekunde
                              Ja nisam razmišljao o tituli na početku sezone, više sam razmišljao o tome u kom smijeru će ići igra Barselone sa Martinom kao trenerom. Dosta je rotirao u prvom dijelu sezone. Igrali smo nekako nedefinisano iz utakmice u utakmicu, ne mogu uopšte da definišem način igre.

                              Lako je biti general poslije bitke, mislim sve to stoji ali ja ne vidim zbog čega se danas išlo sa dva zadnja vezna a Iniesta tu kao glavni kreativac u sredini se nije isticao. Valjda se išlo sa dva zadnja vezna da se ojača odbrana a mogu slobono reći da je ovo jedna od najgorih predstava odbrane od početka sezone.

                              Ne znam, vidjećemo. Ima još dosta da se igra do kraja prvenstva, i Real a i Barsu očekuju teški mečevi. Atletiko takođe tu kao veliki konkurent.

                              edit: Dale, vidiš da nas nazivaju bagrom. Ne zaslužuje bagra titulu.

                              Comment


                              • Steta Songa i igracine kakav je bio u Arsenalu , Barcelona ga totalno unistila..

                                Comment

                                Working...
                                X